Чадър

  • 19 157
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 258
 txtloves и аз харесвам такива чадъри!Даже се влюбих в пътвия ! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 229
Това е темата за мен! Grinning

Писна ми от двулевките, с които винаги съм карала, и се разпадат на 3тия силен дъжд! ooooh!
Спрях се на чадърите от Арт-93 ( www.art93.com ) - имат големи, малки, тези, които аз харесах са нормален размер, автоматични (отварят се и се затварят с копче). Струват 32 лв и били устойчиви на вятър, общо взето останах с впечатление, че нямат чупене.  Crazy Само че не си харесах цвят в 2та магазина, които посетих. Cry Не че имам някакви особени претенции, но имаше само едноцветни в изключително гадни цветове (много бледо бежаво?!) и карирани в синьо и сиво...
Реших да чакам да заредят с други, защото на сайта пише, че предлагали повече от 20 цвята.. Rolling Eyes

Имате ли предложения за други автоматични чадъри? На Бенетон разбрах, че не са такива, а и честно казано, чадър не бих си купила от такъв магазин. 20 лева да е - със сигурност знам, че давам 19 за марката и левче за самия чадър - не мерси! Stop

# 32
  • Мнения: 1 258
Нещо обаче не ми допадат чадърите на Арт-а!На външен вид са като тия от 2-3лв.И аз като авторката искам нещо по-различно,по-цветно.Като  тия които Дани -77 е показала Peace

# 33
  • Мнения: 2 229
На десен може би...но иначе си личи разликата - и плат, и всичко. Laughing
Такива като от картинката едва ли могат да се намерят по магазините...

# 34
  • Мнения: 1 258
А сигурно имат и логото на фирмата  ooooh!Аз не харесвам такива с надписчета на разни фирми!

# 35
  • Мнения: 3 154
В подлеза пред НДК има магазин за чанти Bulaggi. Почти съм сигурна, че имаше и нелоши чадъри там.

# 36
  • Мнения: 199
Вчера си купих чадър!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm44
Използвах хубаво време и че имаше с кого да оставя детето!
Обиколих всички магазини ,които ми посъветвахте/осен един шоурум,не можах да го намеря...../ 
И в последният магазин ...........като влязох реших, край, оттук излизам със чадър!
Имаше огромен избор на чадъри....А сред   скъпите/60 лв/ видях и такъв с рисунка на един град, като акварел..........Но дори не го отворих, защото двойно по-скъпо отколко аз отделих за тази покупка.Все пак купих кариран, но много ярко каре:ярко сини ,ярко цикламени и "горчични" чертички се пресичат и правят каре.Луда шарка, но ми харесва!!!!!!!!!!!!!Фирма PIEMME. Качеството е супер,силиконови спици, самият плат е плътен ,но е тъничек,Чадърът е автоматичен/пълен автомат/, лек ,не от най малките/те са от тройно сгъваеми и ми се сториха не стабилни, имаше такива на Д.Арт./Цена-33 лв и най важното ИМА ГАРАНЦИЯ 3 МЕСЕЦА!!!!!!!!!!!!!!Никъде другаде не ми даваха дори един ден!
 Мога да кажа ,че за тази ценова класа/около 30лв/ чадър на тази фирма и на Д.Арт практически са равностойни като качество.Но исках нещо по-ярко и затова търсих нещо различно.Но не подценявайте Д.Арт, нямат лого, много са симпатични и добро качество,но цветовете по ....класически.
Като информация:
Чадъри ,като показа Дани-77/от този тип шарка,като качество не знам.../  има в един магазин точно до трамвайната спирка "Хали"/в посока НДК/.Един голям магазин, вътре има по-малки , в магазинче където продават кожени палта/Но те са несгъваеми, затова не ги разглеждах и не знам цената.
Хубаво магазинче със чадъри има и в подлеза на Орлов мост,като тръгнеш от спирката "О.мост"/ посока Младост/, влезеш в подлеза, веднага вляво има магазин за чанти.Ето там имаше чадъри за 13-30 лв,имаше интересни цветове.Харесах един с пепирудки ,но беше ръчен, 13 лв цената.
Но ако можете да си позволите по-скъп чадър ви съветвам ето този магазин,цитат на ELIKA                                                                                  Преди време и аз си търсих хубав чадър, исках да не е от китайските еднодневки. Доста обикалях и си взех някакъв италиански, от който съм много доволна - марката е Piemme. Взех го от магазин Светла на Орлов мост - ако се движиш по Евлоги Георгиев в посока НДК, преди светофара на Орлов мост в дясно. Моят е розов, но имаше доста разцветки - както едноцветни, така и шарени.

ELIKA,много те благодаря за адреса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  smile3525
И се надявам че темата беше полезна!!!!!!!!!!!!!!
....ще пробвам да кача снимка...но не обещавам................ Embarassed

# 37
  • София
  • Мнения: 1 508
Радвам се,че си открила чадър макар и не точно този, който си търсила. Аз имам чадър на Д.Арт, който струваше миналата година 25 лв.,автоматичен, здрав и червен.Определено няма нищо общо с чадърите от 2 лв, които и аз съм ползвала докато не си купих хубав чадър.Гледам, че са им вдигнали цената , и там инфлацията е дала отражение. Simple Smile

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388

Не мога да помогна май...
Понеже ползвам рядко чадъри, имам все едни китайски боклуци и то поне 3 на брой. Вършат ми работа, когато се налага, макар че са за по 5 лева. Peace

PeaceИ аз така правя.

# 39
  • Мнения: 1 258
Tomaru ,Орлов мост ми е близко ,Като поспре да вали тия дни ще се разходя до там да проверя како има!Мерси за инфото! Peace

# 40
  • Мнения: 2 229
И аз ще посетя магазина на Орлов, значи! Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 4 052
Tomaru, днес на Пиротска (търговската част), от колоните в посока ЦУМ, първия безистен вляво имаше такива чадъри. Поне бяха с подобни щампи. За качеството им обаче не мога да гарантирам, защото нямам такъв, пък и цената им беше 10 лв., но знае ли човек Laughing Ако имаш път на там, погледни ги.  grinning039
 
 

# 42
  • У дома !
  • Мнения: 700
В магазините на ART98 сьщо има готини,разгледай ги.....

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
На Бенетон не са качествени, счупих 2  Mr. Green Сега имам Самсонайт и съм много доволна, струват си всеки лев.

# 44
  • Мнения: 1 559
Aз точно за Samsonite се интересувам. Огъва ли се на вятър? Иначе видях да ги продават в този сайт http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/index.php?cPath=25_165. Другият вариант за мен е съпругът ми да ми донесе от Щатите, но ще е след 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт