Ученически бележник-правила за попълване.

  • 19 651
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Миналата година купувахме втори бележник точно по тази причина. Стани ми супер странно. Тази година чакаме нарежданията.

# 16
  • Мнения: 3 622
И аз купувах втори бележник, защото предметите не трябвало да се съкращават, и се вписват по определен ред

# 17
  • София
  • Мнения: 1 654
При нас указанията бяха да се попълва със син химикал, предметите да бъдат в определен ред, на стр.12 трябваше да ги попълним също, пак в същия ред, първото име на преподавателя можело да се съкрати.

# 18
  • Мнения: 2 803
При нас още нищо не са казали за подобни правила. Ще внимавам. Благодаря, че споделихте.  bouquet

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами затова втората страница от бележника аз(класният) я попълвам.Така поне нямам разправии с родители 

Ще ти бъда благодарна   bouquet, ако споделиш защо аджеба и кому е нужно това?
Има ли нормален човек/родител, който да го интересува тази 2ра и 3та страница? Или самите учители се гордеят с челната позиция в бележника???

Айде бе  Crossing Arms Наистина на маймуни ни правят  Close

# 20
  • Мнения: 25 619
Я, да попитам, за колко купихте бележниците?
Синът ми си купил миналата седмица само бележник, нямало било ученически карти. Тръгнах днес да му търся, оказа се, че не мога да купя само карта, вървели в комплект с бележника. Дадох за двете 50 ст. Какво беше учудването ми, когато вкъщи видях, че цената на бележника е 15 ст, а на картата - 3 ст., общо - 18 ст. Ако на някой му се смята колко процента е надценката, да смята.  И като се има предвид, че търговците със сигурност имат някакква отстъпка от фиксираната цена... Mr. Green
Естествено, не става въпрос за парите, но пък съм много любопитна какво обяснение ще дадат в книжарниците за този феномен. Едно време обясняваха, че цените били стари, сега това не върви, понеже бележниците и картите са нови.  Wink Laughing

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
Я, да попитам, за колко купихте бележниците?
В едана книжарница комплектът върви 18 ст., а в друга 40 ст. Аз купих 2 комплекта, по един от различни книжарници, тъй като дребната се затръшка сама да си ги попълва, а аз и нямах голямо доверие. Сега ще имаме и за догодина.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Не сме купували. На Виктория й ги дадоха от фотото, когато се снима. Изобщо не знам колко струват. Попълва си ги сама - не знам дали следва някакви правила и инструкции.
 

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че по 50ст. бяха бележниците.

# 24
  • Мнения: 2 803
За 50 ст.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 664
Бележник и лична карта - 1 лв.

# 26
  • Мнения: 6 496
Купих бележник в комплект с лична карта и двете подвързани за 90ст.

# 27
  • Мнения: 2 082
нашите изисквания за подредба са:
БЕЛ
англ.език
математика
информатика
история
география
човек и пр-да
музика
изобр.изк.
дом.бит и техника
физ.възпитание
в шести клас е синът ми.и аз купувах втори бележник,но не изписвах целите предмети-не са казали за такива изисквания,но може да купя и трети бележник...няма да се очудя...бележник и л.карта купих за 50ст

# 28
50 ст с подвързии. А иначе моята сама си ги попълва и си се разправя. Аз бележник изобщо видях,като ми го тръшна да го подпиша отпред.  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 030
Попълних го най старателно,на първа страница.
За попълването на предметите,имаше претенции,госпожата.
Написа ни редът на дъската и съответно учителите.
Виж за парите ме накара да се замисля.
Щото,купувах и други неща но нямам спомен.
Но ще видя на нашият бележник какви цени има.
И наистина вървят с личната карта.

Общи условия

Активация на акаунт