През НОЕМВРИ мама щастлива, ще прегръща своето бебе игриво!

  • 12 526
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Попово
  • Мнения: 687

Пепена, я кажи теб като ти е за трети път има ли пак тръпка и страх?

какво говориш, с тази бременност си разбрах и от страх, и от болки и от кръвно и от всичко ooooh! най-леката ми бременност беше с Генчо през 1996 Grinning бях студентка и бягах по изпити и след автобуси  Mr. Green с Тодор що  годе нормално дори си ходех на работа и след 45 дневния болничен... а сега все ми се полягва, все нещо ме боли, едни луди контракции, а от раждането колко ме е страх, ако ви кажа няма да ми повярвате  Embarassed и така де, дано всичко мине по живо по здраво Praynig Wink
mimona  welcome

# 271
  • Мнения: 3
Pepenka направо ти се възхищавам !!!! Трето детенце очакваш !!!  Peace  Peace
Аз пък от първото имам усещането , че няма да се справя страшна безпомощност започна да ме мъчи ........... дали ще се справя  Embarassed Confused

# 272
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, тумбаци  Hug
Добре дошли на новите майчета.  Simple Smile
Мама Сузи, покупките ти са супер. Аз да си призная вече всичко съм осигурила за дребосъчко, но още не сме спретнали ремонтчето, все гледам да поизбутам малко работата, ама май е време вече.  newsm78
Шамс, стискай кълки миличка. За къде се разбързал твоя юнак?
Ели, дай я насам таз твойта лекарка с болничния - все някой го мързи да си върши работата.  #2gunfire

# 273
  • Мнения: 21
Добър ден маминки  Hug
Добре дошли на новите мами.
Много благодаря на мамите, които споделиха от опит какво трябва да се носи в болницата. И аз вече си съставям списък. Мъжа ми сутринта го гледа и вика ама ние трябва да вземем и двама хамали да го носят  Laughing
Мен още не ме е хванал страха от раждането може би като не знаеш какво те чака и си мислиш, че ще е по-лесно, незнам. Мен повече ме притеснява дали бебето ще е добре, живичко и здравичко. Ако знам, че всичко с него ще е наред си мисля, че мога да изтърпя всякакви болки, нали минават и се забравят.
А Пепенка тя е герой.   bouquet Възхищавам се на хора като нея, които се решават да родят повече деца и да не мрънкат, че все нещо не им е наред. За съжаление аз съм повече към групата на мрънкащите  Embarassed.

# 274
  • Мнения: 329
 wavey Привет, привет!!!!
Леле колко ми липсвате..... Hug Все по-малко време ми остава за вас, ама надявам се че му се  вижда края на тоя ремонт, пък и на работата още малко само ще имат шанса да ме юркат  Wink
А като чета Шамс само ме уплаши, лелееее, не е ли рано още или аз само си мисля така, ама то всъщност въобще не остана време.. smile3555, ама кой да ти гледа календара  Flutter. Все пак Шамси  Hug всичко ще е наред нали знаеш.
И макар да сме накрая гледам все нови и нови мами се включват  welcome
А относно списъка аз отдавна исках да ви питам нещо ама сега ме подсетихте-какъв крем за зърна препоръчвате / марка и т.н./  newsm78 , че ние неопитните сме в чуденка, мустела дали имат  newsm78
А и да ви се оплача, на мен сега с тая настинка едно течение ми дойде пак....   ooooh! Ама довечера сме при док та ще видим  Rolling Eyes

# 275
  • София
  • Мнения: 28
Мамите, които ще раждат в Правителствена - Родилното там не е ли в ремонт? На мен ми казаха, че мога само на консултации да ходя там и после израждат в Шейново....

# 276
  • Мнения: 252
Добре дошла на Мимона !

Мила
, тези съмнения са напълно естествени. Нямаш повод за притеснение. Аз понеже от как се помня искам дете и все гледах на бременните като на свещени крави, та доста попрочетох през годините Laughing Съмненията дали ще се справим, дали ще бъдем добри майки и т.н са в задължителната програма. И мен ме мъчат същите страхове, но като знам, че е нормално, не им обръщам много внимание.

Мерси за списъците. Като направих компилация от тях,  май наистина ще ни трябват куфари за багажа Grinning

# 277
  • Мнения: 3
Бубе но аз съм неспособна да избера покупките разбираш ли ?????  Confused Confused Което винаги ми се е струвало елемнтарно , а представям си за другите по - сериозни неща  Embarassed

# 278
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен!
Шамс , почивай си повече и стискай .Макарче то ако бебчо е решил да се ражда няма спирка , аи той вече в тези седмици е напълно готов за действителността, такаче горе главата.
Вале купи си от аптеката клеева тинктура- в 10мл физиологичен разтвор (напр. Стеримар) капвате 5 капки от клеевата тинктура и капките са готови.
Иве ,ето това е баба!Браво.
Добре дошли на новите мамчета- Hug
Хубав ден на всички-днес има слънчице , УРА!

# 279
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен днес!

За родилното на Правителствена беше в ремонт преди година. Сега всичко е ок! Wink
Много е новичко и приятно. Тази информация за раждането в Шейново важеше ама преди. Mr. Green

Мами и мен ме хваща шубето, Не толкова от самото раждане, то по - скоро го приемам като повдигащо адреналина преживяване, а самата среща с малкия човек и това как ще се справя като мама.

Аз си допълних списъчето от съветите ви и отивам да си набавя някои неща. Защото  Naughty съвсем скоро влизам в деветото квадратче и... трябва да съм подготвена. Като слушам Шамс и ми става тясно около врата. Crazy

До скоро от мен Hug

# 280
  • Мнения: 398
Здравейте сладури и сладурковци.
Аз от днес официално съм в майчинство. pregnant Мале ми то почти не остана.
mimona добре дошла и леко раждане.
Списъчетата много ми помогнаха, а относно крема за зърна смятам да си взема Гармастан.Ползвалите го да кажат струва ли си и дали ще ми трябва в болницата.

# 281
  • Мнения: 81
Добре дошли на новите мамчета  Hug още едни близначета супер   bouquetю
Мила и аз съм като тебе ,влизам в магазина и се чудя де съм тръгнала като вида разнообразието  ooooh! .Хич нямам идея какво,защо и как  hahaha хем и аз уж чета ама...ще се оправим  Peace
Ееееех да ви сепохваля вчера бях на моминско парти .Голям смях падна и беше мнооооого хубаво отдавна не се бях забавлявала така  Joy

# 282
  • Мнения: 1 031
Ей сега ще си имаме нова тема - този път навреме влизам Wink

# 283
  • Мнения: 3
Момичета гледате ли Big Brother ???? Малеее каква простотия  Grinning  Grinning аз сега го загледах на някакъв 24-часов канал  " Нова + " И направо не мога да повярвам как може да вкарат незряща жена , някаква баба /на циганка ми прилича / или пък една жена ама мъж ли е ? жена ли ? от пръв поглед трудно се определя  smile3556 smile3527

# 284
  • София
  • Мнения: 70
mila_78  аз гледах само откриването да видя що за персони ще дават Simple Smile изобщо не ме изкефиха, но няма да са само жени в къщата..... и мъже ще имаааа  smile3508 

а това за незрящата жена....незнам как се е съгласила  newsm78  според мене не е много незряща (да ме прощава Господ, че не вярвам), но незрящи колкото и да съм виждала досега очите им въобще не са в такова състояние като на тази жена.

Общи условия

Активация на акаунт