Редуктил-4

  • 49 362
  • 461
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
здравейте на всички! искам да питам може ли някой дами каже с какъв крем ли лусион ли дасе мажа, кожата ми взе да се отпуска а и взеха дасе появяват и стрии

# 16
  • Мнения: 93
та купих си Линдакса,4етах листовката и са оплаших.знам че те преувеличават ама да не вземе да ми стане нещо

# 17
# 18
  • Мнения: 93
искам да докладвам за линдакса.вече втори ден го пия,единствения страничен ефект при мен е малко главоболие,което трае около 2 часа.наистина намалява апетита ама като се сетя да ям и ям.дано да има резултати

# 19
момичета, вие от кога започнахте да сваляте килограми - от 1-вата седмица, 1-вия месец или след това. Аз свалих само 3кг за 25дни и няма мърдане надолу. А и апетит си имам от 2-3 дни . В никакъв случай не прекалявам, но изпитвам глад. В началото когато започнах с Редуктила не ми се поглеждаше храна. Кога ще имам спад надолу. С диетата на доц. Байкова за 1 месец двалих 7кг , а за 2месеца общо 10кг без да се тровя с лекарства. Сега ям по-малко , пия Редуктил и по-малко свалям.

# 20
# 21
  • Мнения: 496
Привет  Hug
Отврат време и аз ходя тука на един курс, от бюрото по труда.
Да си кажа- нещо все ми се яде. Линдакса уж действаше....
В неделя ще видим.
eliseia и при мен беше така в началото с Редуктил, както и първите 2-3 дни с Линдакса. Обаче сега ми се папка.. Blush
Сега отивам да уча, английските глупости дето ги предадаха( карам курс за компютри, че ми трябва документ).
Чао чао

# 22
  • София
  • Мнения: 16 036
Аз от понеделник спрях с Линдаксата. реших да разбера как ще е без нея. Оказа се, че засега ми се яде по-малко отколкото като вземах лекарството. Вчера се видях с позната/не сме се срещали от юли/ - личало си колко съм отслабнала. Дано да е така.
Имам въпрос - сина на познатата е на 15 год. огромен е на височина и ширина, по цял ден дреме пред комп., не иска не само да спортува, но и да се раздвижи. Та тя реши да му купи Линд.  Аз се страхувам, все пак е дете/ 2,00 м - 90 кг/, сега расте. Вие какво мислите?

# 23
  • София
  • Мнения: 6 968
Aisha , опитай се да я разубедиш. Не е чак затлъстял, килограмите му отговарят на височината, но сигурно е отпуснат и изглежда дебел.  Дано пробва с друг метод или да го заведе при специалист да му направи диета. Не е шега работа, особено да даваш такъв препарат на детето си  Naughty

Има ли още някой с Редуктил или всички минахте на Линдакса  Rolling Eyes?

# 24
Аз продължавам да пия Редуктил, но определено имам апетин, но се съобразявам. Даже ми се налага да положа усилия да не консумирам всичко, което виждам. Абе с една дума съм гладна. Защо така?

# 25
  • Мнения: 132
Днес взех последното си хапче редуктил (от 2рата опаковка).Много ми се иска да продължа,но незнам какво ще стане.Ако до утре си намеря малко парички ще си взема редуктила,ако не ще опитам 1 месец на линдакса.Много е кофти когато си без работа,а парите от обезщетението ще ги взема чак края на другия месец.Направо нямам думи....  Sick

# 26
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз го пия още ама полза няма-и ми се яде,и не смъквам.Изпивам си опаковката и минавам на глад.Там е истината.Без глад нищо не става.А ми е трудно да се въздържам.Когато си наложа ограничение,още повече ми се дояжда от всичко.Баси WhistlingИскам още десетина кила да смъкна,обаче не става.И все не мога да си обясня как момичетата от първите теми смъкнаха по 10-15кг за месец,а аз 5кг,но понеже карах грип и три дни почти не съм яла.

# 27
  • Мнения: 93
аз вече няколко дни взимам линдакса и последните дни ми се яде.нещо ми действа слабо,ама незнам ако увелича дозата какво ще стане?в листовката пише че ако не действа да се увеличи ама мен нещо ме е страх.ще си го изпия до край и ще гледам много какво ям Peace

# 28
  • Мнения: 132
JuJu ,ти от колко милиграма пиеш-10 или 15?Иначе аз да си се отчета-4 блистера редуктил- -14.4кг  newsm68 newsm44 Но имам още толкова много....  newsm45 smile3518 Дано имам сили да издържа до края  Praynig Хубав ден на всички! smile3525  love001

# 29
  • някъде
  • Мнения: 979
Ирка,четири блистера по колко таблетки?И за колко време тези 14кг?Май мойте сланини са най бетонирани #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт