Ин-витро в Плевен

  • 91 683
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 700
Кари, моя колежка ще прави там инвитро с донорска яйцеклетка. Не си е търсила донор. Започна да ходи в началото на м. юни и този месец ще е самата процедура. Значи чака около 5-6 месеца. Както казах, не си е търсила сама донор, клиниката се заема с всичко.

# 16
  • Мнения: 98
Благодаря за бързия отговор .Смятам да си запиша час тъй като ще ходя на изследвания във Плевен . Ако не те затруднява като мине процедурата при твоята позната били ми разяснила малко по подробно как е протекла ? ако не те затруднява разбира се .

# 17
  • Мнения: 20
Аз също съм пациентка на клиниката от преди година и вече мога да се похваля ,че съм бременна в 4-ти месец.Това което знам е ,че предпочитат да работят по дългия протокол(всички  момичета които бяхме в групата през юли бяхме по дълъг протокол).Относно донорската яйцеклетка, не е задължително те да ти търсят донор,ако имаш някой подходящ може да го препоръчаш.Когато бях там имаше две момичета,които бяха сестри и едната ставаше донор на другата.

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 20:22 от Taни

# 18
  • Мнения: 255
Отворете сайта на клиниката, за да видите цените. В момента не съм сигурна дали ги има всички. Може би дори и по телефона могат да ви информират. И аз съм пациентка с близнаци в 33-та седмица вече. Процедурите са безболезнени. Не се тревожи за това, няма смисъл излишно да се натоварваш. Вниманието на екипа е много голямо, страшно е чисто и луксозно, със супер модерна техника. Мисля че 5-6 месеца са много за чакане за донор, може би е имало нужда от подготовка на самата процедура. При моята подготовка си имаше готови донори за самия момент. Желая успех от сърце  Hug

# 19
  • Мнения: 86
Калианна, много се радвам за теб. Малко останало Laughing.

# 20
  • Мнения: 1 172
Здравейте,момичета!
Включвам се,за да споделя и аз своите прекрасни впечатления от Ин-витро центъра в Плевен,въпреки че не съм му ползвала услугите точно в тази област.Просто го посещавам профилактично след раждането заради отличната база и перфектните специалисти.Моят доктор е Ивайло Бързашки, детето ми се износи  и роди живо и здраво изцяло благодарение на него преди да се създаде Ин-витро центъра.Препоръчвам горещо и лекаря,и клиниката не само за жени с проблеми, а за всички бъдещи майки.
Оказа се,че доста хора смятат,че в Ин-витро център се ходи само ако имаш репродуктивен проблем,но не е така, там се водят ЖК за всякакви бременни жени, както и профилактични прегледи и всички изследвания,които една жена реши да си направи.

kalianna , искрено се радвам за теб! Не знам дали ме помниш,миналата година си говорихме по повод новата клиника в Плевен,после аз те "шпионирах",знам за трудностите,през които минахте със съпруга ти и сега като прочетох тук, сърцето ми се изпълни с радост!
Много щастие ви пожелавам!!!!!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 255
Скъпа, Amelly, благодаря ти за прекрасните думи.  Hug  Не си спомням какво точно сме си писали за клиниката, но явно това, което си ме посъветвала е било вярно и правилно. Благодарение на хора като теб, на вярата в успеха и на прекрасния екип на Клиниката в Плевен, днес с нетърпение очакваме близнаците, които все още "дебелеят" в 34-седмица и дай боже да постоят още малко. Прегръщам те   bouquet 

# 22
  • Мнения: 98
 smile3501 smile3501 Здравейте на всички ! Преди няколко дни ходих във клиниката за консултация при доц. Конова и останах очарована от отношението им просто нямам думи . Не се учудвам вече че имат толкова добри резултати , отношението на целия екип и  доцент Конова е невероятно всеки един ти обяснява спокойно отговарят на всякакви въпроси и някак ти вдъхват доверие и сигурност а това е много важно да вярваш на 100% във екипа и смятам че при нас ще се получи .

# 23
  • Мнения: 7 488
kari_13 радвам се за теб, че най-накрая след толкова лутане намери своята клиника в която да сбъднеш мечтата си!

# 24
  • Мнения: 98
kari_13 радвам се за теб, че най-накрая след толкова лутане намери своята клиника в която да сбъднеш мечтата си!
И с божията помощ , всичко ще е наред.

# 25
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен, аз от скоро посещавам тази клиника и още ми е трудно да се доверя на доктора си, но знам и вътрешният ми глас ми казва, че не съм сбъркала с избора му. Просто виждам, че е доста натоварен а аз искам повече внимание и разяснения за всичко, защото това е моят живот и копнежът ми за деца е безмерен.
Дано очакванията ми се оправдаят и имам късмета на успелите...
Дано Коледа сбъдне желанието ни! Praynig

# 26
  • Мнения: 98
Кари, моя колежка ще прави там инвитро с донорска яйцеклетка. Не си е търсила донор. Започна да ходи в началото на м. юни и този месец ще е самата процедура. Значи чака около 5-6 месеца. Както казах, не си е търсила сама донор, клиниката се заема с всичко.
Милена какво стана със твоята колежка забременя ли със донорска яйцеклетка , във Плевен на мен ми предстои във близките 2 месеца и се притеснявам , януари се подложих  на стимулация като доки се надяваше че може да се получи но фоликулите не пораснаха  и я прекъснахме , много ми беше тежко и все още съм във депресия . Ако някой също е правил ин-витро със донорска яйцеклетка нека малко по подробно разясни тъй като неразбрах как точно подбират донора ? дали е съобразен със физическите дани ?

# 27
  • Мнения: 83
 Има ли някой правил ин витро при д - р Бързашки?  На мен ми предстои през март. Ще се радвам , ако някой сподели мнения и впечатления за ин витро при него.

# 28
  • Мнения: 21
Здравейте!
Ами аз ще пробвам сега при др.Бързашки
но още съм на стимулация.
Имам един неуспешен опит при Емин
дано този път е успешен.
Успех и на теб

# 29
  • Мнения: 98
Здравейте!
Ами аз ще пробвам сега при др.Бързашки
но още съм на стимулация.
Имам един неуспешен опит при Емин
дано този път е успешен.
Успех и на теб

Защо се премести при Бързашки ? не си доволна от Емин ли?

Общи условия

Активация на акаунт