Бързам за в час, че съм първокласник вече аз!

  • 21 900
  • 367
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 716
Моята фльорца още не се е прибрала  ooooh!
Защото кака й я взе от училище.  #Cussing out
- Къде сте?
-С едни приятели на кака  Shocked

Като се прибера, ще я размажа. Голямата. Направо .... ъъъъ. Ще я ... треперят ми пръстите от потрес.
Ебати пубертета, ебати безотговорното поведение, ебати ебати...пуууу

# 46
  • Мнения: 3 886
Моята фльорца още не се е прибрала  ooooh!
Защото кака й я взе от училище.  #Cussing out
- Къде сте?
-С едни приятели на кака  Shocked

Като се прибера, ще я размажа. Голямата. Направо .... ъъъъ. Ще я ... треперят ми пръстите от потрес.
Ебати пубертета, ебати безотговорното поведение, ебати ебати...пуууу


ее нека вземе малко въздух де.Вярвам ще ще я пази,Моята не се отделя от братси  все му досажда и той си я влачи с него

# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моята фльорца още не се е прибрала  ooooh!
Защото кака й я взе от училище.  #Cussing out
- Къде сте?
-С едни приятели на кака  Shocked

Като се прибера, ще я размажа. Голямата. Направо .... ъъъъ. Ще я ... треперят ми пръстите от потрес.
Ебати пубертета, ебати безотговорното поведение, ебати ебати...пуууу




     Joy Joy Joy Споко де,те са написали домашното в кафето.

# 48
  • София
  • Мнения: 418
И ние пишем само ченгели, чертички и знаците по мат. Днес от зор да не ходи на занималня почна да се оплаква, че го боли корем. Естествено изобщо не го болеше като отидох на обяд и си призна, че лъже, но си беше написал домашното още там . От както му направиха цицината в занималнята все се опитва да изклинчи. И сега незнам какво да правя. До днес бях отпукс, но от утре съм на работа. Майка ми може да го взема на обяд, но не иска да се разправя с него за домашните, т.е. ще го подкани да си напише домашното, но ако той увърта няма да се занимава. Страх я е, че ще се ядоса и ще го напердаши, а тя не иска. И си е права. Това означава да пишем домашни към 7 вечерта. Незнам направо какво да го правя.
Аз мисля на плуване да го запиша от у-ще. Незнам какви са точно условията, но май те ще ги водят.
Иначе миналата година ходеше на уроци по барабани, сега обаче иска на китара.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте мами на първокласници!

Днес имаха за първи път физическо и ги гледах на двора големи сладури са всички.
Чудя се във Варна къде да го запиша нещо да спортува,споделете мнение. Мисля на някакви бойни изкуства и тенис. Освен в морската на "балона ", къде на друго място, ходят малки деца дето играят тенис на корд.

http://www.tennisvelto.com/CourtsBG/contactbg.html
или
Тенис клуб "Черно море - Елит"

Морска градина, Тел: 052/ 658 745

Петьо миналото лято ходи в Черно море, бяхме доволни, а и на него много му хареса. Но определено му беше трудно да се концентрира и го обръщаше повече на игра...  Crazy Явно не напразно имат изискване децата да са над 7г.  Peace Ние мислим да го запишем на плуване. Някой знае ли как стои въпроса с Дом Младост?
Другото , което си мисля е карате, но ме притеснява, на тази вазраст да не реши да го прилага извън тренировките. От др. страна каратето учи на дисциплина... то всеки спорт де... до 1.10 ще мислим. Ако го питаме него той иска на всичко да ходи без на училище  ooooh!

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 16:53 от mar4ela5

# 50
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В читалището до училището има пиано,синтезатор и китара.
У дома място за пиано няма  ooooh!,синтезатор не ми звучи добре за момиче,така че остава китарата.
Ама тя халосията искала флейта . ooooh!
Ха сега от къде да и я намеря пък тази школа за флейта.Май въобще не трябва да я питам,записвам я на каквото решим с баща и и това е.Иначе само се ядосвам на безумните и желания. Crossing Arms

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 17:02 от Фантичка

# 51
  • София,
  • Мнения: 4 267
При нас в занималнята имат задължително плуване един ден от седмицата, което ме навежда на мисълта, че домашните сигурно ще остават за вкъщи или пък няма да имат английски, ще видим, но други майки с по големи деца са много доволни от плуването! Hug А за каратето и аз съм с две ръце и наистина то учи на дисциплина и не само това, много е полезно, но уви моя не иска и да чуе, ни за карате, ни за футбол тези спортове него не го влекат. Обича музиката, рисуването, танците абе изобщо изкуството - може да гледа цирк цял ден! Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 39 765
Дундурела това за плуването ми харесва. И аз искам да запиша Дияна някъде.
Днес и тя щеше да яде пердах в у-ще. Аз кърмих Алекс и малко закъснях за у-ще, добре, че една баба ме изчака. Дияна и нейната внучка тичаха по двора. Дияна нали е хремава. Идва да тръгваме и я гледам... мокра. Дънките и мокри малко под дупето. Избеснях. На тоя студ... Попитах я все пак дали не се е напикала Simple Smile Не... джапали по локвите. Чорапи и маратонки мокри, дънки мокри, замръзна и дупето докато стигнем до нас.
Сега пише домашно и рИве колко й е трудно.

# 53
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Сега оправяме раницата и имам спешно питане. Какво по-точно е "Модул подвижни игри"? Миналата сряда почивахме и не сме го имали до сега. Мисля, че ще е нещо с г-жата по физическо, но не знам дали да слагам гуменки  newsm78.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 116
При нас има плуване, с бус ще ги карат на басейн в едно училище в Дружба, но от следващия месец. Ще го запиша диването, полезно е. Дано се закали, че е толкова кекав.  ooooh!

# 55
  • Мнения: 1 312
Синът ми ходи на плуване почти трета година,а малката едва от 2 месеца посешава и тя басейна,но тук има много хубава тема за това   Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329813.0

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Аника, къде ходи сина ти на плуване? Може ли някакви координати?  Темата, която си посочила е страхотна като идея, но координати няма Hug

# 57
  • Мнения: 1 312
 Писах ти мила на лични Hug

Аника, къде ходи сина ти на плуване? Може ли някакви координати?  Темата, която си посочила е страхотна като идея, но координати няма Hug

# 58
  • Мнения: 745
Сега оправяме раницата и имам спешно питане. Какво по-точно е "Модул подвижни игри"? Миналата сряда почивахме и не сме го имали до сега. Мисля, че ще е нещо с г-жата по физическо, но не знам дали да слагам гуменки  newsm78.
Нямаме такъв предмет, но за мен това е физическо newsm78
Днес са ходили в училище да рекламират школа по плуване, но моята щерка не запомнила нищо.

# 59
  • Мнения: 2 829
здравейте и в новата тема  Hug Hug

и аз вече понамразвам ченгелчетата Laughing

Габи ходи на плуване 2 пъти седмично.
В училище е минавала и логопедка
и от октомври започва и на логопед да ходи.
В училище са минавали и от спортен клуб по тенис на маса Thinking
на мен ми се иска да я запиша  на танци  Thinking

 

Общи условия

Активация на акаунт