Въпрос за стелиризаторите

  • 2 902
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Много добра работа ми вършеше и не съжалявам, че го купих. Определено предпочитам стерилизатор пред това да изварявам в тенджера.
Беше на Джордани и струваше около 17 лв.

За съжаление го стопих в МВ без да искам. Embarassed

# 16
  • Мнения: 959
Заслужава ли си човек да си купува такова нещо или да си изварява шишетата в тенджера?

Абсолютно си заслужава. Няма по голямо удобство от стерилизатора за М. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Имам и аз на Чико, доволна съм.  Peace
За съжаление го стопих в МВ без да искам. Embarassed
и аз така, един път беше пусната на функция грил и направо го опекох  Embarassed Crazy , та после купихме нов  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 809
Заслужава си, особено ако не кърмиш. Peace Ние от самото начало сме на АМ и го ползвам непрекъснато. ЕДна от най-добрите ми покупки. Моят е на Чико електрически. И не е задължително шишетата да са ти от същата марка. АЗ ползвам AVENT, NUK, BeFree и нямам проблеми. Единственото шише, което не влезе в стерилизатора е на Чико от кривите newsm78 А хем стерилизатора е Чико. Така че това няма значение.

# 19
  • Мнения: 4 335
Заслужава си,разбира се PeaceАз ползвам стерилизатор за микровьлнова и сьм много доволна Wink

# 20
  • Мнения: 543
Стерилизаторите за микровълнова са страхотно удобство! Моят е от супермаркетите "Пикадили", струва около 10-12 лева - никак не е скъп, а върши чудесна работа!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Стерилизатора е такова удобство...заслужава си парите

# 22
  • Мнения: 30
А на мен позната ми каза, че ще ми даде нейния, бил на Чико ама стерилизира с някаква течност а не е за МВ. Някой ползвал ли е такъв да си сподели отзивите? Чудех се например дали ще мога да го ползвам със шишета на Авент например?  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 186
Към майките,които кърмят-какво стерилизирате в него и наистина ли е е толкова незаменима вещ.Аз си мисля,че ако едно бебе се кърми,то няма повече от 2 шишета и 2 биберона,които според мен могат съвсем спокойно да се изваряват.Не е за парите,просто не ми се трупат почти неизползваеми уреди,които само да ми заемат място на плота или да се чудя в кой шкаф да ги набутам.

# 24
  • Мнения: 922
Аз ползвам стерилизатор за микровълнова и съм много доволна Wink
На Чико има една течност за стерилизиране, но аз съм я ползвала само за почистване.   

# 25
  • Мнения: 1 473
Аз не кърмя и за мен стерилизатора е от първа необходимост. В него освен шишетата стерилизирам бибероните и от скоро лъжичките, с които давам пюрета. Определено си заслужава парите. Не е необходимо да се купува скъп, същата работа върши и евтин вариант.

# 26
  • Мнения: 344
Аз съм ЗА!Моят е на Авент за микровълнова и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 543
Аз съм от кърмещите Simple Smile Стерилизирам залъгалките, защото с тях си заспива и са й много важни Simple Smile В началото стерилизирах и една лъжичка, с която й давах капки против колики.

# 28
  • Мнения: 363
ако сте на изкуствено хранене, стерилизатора е задължителен! моят е на Бертони за 6 шишета и съм много доволна!

# 29
  • София
  • Мнения: 39 771
На Дияна изварявах шишетата в тенджера.
Сега имам стерилизатор за микровълнова. Почти не го използвам обаче. Алекс е само на кърма. Вода не пие.

Общи условия

Активация на акаунт