Фдт на Revlon или MaxFactor ?

  • 9 549
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
здравейте дами. моля ви кажете кой фдт бихте избрали от тези
трябва ми фдт за мазна кожа и се чудя на кой да се спра
1-


Ето този Revlon colorstay
2-

...или да избера този на MaxFactor?

4-

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 19:31 от oldmanriver

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
ползвам същия на Макс фактор. не мисля, че е много подходящ за мазна кожа.

# 2
  • Мнения: 6 627
 В момента ползвам Revlon colorstay -подходящ е за мазна кожа и доста покривен.

# 3
  • Мнения: 779
Revlon colorstay-за мен е много добър и най-подходящ поне от това,което аз съм ползвала като фдт...а другите не съм пробвала,но и не смятам за подходящи и по-добри от colorstay.не бих ги тествала за моята кожа,тъй като кожата ми е смесена,мазна и съм видяла,4е само специализирани в тази насока трябва да се ползват-за такава кожа.лореал инфалибъл също ми харесва

# 4
Мисля да си взема новият Miracle Touch

# 5
  • Мнения: 22 477
Според мен по-добре Ревлон. Скоро не съм им ползвала козметиката, но на времето беше страхотна. )

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
ползвам същия на Макс фактор. не мисля, че е много подходящ за мазна кожа.
И аз ползвам същия и е за суха кожа.. Confused
Може би другия ..не знам.

# 7
  • Мнения: 6 627
Мисля да си взема новият Miracle Touch
Ако нямаш кой знай какво да прикриваш наистина нямаш нужда от Сolorstay .

# 8
  • Мнения: 2 414
Аз чакам първия на Ревлон да дойде в България,така че съм за него.

# 9
  • Мнения: 36 053
Revlon colorstay  Flutter

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ползвам този на Макс Фактор,но за суха кожа-много съм доволна Peace

# 11
  • Мнения: 3 641
Новият на Ревлон го тествах в петък в БОнжур.
Много ми допадна, по-лек е в сравнение с Калър Стей. Има си и помпичка и ина интересното 5 степени на цвета. От по-светло до по-тъмно. Много интересен наистина Смятам да си го взема задължително.  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097

И аз го ползвам и съм доволна. Кожата ми е смесена. Сякаш ми е малко по-покривен, отколкото бих искала, но за есенно-зимния сезон е о`к  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 414
Jeny_Cherry,мерси много тези дни ще си го взема обезателно. Peace

# 14
  • На ръба..
  • Мнения: 2 123
Новият на Ревлон го тествах в петък в БОнжур.
Много ми допадна, по-лек е в сравнение с Калър Стей. Има си и помпичка и ина интересното 5 степени на цвета. От по-светло до по-тъмно. Много интересен наистина Смятам да си го взема задължително.  Hug

А ценичката каква е горе-долу?

# 15
  • Мнения: 3 641
DiDi_too , 26 лева и някакви стотинки Peace

# 16
  • Мнения: 1 432
Ползвам Ревлон-а. Много съм доволна. Тези дни исках да пробвам нещо ново и се насочих то4но към този Макс Фактор, но консултанта в магазина ми каза ,4е не е  за моята кожа ,която е суха......особено пък зимата.....

# 17
  • София
  • Мнения: 901
Ако не държиш да е някой от тези ТОЧНО погледни ако искаш на Лумене новите с минерали, има и за мазна кожа! Аз съм с този за смесена и съм много доволна!Покривността му е по-малка от тази на Colorstay, но изравнява много добре  Hug

# 18
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
Този на Ревлон първия нов ли е? Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 59
Аз ползвам новия на Ревлон с 5те цвята-доволна съм.По малко покривен е от Colorstay(ползвах този за мазна кожа),но също е дълготраен и не прави лицето мазно и лъскаво.

# 20
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам новия на Ревлон с 5те цвята-доволна съм.По малко покривен е от Colorstay(ползвах този за мазна кожа),но също е дълготраен и не прави лицето мазно и лъскаво.
За суха кожа дали ще е подходящ? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 803
Ревлон. Peace

# 22
  • Мнения: 434
Аз съм много доволна от Revlon Сolorstay,но задължително мисля да пробвам и новия Revlon Custom Creations. Peace

# 23
  • Мнения: 498
Определено Ревлон,скоро си взех  Custom Creations и съм много доволна,средно покривен е и е траен Peace

# 24
# 25
и моята кожа е мазна ,използвам на  max factor-flawless perfection и съм доволна от него.На revlon са ми пудрата и ружа и от тях съм доволна

# 26
  • Мнения: 14 502
а този новия на ревлон как по-точно се ползва? какъв е смисълът от различните нюанси в опаковката?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Смисъла е ,за мен примерно,че още имам тен от морето и кожата ми е поне с два нюанса по-тъмна от обикновено.
Мога да си взема този фнд,вместо да купувам 2,3 различни ,докато се сдобия отново с моя си тен...

Иначе предполагам може да се използва и за различни части на лицето,за скулптуриране,както правят проф.гримьори,стои по-добре на лицето,но не вярвам на някой да му се занимава.

# 28
  • Мнения: 14 502
Смисъла е ,за мен примерно,че още имам тен от морето и кожата ми е поне с два нюанса по-тъмна от обикновено.
Мога да си взема този фнд,вместо да купувам 2,3 различни ,докато се сдобия отново с моя си тен...

Иначе предполагам може да се използва и за различни части на лицето,за скулптуриране,както правят проф.гримьори,стои по-добре на лицето,но не вярвам на някой да му се занимава.

да, аз това го разбирам, но ми се щеше някое от момичетата, които вече го ползват да споделят опит от практиката Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
...ами да ,аз отговорих на втория ти въпрос"какъв е смисъла от нюансите",за първия да се включат други момичета,мен ме интересува каква му е консистенцията,че съм хвърлила и аз око:) Peace

# 30
  • Мнения: 779
според мен ще се използва единия нюанс и после ще стой така..

# 31
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз ползвам втория ревлон, който е показала авторката.
Доволна съм от него, идеален е за мазна кожа Peace

# 32
  • Мнения: 1
А на първия Ревлон как точно му се получава промяната на цветовете? Много съм заинтригувана от този продукт...

# 33
  • Мнения: 3 641
...ами да ,аз отговорих на втория ти въпрос"какъв е смисъла от нюансите",за първия да се включат други момичета,мен ме интересува каква му е консистенцията,че съм хвърлила и аз око:) Peace
Моето мнение, че е по-лека консистенцията от предишния. Много по лекичко и хубаво стои на лицето, абе в пъти по-добра Hug

# 34
  • Мнения: 1 224
До сега бях с Колор Стей на Ревлон. Не съм доволна, не бих повторила. Сега го смених с този на Макс Фактор - Миръкал Тъч, определено е по-хубав отколкото очаквах.
Да добавя - със суха кожа съм  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
...ами да ,аз отговорих на втория ти въпрос"какъв е смисъла от нюансите",за първия да се включат други момичета,мен ме интересува каква му е консистенцията,че съм хвърлила и аз око:) Peace
Моето мнение, че е по-лека консистенцията от предишния. Много по лекичко и хубаво стои на лицето, абе в пъти по-добра Hug
Благодаря Simple Smile Wink

# 36
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
А на първия Ревлон как точно му се получава промяната на цветовете? Много съм заинтригувана от този продукт...
Помпичката се върти и са отбелязани позицийте на цветовете от 1 до 5.Води се за всеки тип кожа за разлика от Color Stay,който има варианти за суха и за мазна кожа.Аз лично съм със суха кожа и ми се разнася много добре,няма силно покритие,но за сметка на това няма начин да не ти допадне цвят,защото от 5 поне един ще отговаря на цвета на кожата ти newsm10

# 37
Смисъла на 5-те нюанса е, че може за вечерен грим да се ползва по-тъмен нюанс , за повече сексапил , а през деня да се използва нормален.
В листовката пише, че е предназначен за дамите, чиито тен търпи промяна-използват солариум или имат тен от моренцето...
Също и за скулптуриране на лицето или прикриване на някои физически дефекти, но .... за това е необходима определена техника.

Иначе фон дьо тена е ....СУПЕР, както и всички останали продукти на Ревлон.

Горещо го препоръчвам на всички.

# 38
  • Мнения: 2 414
Аз си взех наскоро новия на Ревлон,но май ще го  оставя за лятото,защото си го взех в тъмния вариант. Rolling Eyes

# 39
Здравейте
случайно попадам на Ваш въпрос и искам да Ви насоча към използуването на основа за лицето си категорично Ревлон - фон дю тен за мазна кожа. Той е полупокривен и с матиращ ефект на Т-зоната. Много важен е дневния крем който използувате.
Надявам се, че съм била полезна

# 40
  • Мнения: 1 885
Вече съм сигурна - всички фон дьо тени са добри, но нанесени добре на подходящата кожа с подходящ цвят.

Общи условия

Активация на акаунт