Въпрос за стелиризаторите

  • 2 915
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 554
аз ползвах стерилизиращ разтвор,е по бързо,лесно от това няма Peace стерилизаторите,според мен са излишна скъпа покупка Peace

# 61
  • Мнения: 603
Аз не съм ползвала стерилизатор. Ползвах разтвора на Чико за стерилизиране (понякога и таблетките). В една кофичка се разрежда малко разтвор с вода и измитите шишета и принадлежности се слагат вътре. Така съм стерилизирала и играчките. Peace
Много съм доволна, пак ще използвам този начин на стерилизация.

# 62
  • София
  • Мнения: 17 592
Абсолютно не бих изварявала в тенджера - няма да споменавам, че е и 100 пъти по- скъпо, и 1000 по- трудоемко. Постоянно имаш една тенджера на котлона, там трябва да врят 20 мин., кипи, изгаряш се, абе, ужас. В стерилизатора - дори и да е за МВ - се стерилизират на пара, 6 мин. Не съм имала за студена стерилизация, но за следващото бебе, дай Боже да имам, и такова ще си взема. Достатъчно изтощена ще си, че да си създаваш допълнително работа там, където усилията могат да са по- малки.

# 63
  • Мнения: 4 555
стерилизаторите,според мен са излишна скъпа покупка Peace
Скъпа?  newsm78
Струват 20-30 лв, някои и по-малко.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 229
стерилизаторите,според мен са излишна скъпа покупка Peace
Скъпа?  newsm78
Струват 20-30 лв, някои и по-малко.
Авент и т.н. за МВ са по 50-70-тина лева....електрическите са по 200+- и да има и по 20-30 за МВ... а на чико има електрически за 60....това най-си струва за мен.
Така или иначе е по-евтино, от тока който ще изхабиш за котлона, ако избереш в тенджера да го правиш....
А ако 6-12 месеца всеки ден ползваш течност за студена стерилизация - не мисля, че по-малко ще излезе накрая.....Wink

# 65
аз използвах разтвор за студена стерилизация на чико,шишетата също не се захабяват

# 66
  • Мнения: 384
Ползвах "авентския" електрически стерилизатор. Прецаках му копчето и си взех втори стерилизатор, който ползвам и в момента - на Chicco, отново електрически - точно този, който е 60 лв. Няма голяма разлика с "авентския", а е много по-евтин. Изварявам в него шишетата за чай, помпата на "Авент", контейнерите за съхранение на кърма на "Авент", силиконовите лъжички, с които се храним и бурканчетата на "Гербер", в които разделям готовите пюрета и сипвам домашно приготвените, за да си имам мярка по колко изяжда бебо. Много полезен уред!

# 67
  • Мнения: 206
За мен стерилизатора за микровълнова фурна е най-практичното нещо при бебешките принадлежности. Моя стерилизатор струва 17 лв. и по външен вид и устройство не се различава от тези на Чико и Авент, а и за подобна вещ няма смисъл да бъде непременно маркова. Изваряването с тенджера излиза по- скъпо : изразходва се повече енергия ,време ,нерви и труд.

# 68
  • Мнения: 132
Аз ползвам най-обикновена пластмасова купа-измивам си хубаво шишетата и слагам купата в микровълновата. След 10 мин.всичко е ОК

# 69
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За мен стерилизатора за микровълнова фурна е най-практичното нещо при бебешките принадлежности. ..............
И за мен!  Peace
Имам Авент - ползвам вече за второ бебе, ще се ползва за поне още 2-3 бебета!  Peace

# 70
  • Мнения: 179
Много сам доволна имам на Чико и все още изварявам шишетата .Смятам че е много важно и много удобно купи си и ще се убедиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт