Super Slim

  • 96 534
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
Момичета не се лъжете в рекламата на тези и на други от този род хапчета.Всичко е бизнес и печелене на пари за наша сметка.Няма такова чудо, което да свали килограмите само с прием на хапчета.Казвам го от личен опит.Поръчах Super Slim и то от оригиналния, както казват на много места/ този със зеления цвят и червените плодчета на блистерите/.Познайте, пращат ми изцяло сребристи блистери. Вдигнах телефона и направих скандал на доставчика за измамата.Той упорито се мъчеше да ме убеди,че това са оригиналните хапчета,че работи без посредник и директно ги внася.Стигнахме до споразумение да ги пия една седмица и ако няма резултат да ги смени с други.И така пия аз една седмица- нищо.Нито апетита намалява,нито пък някакви странични действия има.Предварително бях изчела цялата ви тема за тези хапчета и при всички имаше някакви странични действия,но общото при всички беше жаждата.Е при мен и жажда нямаше.Вдигам телефона и настоявам да ми изпрати оригиналните хапчета.Замяната беше извършена,но и при този вид резултата е нулев- няма жажда,няма странични действия,няма и свалени килограми- даже и грамове и така цял месец.Та чудя се аз на тези които пишат,че още на 2-3 ден са свалили 1-2 килограма- как става това? За мен това е реклама от страна на самия продавач или на поставени лица.Влезте в сайта и се убедете сами,че коментарите от там са премахнати- защо ли?  http://krasivamama.com/products-page/%D1%81%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1 … 0%BB%D0%B8%D0%BC/ Така че, мили момичета ,не се лъжете и не си давайте парите на разни търговци, които трупат печалби на наш гръб.Това беше моята гледна точка относно този продукт, но съм убедена,че и всички продукти от този сорт са със същото действие.Формулата за отслабване е : ГЛАД и ИНАТ, който може разбира се. 

# 166
  • Мнения: 0
Здравейте,пих Супер Слим преди 4 год. и имаше невероятен ефект,сега след второ раждане си взех уж като първите и от двете страни със сива опаковка но няма нищо общо с тях .Имам да сваля 15кг.Някои може ли да ми каже скоро ако е пил нещо наистина ефикасно! Thinking

# 167
  • Мнения: 38
Здравейте,мацки! Мин год една дама ми продаде една кутия Супер Слим.Не помня ника. Искам да знам отъде мога да взема Супер Слим в желязната кутия.Много съм доволна от тях

# 168
  • Мнения: 0
За пръв път я чувам тази желязна кутия нямаш ли снимка.

# 169
  • Мнения: 366
Все повече ще попадате на ментета. По митниците контролът за наличие на сибутрамин /това, от което отслабвате/ е доста сериозен. Шансът да се внесе такъв продукт е минимален предвид забраната му и последващите санкции.

# 170
  • Мнения: 38
За пръв път я чувам тази желязна кутия нямаш ли снимка.


Не знам как да кача снимка  Embarassed  Напишете в Гугъл Супер Слим и на изображения отваряте и по-надолу на 3-4 ред са снимките на кутията.

# 171
  • Мнения: 0
А чували ли сте за АВИ ЛИЙН четох че е добър някой да го е пробвал

# 172
  • Мнения: 0
Намерих си хапчетата на супер цена 26 лева с безплатна доставка.Ако действат ще ви пиша да си вземете Wink

# 173
  • Мнения: 38
Намерих си хапчетата на супер цена 26 лева с безплатна доставка.Ако действат ще ви пиша да си вземете Wink


Ще чакам с нетърпение. От сърце желая да имат ефект и да сте доволна!  Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 38
И само да питам в желязна кутия ли са или в картонените?

# 175
  • Мнения: 0
Здравей,кажи от кои хапове си взела име дай!Кажи дали има ефект.

# 176
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен днес си поръчах супер слим чакам го с нетърпение.Имам да свалям 25кг.Доно ми помогне  Praynig ще пиша като почна да го използвам и получа някакви резултати.Стискайте ми палци. Peace

# 177
  • Мнения: 1
Вече и аз ги пия една седмица, не усещам видим ефект,нито по дрехите,ще се премеря след известно време,така съм решила. Но при всички положения ако имате проблеми с кръвното, въобще не си и помисляйте за тях, при мен няма проблеми,но на мои познати влияе зле, особено за ниското кръвно. Другото, което ми се отрази е, че постоянно  ми е сухо в устата и въобще не ми се яде сладко. Успех на всички!

# 178
  • Мнения: 1
Здравейте,искам да споделя своя опит с подобен вид хапчета.Преди 2 год пих ЛиДА,отслабнах много.С времето пак качих няколко килограма.Миналия месец си поръчах ЛиДа,нов вид-руска,поне на руски пишеше всичко.Ефект НУЛА.Мой познати също казаха,че са попаднали на подобно менте.Реших да пробвам Супер Слим,днес получих опаковката от утре почвам.Дано имам повод да се похваля след време с добър резултат.

# 179
  • Мнения: 0
здравейте, аз искам да попитам някои който в използвал тези хапчета и има ефект от къде са ги поръчали.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт