Евтините и скъпите маратонки...

  • 84 558
  • 244
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 830
Колко сте склонни да дадете за маратонки?
Дали скъпите са по-качествени?
Кое е по-оправдано-покупката на скъпи и маркови маратонки,или пък сте за евтините и не ви се дават много пари точно за маратонки?


По 1 в-с: според джоба, но ако имам мога и ще дам 140 лв. до 200 лв.
По 2 в-с: Да, по-качествени са. Декември на 2005 година си взех от Италия маратонки Reebok (Classic) бели, за 70 евро, демек 140 лв. и все още са ми здрави - нямат скъсано, нямат дупки и подобни и още си ги нося.
По 3 в-с: Евтиното излиза по-скъпо от скъпото! Закупуваш маратонки и след няколко месеца са вече с някъде дупчица и оп, пак даваш пари 60 лв. да речем. Стават 120 лв. за година да кажем. Още 20 лв. в + и си си взел здрави маратонки, които издържа години. Кое е по-добре!? - Риторичен в-с.

Егати съвпадението! Shocked
И моите маратонки са Reebok classic. Бели са. Купени са през 2005 година юни месец и са купени от Италия (Faenza). Струват 70 евро.
Нямат скъсано, нямат дупки.

В никакъв случай не стоят грубо на краката, но за да се разбере това, трябва да се обуят.
Точно такъв тип харесвам и точно чисто бели.
Пак такива ще си купя. Peace


# 61
  • Мнения: 247
Адидас, изключително здрави!

# 62
  • Мнения: 274
Аз нося предимно Nike, последните ми струваха 120лв и съм много доволна, не ги нося всеки ден, даже рядко, но си заслужават парите.
А преди много години си бях купила едни за 20лв -  е нямаха късане, 3 години изкараха и накрая ротвайлера ги изяде  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 916
Аз пък си нямам маратонки. Всъщност нямам и къде да ги нося. Във фитнеса инструктора каза да си взема гуменки с равна подметка или да ходя по чорапи. За т.нар. свободно време също предпочитам гуменки.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 481
Давам между 100-150лв. за маратонки и съм убедена, че си струва. Най-малкото, защото рядко обувам друго.

Предпочитам скейтърски кецове от този тип:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41nukDzBaWL._AA280_.jpg
http://www.antennamag.com/online/wp-content/uploads/2007/08/dc-spotted-pig.jpg

и Adidas Superstar http://s.onlineshoes.com/images/br029/144689_366_45.jpg


# 65
  • Мнения: 288
Колко сте склонни да дадете за маратонки?
Дали скъпите са по-качествени?
Кое е по-оправдано-покупката на скъпи и маркови маратонки,или пък сте за евтините и не ви се дават много пари точно за маратонки?


По 1 в-с: според джоба, но ако имам мога и ще дам 140 лв. до 200 лв.
По 2 в-с: Да, по-качествени са. Декември на 2005 година си взех от Италия маратонки Reebok (Classic) бели, за 70 евро, демек 140 лв. и все още са ми здрави - нямат скъсано, нямат дупки и подобни и още си ги нося.
По 3 в-с: Евтиното излиза по-скъпо от скъпото! Закупуваш маратонки и след няколко месеца са вече с някъде дупчица и оп, пак даваш пари 60 лв. да речем. Стават 120 лв. за година да кажем. Още 20 лв. в + и си си взел здрави маратонки, които издържа години. Кое е по-добре!? - Риторичен в-с.

Егати съвпадението! Shocked
И моите маратонки са Reebok classic. Бели са. Купени са през 2005 година юни месец и са купени от Италия (Faenza). Струват 70 евро.
Нямат скъсано, нямат дупки.

В никакъв случай не стоят грубо на краката, но за да се разбере това, трябва да се обуят.
Точно такъв тип харесвам и точно чисто бели.
Пак такива ще си купя. Peace





Да, наистина, егати съвпадението!  Shocked Flutter Моите ги взех от Модена и са бели, ама надписа е син и имат мъничко синьо - на петата и 3 лентички отстрани. Само не сме нацелили един и същ месец и място на закупуване - можеше да се засечем, представяш ли си  Laughing 1 на милион, но не и невъзможно!
Определено стоят много хубаво на крака, но когато са още новички, после като ги поумачкаш с 2 години и не стоят както в началото.

# 66
  • Мнения: 63
Аз също съм гласувала 100-150лв.
Преди все си купувах маратонки за по 35-40лв. и след третия месец за нищо не стават, да не говорим пък, ако се намокрят. Преди половин година си купих на Geox за 140лв. и не са мръднали, като нови са.
Ето ги и тях
http://www.geox.ru/shoes/donna/D7308F.04302.C9999.gif

# 67
  • Мнения: X
Аз като един Тома-неверни очаквах да сложите снимки на лчино вашите си носени от вас години наред маратонки  Joy

# 68
  • Мнения: 288
Аз като един Тома-неверни очаквах да сложите снимки на лчино вашите си носени от вас години наред маратонки  Joy

Ще сложим, ако искаш или аз, де, ама по-късно, че излизам сега..
Чао момичета/женички!

# 69
  • Мнения: X
От опит съм за по-скъпите и качествени. Имам Адидас, който нося вече 3 години, а си е здрав. За три години може да смениш 5 чифта евтини и пак толкова ще ти излязат.
А друго са качествените материали/ест. кожа и добри подметки/.
Не ми се свидят пари за скъпи маратонки Simple Smile

Абсолютно подкрепям. Имам 2 чифта адидас, които не са мръднали,едните са ми от миналата година, другите от преди 3 години.
Не си купувам често и предпочитам да са маркови и качествени. Гласувах с опция 150-200 лв.

# 70
  • Countryside
  • Мнения: 11 648
100-150лв, но обичам намаления. Като марки харесвам Адидас и Найк.

# 71
  • Мнения: 3 830
Колко сте склонни да дадете за маратонки?
Дали скъпите са по-качествени?
Кое е по-оправдано-покупката на скъпи и маркови маратонки,или пък сте за евтините и не ви се дават много пари точно за маратонки?


По 1 в-с: според джоба, но ако имам мога и ще дам 140 лв. до 200 лв.
По 2 в-с: Да, по-качествени са. Декември на 2005 година си взех от Италия маратонки Reebok (Classic) бели, за 70 евро, демек 140 лв. и все още са ми здрави - нямат скъсано, нямат дупки и подобни и още си ги нося.
По 3 в-с: Евтиното излиза по-скъпо от скъпото! Закупуваш маратонки и след няколко месеца са вече с някъде дупчица и оп, пак даваш пари 60 лв. да речем. Стават 120 лв. за година да кажем. Още 20 лв. в + и си си взел здрави маратонки, които издържа години. Кое е по-добре!? - Риторичен в-с.

Егати съвпадението! Shocked
И моите маратонки са Reebok classic. Бели са. Купени са през 2005 година юни месец и са купени от Италия (Faenza). Струват 70 евро.
Нямат скъсано, нямат дупки.

В никакъв случай не стоят грубо на краката, но за да се разбере това, трябва да се обуят.
Точно такъв тип харесвам и точно чисто бели.
Пак такива ще си купя. Peace





Да, наистина, егати съвпадението!  Shocked Flutter Моите ги взех от Модена и са бели, ама надписа е син и имат мъничко синьо - на петата и 3 лентички отстрани. Само не сме нацелили един и същ месец и място на закупуване - можеше да се засечем, представяш ли си  Laughing 1 на милион, но не и невъзможно!
Определено стоят много хубаво на крака, но когато са още новички, после като ги поумачкаш с 2 години и не стоят както в началото.

И малко се рзличават в модела. Моите нямат синьо, но са от Classic серията на Reebok.
Моите все още стоят чудесно. Запазенки са, но аз и не ги нося много много.
Боята малко падна, но съм взела бяла боя за кожа на Саламандър и ще ги наплескам едно хубаво. Party

# 72
  • Мнения: 2 388
Аз като един Тома-неверни очаквах да сложите снимки на лчино вашите си носени от вас години наред маратонки  Joy
Имаш утре от мен снимка. Flutter
На една година са ми. В оптимистичен вариант са слагани около 15 пъти. Като новички са ми. Mr. Green

# 73
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За скъпите маратонки съм  Peace Никога не са ми се късали, просто ми омръзват и спирам да ги нося.

И аз така. Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 4 397

Тези виждал ли ги е някои скоро из София, преди 3 седмици ги имаше в МОЛа ама нямах толкова пари и след 3-4 дена отидох бяха свършили  #Cussing out

По принцип съм луда на тема маратонки, излизам за обувки ботуши и се прибирам с маратонки, вече няма къде да ги прибирам  Embarassed , но и аз хода по спортно та ми влизат в употреба всичките  Peace
Имам и скъпи и евтини / Адидас най доволна, Дизел, Наик,  TSUBO, PONY,  Мат стар, Рънърс, /
Не са ми мръднали нито едните нито другите, а пада голяма експлоатация, обувки и ботуши нося може би 2-3 пъти в годината  Peace
Евтините са ми на 3-години, а по- скъпите са ми на по година и всички са здрави. Купувам когато нещо ми хареса независимо дали ми трябва поредният чифт в момента  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт