Златенъ чай

  • 33 106
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също си поръчах от зл. Чай, и искам да споделя, че наистина нямам проблем със стомаха. Пия го вече 4 дни и нямам проблеми.... Всеки човек е с различен организъм, на всеки му действа различно.... Така че не бъдете скиптични, и не правете лоша реклама
Здравейте! Поръчах си златен чай, и го пия от два дена засега се чувствам добре!

# 16
  • Мнения: 1
Много е съмнително, че в рекламите на този чай е написано, че уж има инструкции как се ползва и какъв е съставът му, като натиснеш бутона "подробности  за продукта" обаче, нищо такова не излиза. Следват хвалби суперлативи за нещо незнайно какво!
Странно е, как някой продава нещо, което не казва какво е. Още по-неразбираемо е, как някой си поръчва нещо, което не се знае какво съдържа. Аз искам преди да си поръчам билков продукт да съм наясно какво съдържа той и в какви дози, както и схемата на приложение,  за да преценя подходящо ли е за мен. Преди повече от 30 години преживях тежка операция и после пък загубих дете на 10 години и-психически срив. Една приятелка лекарка скоро ми каза,че с моята диагноза и преживяното, даже много съм живяла. Аз от тогава се  лекувам сама и само с билки и от опит знам , че билколечението не е проста работа.Установила съм към кои билки имам непоносимост, затова преди да си поръчам какъвто и да било препарат искам да знам какво съдържа. Един коректен търговец  е длъжен да посочва тези неща в анонсите си!
Установила съм , че на пазара има множество шарлатани ,които със смеси за стотинки и масирана реклама, безочливо мамят потребителите.За съжаление единият от признаците за такива  практики, е укриването на състава на продукта. Никой не пита за съотношение и начин на приготвяне , което е всъщност секретът на марката, но съставът е задължително да се посочва, иначе е престъпление срещу здравето на потребителите.

# 17
  • Мнения: 3 301
В сайта има какво съдържа чая и как се приготвя и то на 2 места. Явно не сте разглеждали сайта.
Аз го пих и не съм отслабнала,  но вкуса беше хубав. Но имах проблем със стомаха и жлъчката който бяха спрели да ме болят докато пиех чая. След около година започнаха пак да ми създават проблеми.
2 месеца съм го пила без отслабващ ефект. Изпращат и книжка с състава и начина за приготвяне. Но си го пише и в сайта им ако някой им погледне сайта.
Не ме разбирайте грешно не го препоръчвам само казвам че има информацията ако се потърси.

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен, аз съм решила да пробвам билките от чая, но взети по отделно от билковата аптека. Ще си ги смеся и ще пия по една чашй чай на ден.

# 19
  • Мнения: 8 749
Здравейте, към днешна дата някой има ли ефект с този чай?

Общи условия

Активация на акаунт