Ластични колани и клинове след раждане

  • 31 486
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
и двете си деца родих нормално и не съм носила колан-нямам проблем Hug

# 16
  • Мнения: 1 763
Аз носих колан. Родих през зимата и коланът много хубаво ми топлеше кръста. Според мен при нормално раждане с епизотомия клиновете са неприложими, защото ще дразнят шевовете.

# 17
  • Мнения: 502
аз си бях взела колан на Триумф. но го взех няколко месеца след раждането. доволна съм по принцип. и сега почнах да го слагам, защото ме боли кръстта.

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
ползвала съм ластични гащи (най-простите) и корема ми се прибра , сега нямам Peace Сложих го 2 седмици след като родих - секцио

# 19
  • Мнения: 790
ползвала съм ластични гащи (най-простите) и корема ми се прибра , сега нямам Peace Сложих го 2 седмици след като родих - секцио

След секцио не се препоръчва веднага да се слага, особено ако е лято. Спарява на раната. Гинеколога препоръча поне след 2 месеца от раждането

# 20
  • Мнения: 7
Много мерси за отговорите, ясно е, че трябва да изчакам поне 15-на дни след раждането преди да си купя ластичен колан или клин.
Най-малкото ще има разлика в размера след раждането.

След това което разгледах в danet.com, най-добро ми се стори

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1813

Някой ползвал ли е този продукт?


 Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 39 770
Аз родих нормално. Купих си колан от Данет и го носих известно време. Имаше определен ефект (малко ми се поприбра корема).
Преди около две-три седмици имах жестоки болки в кръста и бъбреците. Надуха ме. Сложих си колана и бях бомба Simple Smile

Ако ще си купуваш колан, гледай мерките.
Аз не можах да си намеря колан, при който талия и ханш да са в една мярка Simple Smile Купих си колан само за кръста.

# 22
  • Мнения: 1 512
Купих,носих няколко дни,но ми беше толкова некомфортно,че го захвърлих.А корема си прибрах чрез повече коремни преси и диета.

# 23
  • Мнения: 339
Това с коланите е фър-фър работа. Искаш ли да си с плосък корем - диета, спорт и коремни преси.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
След това което разгледах в danet.com, най-добро ми се стори
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1813
Някой ползвал ли е този продукт?
аз точно този ползвах, но беше страшна жега, родих през лятото и не съм го носила много. ходих на място да пробвам размер и взех по-малкия отколкото мислех, не защото отслабнах изведнъж а защото все пак трябваше да ме стяга. мисля че втори размер взех, ако не се лъжа де.
но според мен спокойно можеш да минеш и без този колан. въпрос на фигура. Peace

# 25
  • Мнения: 1 258
Сле като ме изписаха от болницата веднага го сложих!Отидох до магазина(няма и 20метра)и ме сви ужасно корема.едвам се прибрах до вкъщи!За това повторих упражнението с колана след една седмица! Peace

# 26
  • Мнения: 298
И моето не беше колан, а гащи, и определено бях доволна. Бързо ми сви корема. Сложих го веднага след като излязох от болницата.

# 27
  • Мнения: 3 314
аз си купих обикновен колан от аптеката - имаше ефект  Peace

# 28
  • Мнения: 328
Аз си бях взела и такива като гащи дето е с лепки и като се по свие корема да пристягаш,и после и клиновете си бях поръчала дето са от коляното до гърдите.Дето се водят за прибиране на сланинки когато искаш да изглеждаш добре  Wink Crazy,незнам колко ми помогнаха то и без това моя корем е много голям виснал беше.Сега се поприбра но незнам от коланите ли или от това че просто взех с течение на времето поотслабнах МАЛКО  Embarassed..Сега пак имам малко корем и леко е виснал ама то бях огромна в бременноста,се ме питаха  да не са близнаци  Joy

# 29
  • Мнения: 78
момичета аз вече родих на 27.Донесаха ми в болницата роднини гащички от тези тип безшевното бельо само че ми стигат до сутиена за да могат да приберат корема.Веднага щом излязох на 30-ти и си ги сложих.Чувствам се Добре с тях.Хем не са ми много стегнати хем пак ме прибират.Докторката ми каза че за колана ми е още рано, защото се изчаквало към 1 месец матката да си прибере сама а тези ластичните на данет много пристягали.За сега си карам с гащите пак  ще си взема нещо по стягащо.

Общи условия

Активация на акаунт