Фдт на Revlon или MaxFactor ?

  • 9 555
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
според мен ще се използва единия нюанс и после ще стой така..

# 31
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз ползвам втория ревлон, който е показала авторката.
Доволна съм от него, идеален е за мазна кожа Peace

# 32
  • Мнения: 1
А на първия Ревлон как точно му се получава промяната на цветовете? Много съм заинтригувана от този продукт...

# 33
  • Мнения: 3 641
...ами да ,аз отговорих на втория ти въпрос"какъв е смисъла от нюансите",за първия да се включат други момичета,мен ме интересува каква му е консистенцията,че съм хвърлила и аз око:) Peace
Моето мнение, че е по-лека консистенцията от предишния. Много по лекичко и хубаво стои на лицето, абе в пъти по-добра Hug

# 34
  • Мнения: 1 224
До сега бях с Колор Стей на Ревлон. Не съм доволна, не бих повторила. Сега го смених с този на Макс Фактор - Миръкал Тъч, определено е по-хубав отколкото очаквах.
Да добавя - със суха кожа съм  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
...ами да ,аз отговорих на втория ти въпрос"какъв е смисъла от нюансите",за първия да се включат други момичета,мен ме интересува каква му е консистенцията,че съм хвърлила и аз око:) Peace
Моето мнение, че е по-лека консистенцията от предишния. Много по лекичко и хубаво стои на лицето, абе в пъти по-добра Hug
Благодаря Simple Smile Wink

# 36
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
А на първия Ревлон как точно му се получава промяната на цветовете? Много съм заинтригувана от този продукт...
Помпичката се върти и са отбелязани позицийте на цветовете от 1 до 5.Води се за всеки тип кожа за разлика от Color Stay,който има варианти за суха и за мазна кожа.Аз лично съм със суха кожа и ми се разнася много добре,няма силно покритие,но за сметка на това няма начин да не ти допадне цвят,защото от 5 поне един ще отговаря на цвета на кожата ти newsm10

# 37
Смисъла на 5-те нюанса е, че може за вечерен грим да се ползва по-тъмен нюанс , за повече сексапил , а през деня да се използва нормален.
В листовката пише, че е предназначен за дамите, чиито тен търпи промяна-използват солариум или имат тен от моренцето...
Също и за скулптуриране на лицето или прикриване на някои физически дефекти, но .... за това е необходима определена техника.

Иначе фон дьо тена е ....СУПЕР, както и всички останали продукти на Ревлон.

Горещо го препоръчвам на всички.

# 38
  • Мнения: 2 414
Аз си взех наскоро новия на Ревлон,но май ще го  оставя за лятото,защото си го взех в тъмния вариант. Rolling Eyes

# 39
Здравейте
случайно попадам на Ваш въпрос и искам да Ви насоча към използуването на основа за лицето си категорично Ревлон - фон дю тен за мазна кожа. Той е полупокривен и с матиращ ефект на Т-зоната. Много важен е дневния крем който използувате.
Надявам се, че съм била полезна

# 40
  • Мнения: 1 885
Вече съм сигурна - всички фон дьо тени са добри, но нанесени добре на подходящата кожа с подходящ цвят.

Общи условия

Активация на акаунт