Фдт на Revlon или MaxFactor ?

  • 9 537
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
DiDi_too , 26 лева и някакви стотинки Peace

# 16
  • Мнения: 1 432
Ползвам Ревлон-а. Много съм доволна. Тези дни исках да пробвам нещо ново и се насочих то4но към този Макс Фактор, но консултанта в магазина ми каза ,4е не е  за моята кожа ,която е суха......особено пък зимата.....

# 17
  • София
  • Мнения: 901
Ако не държиш да е някой от тези ТОЧНО погледни ако искаш на Лумене новите с минерали, има и за мазна кожа! Аз съм с този за смесена и съм много доволна!Покривността му е по-малка от тази на Colorstay, но изравнява много добре  Hug

# 18
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Този на Ревлон първия нов ли е? Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 59
Аз ползвам новия на Ревлон с 5те цвята-доволна съм.По малко покривен е от Colorstay(ползвах този за мазна кожа),но също е дълготраен и не прави лицето мазно и лъскаво.

# 20
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам новия на Ревлон с 5те цвята-доволна съм.По малко покривен е от Colorstay(ползвах този за мазна кожа),но също е дълготраен и не прави лицето мазно и лъскаво.
За суха кожа дали ще е подходящ? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 803
Ревлон. Peace

# 22
  • Мнения: 434
Аз съм много доволна от Revlon Сolorstay,но задължително мисля да пробвам и новия Revlon Custom Creations. Peace

# 23
  • Мнения: 498
Определено Ревлон,скоро си взех  Custom Creations и съм много доволна,средно покривен е и е траен Peace

# 24
# 25
и моята кожа е мазна ,използвам на  max factor-flawless perfection и съм доволна от него.На revlon са ми пудрата и ружа и от тях съм доволна

# 26
  • Мнения: 14 491
а този новия на ревлон как по-точно се ползва? какъв е смисълът от различните нюанси в опаковката?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Смисъла е ,за мен примерно,че още имам тен от морето и кожата ми е поне с два нюанса по-тъмна от обикновено.
Мога да си взема този фнд,вместо да купувам 2,3 различни ,докато се сдобия отново с моя си тен...

Иначе предполагам може да се използва и за различни части на лицето,за скулптуриране,както правят проф.гримьори,стои по-добре на лицето,но не вярвам на някой да му се занимава.

# 28
  • Мнения: 14 491
Смисъла е ,за мен примерно,че още имам тен от морето и кожата ми е поне с два нюанса по-тъмна от обикновено.
Мога да си взема този фнд,вместо да купувам 2,3 различни ,докато се сдобия отново с моя си тен...

Иначе предполагам може да се използва и за различни части на лицето,за скулптуриране,както правят проф.гримьори,стои по-добре на лицето,но не вярвам на някой да му се занимава.

да, аз това го разбирам, но ми се щеше някое от момичетата, които вече го ползват да споделят опит от практиката Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
...ами да ,аз отговорих на втория ти въпрос"какъв е смисъла от нюансите",за първия да се включат други момичета,мен ме интересува каква му е консистенцията,че съм хвърлила и аз око:) Peace

Общи условия

Активация на акаунт