Чадър

  • 19 153
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз си купих един от Фри шопа като се връщах от Гърция и за сега е здрав, но беше и скъпичък, а и е ползван много малко. Дано се окаже добър.

Иначе и аз да ти препоръчам Бенетон.

# 16
  • Мнения: 5 173
Аз също си търся, имах 1, с който изкарах цялото си детство, а преди това и студентските години на майка ми, още е здрав, но е голям и некомпактен. Търся си нещо малко и сгъваемо, което да не се огъва на вятъра. Ще следя да предложения.

# 17
  • London, baby
  • Мнения: 800
В Метро съм виждала хубави чадъри, едноцветни и разноцветни. Цената им беше около 16-20лв.

# 18
  • София
  • Мнения: 285
Преди време и аз си търсих хубав чадър, исках да не е от китайските еднодневки. Доста обикалях и си взех някакъв италиански, от който съм много доволна - марката е Piemme. Взех го от магазин Светла на Орлов мост - ако се движиш по Евлоги Георгиев в посока НДК, преди светофара на Орлов мост в дясно. Моят е розов, но имаше доста разцветки - както едноцветни, така и шарени.

# 19
  • Мнения: 1 258
Записче за темата.И мен ме интересуват.Не се бях сетила че в Бенетон има чадъри. Peace

# 20
  • Мнения: 5 173
А тези чадъри на Бенетон издържливи ли са на вятър?

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
 Joy споко, не си куку.. И мен чадърения въпрос ме вълнува много, защото тея двулевките ме оставят точно когато имам най-голяма нужда от тях, тотално се скапват за 2 превалявания. И също като теб си търся нещо ярко и цветно - в един филм героинята носеше един ярко жълт чадър и точно той създаваше такъв страхотен ефект, че още ми е в главата тази картина...
Онзи ден видях хубави шарени чадъри в Манго в МОЛа - 30лв, изглеждаха много елегантни  Peace Аз съм си заръчала хубав чадър като един от подаръците за следващия ми рожден ден  Joy

# 22
  • Мнения: 247
Момичета, темата си е тъкмо навреме. Да поясня, че живея на място, където няма сняг, но за сметка на това дъжд  вали като за световно. Никакъв чадър досега било то евтин или скъп не е удържал на тоновете литри, които се изливат от небето, когато вали. На сезон сменям над 10 чадъра. Ако някой знае или си е купил здрав чадър нека да го снима и покаже.

# 23
  • Мнения: 199
Днеска бях в Манго!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Какво ли нямаше там ,но чадъри не видях.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/а уж гледах !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/
Бях и в Бенетон .Чадърите са много симпатични, но нежни цветове, а уж искам нещо по-ярко !Цената беше 30 лв. Не са автоматични.
Чадъри ,които харесах ,но  не си купих като бях извън България /вече съжалявам много.../ бяха:
-целият чадър като една голяма картина  с акварел ...Париж ,дъжд, и хора минават по улицата с чадърите....
-черен чадър, единият триъгълник е ........... залезът на слънцето...........
-кафяв с огромни жълти лалета........
-нощта,блокове със светнати прозорци ,звездно небе..............
Имаше гаранция 6 месеца, струваха 40 лв, автоматични,  бяха английски ,ако не се лъжа.
Обаче пътувах с толкова голям багаж и малко дете ,че реших че и тука ще си намеря нещо от този тип!

# 24
  • Мнения: 199
Преди време и аз си търсих хубав чадър, исках да не е от китайските еднодневки. Доста обикалях и си взех някакъв италиански, от който съм много доволна - марката е Piemme. Взех го от магазин Светла на Орлов мост - ако се движиш по Евлоги Георгиев в посока НДК, преди светофара на Орлов мост в дясно. Моят е розов, но имаше доста разцветки - както едноцветни, така и шарени.
Днеска с детето отидохме само до Мола, там проверих в Бенетон, но като ще съм сама задължително ще проверя и тук!

# 25
  • Мнения: 1 258

-целият чадър като една голяма картина  с акварел ...Париж ,дъжд, и хора минават по улицата с чадърите....
-черен чадър, единият триъгълник е ........... залезът на слънцето...........
-кафяв с огромни жълти лалета........
-нощта,блокове със светнати прозорци ,звездно небе..............


И аз си търся нещо подобно.Не искам да е един цвят.а като стана въпрос за двулевките-Миналата зима се прибирам от халите и заваля.Спрях на улицата и си купих чадър от 2лв.уж за да се прибера.Докато стигна от халите до подлеза на метрото,чадъра се обърна 2пъти. #Cussing outТака че съм се отказала отдавна от такива евтини "чадъри"! Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 194
Ако все още си търсиш чадър , погледни и в магазините на SAMSONITE - аз лично ходя в шоурума им на бул Климент Охридски , номер не мога да цитирам.
Като качество са супер, но за ярки , не се сещам, но аз не съм и търсила.
Има двойно и тройно сгъваеми и не сгъваеми.

# 27
  • Мнения: 410
Аз пък бих се разровила в нета, там открих едно от мечтанията ти, $22,-  Peace

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 09:58 от дани-77

# 28
  • Мнения: 199
Дани-77...................
Това са чадърите които търся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm51
Точно  на това му казвам ЯРЪК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не мога да повярвам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дали е суета да имаш такава красотийка?
И сега ...къде е в София??? smile3515
Много ми се иска всички да видят за какво се изписаха 2 страници!Благодаря те Дани-77 smile3501

# 29
  • Мнения: 410
И сега... хващай нет-а за ушите и действай!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт