Рожден ден на детето ви и свекървата

  • 5 505
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710

Здравей, аз ако знам, че непоявяването на свекърва ми ще докара скандали и неприятности , ще се прежаля да я поканя и изтърпя един ден. Особено като си знаеш стоката, лесно можеш да си изработиш поведение и да не се дразниш толкова. Не й обръщай внимание и толкова. Големи драми, голямо чудо.

# 31
  • Мнения: 756
аз не мога да разбера защо сте настроени толкова лошо към свекървите си , те са свекърви на вас и отношението вие си го определяте , но са баби на детето ви и то си определя отношението към тях.Майка ми не искаше да вижда баба ми /бог да я прости / не ходеше в дома й , но аз винаги съм ходиа и ми е било много хубаво .Майка ми никога не е ограничила контактите ми с нея.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 735
Първо смятам,че проблема е в мъжа ти.Как може да позволява такива приказки!? #CrazyСлед като това дете е  било толкова нежелано за свекървата,защо пък ще го вижда по празниците!?
Не бих си разваляла празниците с такива вещици.

# 33
  • Мнения: 12 674
Захарно петле, като чета май рожденият ден ти е най-малкият проблем.

# 34
  • Мнения: 197
Като препатила мога да кажа, че компромисният вариант за такива празници при нас е  празнуване  в 2 или повече дни. Един с тези, които обичаме и се разбираме и още един за останалите. Об. това е само за  свекървата....С тях най-добре се получава ако излезем на обществено място и има външни хора ок. нас. Тогава няма разправии.

# 35
  • Мнения: 804
Захарно петле, свекърва ти не е виновна. Не е луд който яде баницата, а който му я дава! Проблема е между теб и мъжа ти. Свекървата не си си я избирала, нито тя е избирала теб, но с мъжа ти сте се избирали и ако той не може да ти осигури спокойствие проблема е в него, а не в майка му. Ако мисли, че вниманието към майка ти е много и незаслужено, тогава я изпратете да си ходи, а той да плаща на детегледачка. Ако не може да изкара пари за детегледачка да си наляга парцалките.

# 36
  • Мнения: 122
Не каниш хора , които те дразнят и това е. На рождения ден на  синът ни каним моите родители , а свекърите не. Така са си заслужили. Мога още много да пиша ама болна тема. Със сигурност съпругът ти трябва да застане зад теб.

# 37
  • Мнения: 152
Не ми е приятна и не я каня. На този ден негативни емоции не желая. Тя не пожела да ме види бременна, пък ще идва на празник на детето. Така си е постлала чергата, върху която ходи.

# 38
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ами разбери се с мъжа си кое е по-важно.
Аз отдавна съм казала, че НЕ каня близките роднини, празника е за децата, не за дъртите, който има желание и такт ще намери време да поздрави детето и да му даде подарък ако желае. Никой специално не каня, освен децата Simple Smile.
Семейните празници затова са семейни, не мога да се разкъсам при всички и затова тримата у дома Simple Smile.


......Много изчерпателно , точно и ясно казано ....подкрепям  Peace

# 39
  • Мнения: 24
И при мен нещата не са по добри само ,че се правим ,че сме в добри отношения просто лицемерна работа.За рождения ден на детето си покани само приятелски семейства без роднини,а пък те на другият ден ще изядат по парче торта т.е.роднините.Компромиси на всякъде трябва да има ,но го направи така ,че ти да си доволна от ситуацията.И горе главата, ако не става един по сериозен разговор с мъжа ти и нека пък той да си поизпоти акъла и да намери разрешение та да го видиш на чия страна е.Късмет.

Общи условия

Активация на акаунт