Мами в БЕЛГИЯ - 6

  • 16 100
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 572

Зарежете тази теми, ами кажете откъде да си купя свестни ботуши на нормални цени, че умрЕх от студ  Mr. Green
взе ми го от клавиатурата заклевам се ама го изтрих , реших да не ви занимавам с моите ботуши
аз търся като луда и не мога да намеря , много високи не мога обуя защото съм 1м75 а другото е всичко по 180 -200 евро

# 286
  • Мнения: 305
Много засегнати се обаждат ... стана забавно  Mr. Green girls, you made my day  Mr. Green

Ти обиди форумчето ни че е заядливо, засегнати няма, просто не мислим че е така  Simple Smile

# 287
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131

Зарежете тази теми, ами кажете откъде да си купя свестни ботуши на нормални цени, че умрЕх от студ  Mr. Green
взе ми го от клавиатурата заклевам се ама го изтрих , реших да не ви занимавам с моите ботуши
аз търся като луда и не мога да намеря , много високи не мога обуя защото съм 1м75 а другото е всичко по 180 -200 евро


хахахаха...ох аз намирам, но ми се иска да имат малко подплата отвътре, а тук не намирам нищо....В БГ ще си ходим чак по Коледа и незнам дали дотогава ще удържа Sad


И от разправии стигнахме до 15 страница!!! Желаещ да пусне нова тема има ли? Ама да не се зиложи като мен предния път като пропусне линковете, че мен хич не ме бива по художествените оформления Sad

# 288
  • Мнения: 90
ВИТАМИН Д се дава според зависи ,има бебета които пият много АМ и ,които си го приемат от там ,има такива на които трябва да се додава .Дневната доза на вит Д е около 800Е .Аз сметнах ,4е моето дете не може да приема от млякото тази доза и и давах отделно на капки  .Като изкарвам на слънце не давам .Има много информация в нета и  по книгите аз пресявам и споделям с педиатъра .А в бг съм забелязала ,4е всяко бебе го изкарват с рахит (ако му е по меки4ка глави4ката или ако фонтанелата не е затворена )или анеми4но .За кинд гезин бях доволна от тях ,но при по специфи4ни слу4аи не вземат отно6ение ,а казват да се следват съветите на лекува6тия педиатър и така .Като се роди бебето се дава е вит К (или на инжекция или на капки през устата)аз много сържах за това и питах отделно дали се дава ,за да съм спокоина .Мултивитамине не съм давала ,в болницата където раждах не е практика ,а и времената се менят и всеки ден илизат все нови и нови изследвания и интервенции и тн .За водата давам всякаква Евиан ,Спа ,Кристалина (съ6то е предназна4ена за бебета) ,има толкова избор от води за деца и за новородено .

а по повод "миризливите 4ер6афи" -това за вас може да е забавно и сме6НО ,но от страни изглежда Много грозноооооо.И КОИТО въоб6те не познава нито историята нито религията на този народ ,не мисля 4е трябва да дава оценка таи казано обоб6ТЕНО
Мъжът ми е алжирец  и въоб6те не е "миризлив 4ер6аф" нито пък аз .

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 14:47 от Shakira26

# 289
  • Мнения: 305
Ох, и аз искам ботушки. Готините са наистина 160-200 евро, ама понеже не си купувам по много  Sad може и да ме огрее  Wink

Момичета, бях ви питала дали не знаете за БГ козметичка?

# 290
  • Мнения: 1 572

Момичета, бях ви питала дали не знаете за БГ козметичка?
аз не знам , да не говорим че през живота си не съм ходила на козметик  Embarassed/ за лицето говоря/

# 291
  • Мнения: 1 572
за всичко е виновно времето , един ден заваля и си останахме по домовете и почнахме да се чепкаме , женска работа а ?

# 292
  • Мнения: 305
Аз не искам за лицето  Wink,  за него ходя на дерматолог че е имам проблемна кожа. Ако някой има нужда от дерматолог имам страхотна докторка.

за всичко е виновно времето , един ден заваля и си останахме по домовете и почнахме да се чепкаме , женска работа а ?
Joy  не случайно ни е излезнало име Joy

# 293
  • Мнения: 27 524
Напротив, ти доста 4есто използваш обидни епитети, особенно дразнещо за мен е  миризливи 4ар6афи ...

Щом казваш  Simple Smile Да, в Брюксел е пълно именно от миризливи, груби, нахални и всякакви забрадени, казвам истината от срещите си с тях. Пък ако някой го приема лично - негов си проблем  Peace
Относно дръзкото ти поведение и подкрепянето - няма да коментирам повече. Аз не виждам нищо дръзко и похвално в това, да се сърдиш и нападаш само защото някой не е съгласен с теб за дадена вода. От това по-тъпо здраве му кажи  Wink
И Jeje каза, че я купува и пие, но видях да се е засегнала кръвно, понеже аз не я харесвам  Laughing

И аз като Jeje досега не съм ходила на козметик, така че не знам  Simple Smile Аз си търся фризьор.  Blush

Джъст, аз основно обувки и ботуши взимам от Метро - винаги има кожени, цените са нормални и съм доволна  Peace

# 294
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131

Джъст, аз основно обувки и ботуши взимам от Метро - винаги има кожени, цените са нормални и съм доволна  Peace

О, нямам идея какъв е този магазин  Embarassed Може ли да ми пратиш линк, ако имат сайт?

# 295
  • Мнения: 90
Блонди ,пак си много груба със грозните си изказвания  ooooh!,нямам думи

# 296
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
ууууфффффф.....

Казвайте кой ще пуска тема!

# 297
  • Мнения: 872
Аз обувки си купувам от Брантано и Shoe Discount. Лятото на разпродажбите се сдобих с кожени топли високи ботуши за смешната сума от 10 евро ...
Блонди, искаш да кажеш Макро? Това е тип българското Метро, но за там трябва карта, за да пазариш...
Кой ще пусне нова тема, за да имаме поле за изява, днес ми е ден?

# 298
  • Мнения: 27 524
Макро, да, това е Метро, но тук се нарича самият магазин Макро, иначе си е Метро. Да, вярно, че трябва карта  Peace

Който иска да пуска тема  Simple Smile

Шакира, теб пък сега кой с какво те засегна? Аман от плитокообидни  Tired
И аз нямам думи от злобни и търсещи под вола теле хора, ама гледам да не им обръщам внимание   Blush

Джъст, то за линковете за старите теми май няма особен смисъл - едно, че едва ли някой ги чете, и второ, че ги архивират и после трият и ако не се лъжа, първата тема не е активна вече. Така че може и без тях, освен ако на някой не му вършат работа за нещо  Hug

# 299

Общи условия

Активация на акаунт