Редуктил-4

  • 49 468
  • 461
  •   1
Отговори
# 75
  • в белята
  • Мнения: 536
Привет и от мен .Пих седем дни Линдакса 15 и на истина не ми се ядеше и свалих 4 кг но..............
е тука идва лошото ми беше адски зле сърцебиене,виене на свят,беше ме страх да шофирам така,това със сухотата на устата беше нищо спрямо другите ефекти. #Crazy #Crazy #CrazyСпрях ги и сега съм по -добре е върнах си и 2 кг  Sad.Ще се опитам пак да ги взимам ,че това лесно сваляна на кг ме блазни,дано този път няма такива зверски реакции. PraynigМомичета да ви попитам вас следили ви лекар или сами сте си назначили хапчетата?

# 76
  • Мнения: 9
bubalanak защо не пробваш Линдакса 10 мг. ,защото явно от 15 ти идва по-силно?Що се отнася до консултацията с лекар аз преди да започна да пия тези различни лекарства доста разпитвах,но предимно фармацевти,а след като ги бях започнала ходих на ендокринолог за щитовидната си жлеза и между другото му казах че пия и поисках неговото мнение,а той само ми отговори че били добри но всеки сам решава.... newsm78 и аз реших и съм доволна.Успех и дано да постигнеш целта си.

# 77
  • Мнения: 6
Здревейте, днес реших да си купя втората опаковка на Линдакса и в аптеката ми казаха, че като ме гледат нямам нужда от това, но всеки сам си преценява. Отговорих че съм така откакто отслабнах 6 кг и тя ми отговори, "важното е после как ще ги задържиш, щото се наваксва"

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Hug
Досега не съм писала, но от известно врeме следя тази тема с интерес.
След колебание(защото съм си шубе) си взех Редуктил 10 мг.
не съм се консултирала с лекар.
Нямам никакви странични ефекти засега, освен от време на време сухота в устата.
Но пипнах някакъв вирус и исках да задам следния въпрос - има ли проблем, докато пия Редуктил да приемам някакви медикаменти(от стандартните - Нурофен стоп колд, капки за нос и тн)? Blush
Въпреки че на опаковката не са отбелязани нежелани лекарствени реакции с лекарства от този тип, реших да попитам.
Мерси предварително за отговорите.  bouquet

ps: за протокола - Пия го от точно 10 дена и за този период съм свалила от 91 до 86 кг

# 79
  • Мнения: 0
Ето и аз се включвам в темичката. От три дни пия Линдакса 15 и от зверския ми глад последните месеци няма и помен, което много ме радва. Преди два месеца издържах 14 дни на ябълки и вода и свалих само 3 кг за цялия мъчителен глад. / само да вметна че съм била на ябълки и чай и по 21 дена и съм сваляла доста/ а последния път с тия 3 кг ми се уби желанието да гладувам. Сега ще видим с Линдаксата. Надявам се да има ефект.

# 80
  • Лондон
  • Мнения: 403
Dianaes
 ps: за протокола - Пия го от точно 10 дена и за този период съм свалила от 91 до 86 кг

 Поздравления smile3501 smile3501


ps:за протокола  и аз искам такива резултати.

# 81
здравейте момичета аз се по-загубих малко защото бях заета по повод закаснението ми мц аз все още чакам newsm78 още го няма но все пак като се замисля на тази си дата 24.09 се появи нещо като мц но по тъмно и само 2дни и незнам какво да мисля ще изчакам следваща дата и ще се ходи май на лекар е това е за сега  . ако има някоя от вас мацки с такав случай ще се радвам да ми сподели

# 82
  • София
  • Мнения: 7 170
Добре дошли на новите попълнения, мноооого минуси ви пожелавам  Party


Dianaes, аз пих фервекс скоро и капки олинт си слагах и не съм забелязала  никакви странични ефекти  Peace

tsvetyk, нали казват, че организма има памет за диети. Сигурно е запомнил предишната ти ябълкова диета и затова последният път  " не се е предал" лесно. Поздравления за издържливостта  bouquet, аз и един ден няма да изкарам.

VAN4ETO78,
при мен пък 2 дни по-рано се появи. Имаше момичета, на които им закъсняваше, дано се включат.

# 83
  • Мнения: 9
Здравейте на всички.Да се отчета както обещах-за 10 дни   -3кг. +МЦ с 6 дни по-рано.На следващите 10 дни отново ще се отчета.

# 84
здравейте мацки бързам да ви се похваля моят проблем с мц се оправи разминах се с лекарката ще започна пак с хапчетата но ми се ще да е с линдакса кажете как е с тях редуктил15 ми действаха добре дали и линд.15 ще са така

# 85
  • Мнения: 0
  Здравейте, дами bouquet

Мерси за отговора, относно лекарствата. Аз почти се разминах с тях, за щастие
Тия дни бяхме по гости и тн диетосриващи събития Sick, та заобикалях кантара от впечатляващо голямо разстояние Mr. Green
Сега се престраших и той показа пак 86 кг. Поне не съм нагоре...
Хем това ме зарадва доста, хем ме е много яд, че си развалих диетата вчера и оня ден  ooooh!
...а пък Редуктила хич не ме спря от "близки срещи от третия вид" с картофки и тн  Blush Blush
от днес пак - стискайте палци.

А много често ли се наблюдава разбъзикването на МЦ?
да знам ако подрани/закъснее да не се притеснявам....

# 86
  • Мнения: 6
Здравейте на всички! Тези дни не съм се включвала, защото ми дойде и няма смисъл да се качвам на кантара и да се ядосвам. По повод МЦ, лично на мен един път ми дойде по-рано, един път по -късно и така.
Все още съм 73 кг и равносметката дотук е за 1 месец - 6 кг.
Решила съм на всеки свален килограм да черпя за да ми дава стимул дане прекъсвам, но определено събота и неделя ям повече.
Успешна седмица на всички!

# 87
  • Мнения: 132
Здравейте на всички! Тези дни не съм се включвала, защото ми дойде и няма смисъл да се качвам на кантара и да се ядосвам. По повод МЦ, лично на мен един път ми дойде по-рано, един път по -късно и така.
Все още съм 73 кг и равносметката дотук е за 1 месец - 6 кг.
Решила съм на всеки свален килограм да черпя за да ми дава стимул дане прекъсвам, но определено събота и неделя ям повече.
Успешна седмица на всички!

Деси,честито!  bouquet Резултата ти е супер.Продължавай все така!  bouquet Hug

# 88
  • Мнения: 0
Ден шести и резултата сутринта беше само минус 1 кг........а не яммммммм  #Cussing out Ще продължавам за да видя как ще е по натам. Имам да свалям 15 кг. и ако вървя с тези темпове.....  Sad Само да кажа че сухотата в устата беше само първите два дни, изпотяване нямам, а сега дори нищо ми няма от страничните ефекти които изброявате.

# 89
  • Мнения: 6
irkata благодаря за подкрепата. Разглеждах новите ти снимки, много си се променила и самочувствието сигурно вече е друго.
Напоследък наблюдавам че колегите вече гледат с друго око на мен и може би не толко че съм отслабнала, а това че си вложил воля и хъс те прави по-харесван.
А иначе моят мъж казва, че вече трябва да ме следи по-изкъсо.

Общи условия

Активация на акаунт