Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 269
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 438
много рядко нося маратонки, така че обикновено си купувам Ранърс, или нещо, което ми хареса. Обувам ги не повече от 10пъти в година. Миналата година си взех маратонки на Адидас, също толкова удобни са, колкото и другите. И тях съм ги обула 10пъти.
Ако човек обаче в ежедневието си ходи постоянно с маратонки съм на мнение, че трябва да даде повече пари за съответното качество.

# 16
  • Мнения: 234
Определено съм за скъпите маратонки, досега не ми се е случвало да се скъсат.  Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите са м/у 100-150лв

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Момичета,айде дайте малко снимки,моля! Flutter
Много се чуде между 2 марки,искам да видя и вашите.
Или Адидас ще взема или Пума,ама незнам.Харесват ми и двете!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Убедих се лично, че евтините не струват!
Купувала съм Рънърс на детето и на мен - красиви модели, но за 1 месец се разлепят и напукват.
Вече купувам Найки , Адидас и Пума.
Найки ми допадат най-много.
Гледам да са от кожа и да ми харесва модела, колкото и да струват.

# 20
  • Мнения: 3 314
между 50 и 100лв  Peace

# 21
  • Мнения: X
Моите си ги купих от Даймънда за 30 лв, вече 3-та година ги нося и са здравички. Но аз по принцип не съм маничка на тема маратонки, нося ги само като ходя на разходки или когато спортувам.

# 22
  • Мнения: 337
Лично за мен при обувките висока цена е символ на качество.
Имам пума на 5 години и още са здрави, смених ги поради това, че ми омръзнаха, а не защото се скъсаха. Сега съм с найк и пак съм много доволна. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 504
Имала съм всякакви,и евтини,и скъпи.Когато бях в 5клас може би,си купих едни от Илиянци за 15лв.И до сега ги нося понякога,не са мръднали,а вече съм 11клас Mr. Green
Друг път си купих някакви кожени,италиански,60лв. бяха, и за две седмици станаха на оклук,изхвърлих ги ooooh!

Иначе,в момента имам 4 чифта маратонки,едните от тях ги скъсах от носене миналата година,сега още си ги нося,Umbro са.Другите,пак от миналата година не съм ги обула нито веднъж,защото си втълпих,че не са хубави,те са Adidas и са най-скъпите ми,баща ми ги е купил за 120 евро,и до сега са си в кутията ooooh!Третите,единия от новите ми чифтове са Puma,вече си ги нося,много са удобни и те.И четвъртите едни Le coq sportif,и те са много сладурски и си ги нося с голямо удоволствие.Всъщност,нито един от чифтовете ми не съм го купувала аз,но като се има предвид,че нося почти само маратонки,смятам,че една сума около 150-200лв. е напълно приемлива Peace

Ето и малко снимки за желаещите да гледат:
http://eavenka.multiply.com/photos/album/1#12-Umbro
http://eavenka.multiply.com/photos/album/1#13-Adidas
http://eavenka.multiply.com/photos/album/9/Esenni_dreshki#25-Puma
http://eavenka.multiply.com/photos/album/9/Esenni_dreshki#28-Le Coq Sportif

# 24
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
миии аз повече от 50 лв. специално за маратонки не съм давала.  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 806
Не съм гласувала за пари. Не знам каква ми е горната граница за маратонки.
Просто трябва да са хубави. За себе си рядко купувам (издържат дълго време). За малката - всяка година поне два пъти. 

# 26
  • Мнения: 1 111
Купувам си по скъпи маратонки.Почти винаги си заслужават цената.

# 27
  • Мнения: 31 206
Нося маратонки Адидас и съм изключително доволна и от качество и от удобство и от здравина. Преди вземах само евтини, защото ги носа рядко, но вече ще си купувам само скъпи.Заслужават си парите и самочувствието. Сега съм харесала Ферари на Пума и златната им серия. На детето също бих взела скъпи, качествени маратонки. Нищо, че ги израства за три месеца.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 052
Гласувах с 2-ра опция. Предпочитам марковите маратонки, защото качеството им определено е на ниво. Но, не си позволявам последните модели, които са с изкуствено завишена цена.

# 29
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Обичам удобните и качествени маратонки. Купувам си Nike . Смятам че за 100-150 лв. могат да се купят качествени маратонки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт