Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 15

  • 17 387
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 497
Попи, aз ще посъбера играчки, имам доста, но някой са във Варна и ще стане по-нататък.

# 16
  • Мнения: 1 267
много жалко, ако наистина децата имат нови дрешки,
но не им се предоставят.
персонала трябва да бъде запознат с факта, че
впечатленията от последната среща не са цветущи.
аз нямам ползвани дрешки за деца над 2 год.,
бих купила долни анцузи.
Равиа, доверявам се и ако качеството е добро,
а не се съмнявам, че ти не говориш за качество,
ще поръчам на теб, ако е взм. Тук са по 4 лв.  минимум.
Нека се уверим от какво имат нужда
и ще се действа.

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Анe, за тази цена качеството не е перфектно. Шият се от отпадъчни материали, за да се постигне тази цена.   Но си мисля, че от 10 лв долнища да вземете, при положение,че не ги обуват, ефекта е същия. Peace  Нужно е да се говори с директорката и с персонала и да има контрол!
madlena, сформираме бойна група за разговор  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 577
Огромна е разликата при посещения планирани, когато ни чакат и при неочаквани  Rolling Eyes
Лошото е, че все ходим почивните дни и въпросната Директорка така и не можем да я засечем. Друго си е разговор тет-а-тет, когато сме и повече ....
Аз също така още не съм получила адекватно обяснение защо не си мият зъбите тези деца.
Равия, ти имаш ли наблюдения по други домове  newsm78
На попи бяха обяснявали нещо, но аз нещо не го признах довода и дори и не го запомних

# 19
# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Amelia, преди съм ходила по домове, но от няколко години не. Практиката и подхода на персонала обаче едва ли се е променила. Peace

# 21
  • Мнения: 451
Момичета, аз с др. едва ли ще мога да помогна сега, но мога за осигуря склад - една стаичка е! Живея в Зорница Peace

# 22
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Набързо и нетърпеливо ви изчетох  Heart Eyes
Влизам набързо, че в София в къщи нямам нет и направо ще се побъркам  Twisted Evil

Страхотно сте се справили след Акцията  Heart Eyes Липствате ми  Hug
Ками, знаех че ще си на линия за Темичката  Mr. Green, без дори и да те помоля  Wink

Не се сдържах и набързо -  да ви призная честно не се очудвам много-много от положението, в което сте заварили дечицата в Средец ... Общото ми впечатление от посещението на Домовете /а съм понаобиколила немалко/ е винаги, когато има някакво посещение .... децата да се приведат в по приличен вид. Един вид негласно правила. То доскоро не се говореше въобще каква мизерия е в Домовете. С някои Директори съм разговаряла и негласно разбрах, че ако прекалено много се оплакват ... от Министерството/ата доста често ги скастрят или нещо подобно, т.е. един вид от Министерството/ата се опитват да покажат, че видите ли то положението в Домовете не е чак толкова зле  Rolling Eyes ... А то, че имат нужда и Домовете /Директори + персонал/ от контрол се подразбира  Twisted Evil ...
Мадлен, сори, но изглежда работата малко или много ме е направила задължително дипломатична в тази сфера по отношение контакта с Директорите. Така че имаш пълна свобода да си комуникираш с Кулелиева - Директорката на Средец  Mr. Green /ако предпочиташ занапред дори ти може да поемеш контакта с нея   Wink/ ... За стягането в Средец  момичета определено ще разчитам на Вас ....

А видях питанката за Комплекса /този зад Вардар/ и координатите му, срамота  Wink .... толкова често го пиша   ooooh!, друг е въпроса защо не излиза на форумската търсачка  newsm78
Ето го още веднъж: 530405  Peace Директорката работи всеки ден от понеделник до петък, до 17:30 ч. Директорката му се казва Таня Колева. А социалния работник, който отговаря за майката с 4тирите деца е Мария Спасова /надявам се само да не бъркам името й  newsm78/
Ками, дали ще имаш възможност да качиш някъде на 1ва стр., телефона, раб.време и името на Директорката, в случай, че на някой му потрябват  Peace Предварително   bouquet

Поздрави от мрачна, влажна и изтощителна София  Mr. Green
и до мноооого скоро, надявам се  Hug

# 23
  • Мнения: 521
здравейте,тук съм вече ама ми се спи така че друг път ще оплюя Средец....и никога не ходете в Арбанаси,Бог да благослови поло-то....

...мога да съм склад...

# 24
  • Мнения: 200
... чета ...

# 25
  • Мнения: 950
 Peace   Успях да посъбера дрешки ,но са различни по големина и за различни сезони  /за малките / а има и за големи. Чорапки също има малко ,но ако кажете ще вземем .

Добре дошла младоженке  Hug  и поздрави на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 748
Къде събирате дрехи ,аз имам за момиченце на около 2-3години,ще дойда до б-с да ги донеса.Освен това имам магазин за детски дрехи и имам 2 зимни якета за момичета нови ,но утре ще им видя номерата.Ще видя и какво друго новичко мога да отделя .Но лошото е ,че нямам много време и идвам до Бургас набързо колкото да свърша някоя работа,но ще го измисля някакси.

# 27
  • Мнения: 497
skelaHug
Аз за сега съм отделила една торба с дрешки за Средец, и няма да е проблем да съхраня още една до ходенето там. Пиша ти на лични.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Болна съм  Close Twisted Evil не чета, ако има нещо важно моля на телефона, ако не съм умряла от настинка  #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 497
Стига, madlena, дръж се! Бързо да се оправяш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт