Отговори
# 15
  • Мнения: 24
да се присъединя към сомнамбулите Shocked

# 16
  • Мнения: 558
Хм, четейки края на предишната тема, очаквам утре сутрин някой от щъркелите да ни извести с добра новина от Съни Фурията  Party Grinning!!!!

Дами, апелирам да чистите бани и затваряте буркани в случай, че преносвате  Laughing  Peace....

Хайде, лек ден, аз имам да приготвям багаж, че утре рано "на хлад" сме на зоопарк в Тампа и трябва да съм подготвена за всякакви изненади от страна на баткото... и таткото  Laughing...

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Опааа, ей ме на и мене Simple Smile Веднъж и аз да се включа към сомнамбулите... Стискам палци на Съни, всичко да мине както трябва  Peace

Имам въпросченце, пък вие като се събудите отговорете - Себа Мед какво производство са? Питам, защото една приятелка, която живее в Швеция ще си дойде за мойто раждане и ако и там се предлагат може да и кажа да ми донесе, че със сигурност ще са на по-добра цена. Или, ако някой знае какви марки бебешка козметика има и там да ми препоръча  Praynig Незнам защо чак сега се сетих...

Айде лека нощ и от мен  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 11
Преди 5 мин. ме събудиха а снай-хубавата новина на света  Grinning
Съни нощес е родила  smile3525 Всичко в минало нормално с бебка са добре Съни няма никакви разкъсвъния а бебка е завидните 4кг.  newsm03 мама се чувства добре само каза че и се спи  Heart Eyes
Аз от вълнение не я попитах друго но най важното е че са добре  Hug

Живи и здрави да са Hug

# 19
  • Мнения: 269
Ооооф,на всяко бебе от нашата тема ли ще цивря бе!Само като видя и веднага се разкисвам.Честито на Съничка!Много здраве,щастие и любов с новия член на семейството! smile3525

# 20
  • Мнения: 32
Браво на Мама Каран и да и е здрава и послушна дъщеричката! Бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи!

Добро Утро от мене!
Стискам палци на Съни!
Аз да се отчета, моите контракции вече са съвсем други, по различен начин ги усещам, много по твърд ми става корема, понякога имам и болезнени. Термина на мама Каран е бил 3дни преди моя и наистина започвам да се шашкам че имам толкова работа. Мислех да пера чак по другата седмица, ама се замислям дали няма да е късно Blush. А и багажа не съм започнала да събирам  Blush Embarassed.
В петък бяхме на преглед, нямам разкритие, уж няма и изгледи, на записването на тоновете както винаги не се записа нито една контракция  Grinning. Супер добра новина е че съм вдигнала хемоглобина от 104 на 129  #Crazy само с 5дни желязо. Бебчо не го мерихме, защото в понеделник ще ходя да се представям в болницата и да ме записват за раждане там и ще правят голям преглед. Та ще докладвам в понеделник вечер.
Вчера бяхме по покупки, ето с какво се сдоби мъника:http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Pokupki?authkey=2UuoqaLV … 48121134592831074 Назад има и новото му спално чувалче  Wink.
Пуки, дай да видим новата прическа!
И моля някой да ми прати user и pass да сложа едно тумбаче от вчера.
Айде отивам да си пия хаповете (а да се оплача доки каза до 37седмица да ги пия  Sad, на мен ми се струва че по рано трябва да ги спра newsm78).
Днес ни чака с мъжлето чистене на кухня, ама ако мога ще се включа по някое време. Лек ден на всички.

Ей, големи сомнамбули, затова още никой няма тази сутрин.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 08:45 от vanche_mamche

# 21
  • Мнения: 10
Първо честито на всички новопоявили се бебчета и техните мами.
Мими подкрепям те напълно - и  аз съм така. Дишам по леко, но корема ми тежи и имам чувство, че бандитчо ще падне на път за магазина. Това съпроводено с болка в опашната кост и схващани на краката - ужас. Не можех снощи да стана от леглото. Добре че поне нямам болезнени контракции - че нямам нищо готово. От вторник след прегледа мисля да почна да изчистя и вече да пренесем кошарката и дрешките да ми е готово, че с наш та традиция вкъщи всички да раждаме на "13" - все си мисля че пак ще родя на "13" - аз я почнах...

# 22
  • Мнения: 132
Честито на мама Каран и на Съни Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 32
Айдееееее!
Честито Съни! Много здраве на теб и на бебка! Да се слушкате и гушкате!

Хи хи хи, сега забелязах влязла съм в девети месец, май трябва да взема да се организирам, че да не се случи името на темата ни.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ехаа, какво ДОбро утро   bouquet

Честито Съни, с такова голямо бебе ще караш невероятна "ваканция"

# 25
  • Мнения: 498
ЕНИГМА   ме изпревари във Вестителството, ама докато си вдигна телфона и пусна компютъра))))))

СЪНИ_77, явно не е затваряла бурканчета и след като контракциите станали на 4 мин. се запътила към болницата))) Няма разкъсвания, а бебка (бузанка, както тя каза че всички й се радвали на бузките) направо се е родила отгледана за детската градина. Размери 4000 г. на 50 см. - ВЕСЕЛА

Бъдете живи и здрави и да повлечете крак и при нас така леко да мине  Hug

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 09:07 от ina.gg

# 26
  • Мнения: 32
Малиии как се напълни темата за секунди  Joy  Joy , а пък аз само спамя, само да кажа на Nadejda:))), че Себа Мед са немски, само че се различавам малко продуктите, които предлагат в Германия и България и не знам какви точно ще има в Швеция.

Момичета ами името на Бебката на Съни!

# 27
  • Мнения: 498
Аз от вълнение забравих да я питам, но според заявнето от нея на първа страничка, трябва да е ВЕСЕЛА!

# 28
  • Мнения: 899
Браво на нашето момиче!!!Съни, да си все така силна и енергична, много щастие на вече увеличеното ви семейство   bouquet
Чакаме името на хубавицата!!!
Сев, така както го описваш си класически случай на наближаващо раждане, по това което съм чела във форума, не от опит  Simple Smile
Надежда, сега си погледнах кутиите на Себамед, пише made in Germany, освен това и баркода е немски (имам табличка)
И - който му се заражда, слушайте Софко, съвета й е много актуален, залягайте над бурканите, метлите и парцалите! Аз както знаете не се натискам, но гнезденето май ме позавладя Mr. Green
Сега пък Фийл позна, много надарени имаме. Хайде, врачките казвайте кой ще е следващия, че след малко изчезвам и няма да ме има цял ден  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 13
Честито на Съни! Само радост и здраве на нея и на дъщеричката й!

Общи условия

Активация на акаунт