Ние, Муца и Тамара чакаме с обич септемврийската бебешорска надпревара

  • 18 071
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 413
Момичета мили,
днес правим 40 дни!

Моля почерпете се за наше здраве!



А тук може да ни видите - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278831&pid=7967900

Теди се държа чудесно! Въпреки, че 15 мин преди да влвзнем в църквата го мъчеха колики, щом прекрачихме прага - млъкна. и слушаше много внимателно молитвата! По средата на службата обаче се разхълца и почна да се ядосва. Попа щом го взе обаче, пак млъкна и беше много послушен!

# 256
  • Мнения: 506
Честито,Дидка! Hug   bouquet
Много сте хубави всички! Hug

# 257
  • Мнения: 571
Диде честито!!Браво на послушния Теди HugМного сте хубавки тримата Heart Eyes
А ти без да искаш отговори на въпроса ми кога трябва да са нашите 40 дни!!Значи правилно 8ми се бори за първия ден а не 9ти!И в такъв случай на 17ти октомври са ни 40!!Аз мислех на 18 че са но като смятам и по твоите дни се ориентирах Hug
Някой питаше за замразяването на кърма аз имам около 500гр замразена!Спрях защото ми свършиха контейнерчетата в които замразявам и ме мързи да си взема Mr. GreenЕгати и оправадние и чудо Whistling
Симона спи блажено и събира сили за нова атака нощес #CrazyУсещам я как ги крои тея планове да ни изправи на ноктенца пак тази нощ!Започнахме по цял ден да спим и по цяла нощ екшън да правим-каскада след каскада #2gunfire Banghead box smile3514

# 258
  • София
  • Мнения: 7 673
Мирка, и моят е така! Свекърва ми каза, че баща му до годинката е спял по цял ден и пищял по цяла нощ  #Crazy
Малее, доживях с третото дете и безсънни нощи  ooooh!
 Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 1 226
Дидка честито. Много сте сладки.
А какво се носи в църквата на този 40ти ден  newsm78

Иринка зетя си струва парите, а  Hug

Мирка разсмя ме с тези атаки. И моята в момента спи.А после незнам  Thinking

# 260
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка зетя си струва парите, а  Hug
Да ти го давам отсега да си го отглеждаш, искаш ли?  Heart Eyes
Тъй и тъй твойта слуша, да не скучаеш  Hug Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 934
Здравейте, майчета!
И ние изкарахме една безсънна нощ... #Crazy Rolling Eyes Да съм заспивала  най-много 5-6 пъти по 10-15 мин. Днес съответно съм като парцал... Sad Какво й беше станало на Ради-не знам...вече започчвам да вярвам в бабини деветини за лоши очи .... newsm78 Но и аз допуснах грешка и поканих вчера братовчедчетата й, които не спряха да викат, плачат....май не трябваше.....То не беше кърмене по 100 пъти, дондуркане, люшкане...не и не...РЕВ smile3514
От днес имам много готина възглавница за кърмене....Е, сега е друга работа...такова удобство! Как не съм се сетила до сега...Аз всеки път се схващах от принудителната поза и всичко ме болеше..
Лохии си имам, но и не очаквам скоро да спрат. Първият път имах до 50 дни.. newsm78 Не очаквайте така бързо, бързо да спрат... Насъбират се в матката/през което време нищо не тече/, след което се тя контрахира и изтичат.
За секса.... Rolling Eyes за момента не го мисля...не ми се и прави много. Контрацепция- ще го мисля...
Дидка, много сте сладки и тримата!
Dannii, 300 гр. хич не са малко според мен! Минимума за месец е 500гр. Имате още време, а ти имаш достатъчно кърма, сигурна съм! Naughty
Ние в сряда сме на мерки и теглилки..да видим има ли напредък...Аз я меря на домашния електронен кантар/първо себе си, после с нея/, но всеки път ми дава различни грамове и спрях, за да не се тормозя.
Последно да питам...малко тъп въпрос, ама...нали броите деня на раждане като ден/мъсълта ми е за тези 40 дни/?
Поздрави на всички бебенца и лека вечер! Hug
P.S. Добавих снимка в албума. Моля, да я прикачите срещу датата- 11.09 Hug

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 20:32 от sunshine3

# 262
  • Мнения: 400
Стон и кой друг коментира, да, клъцването е доста крайна стъпка, но на нас три деца са ни достатъчни. Даже и с две бяхме щастливи, но (уанда!) този номер с прекъснатият полов акт ни направи многодетно семейство Wink . То васектомията може да се обърне ако случайно ни се искат повече, но едва ли. (виждам Веч е споменала същото)




JoyЗа 16г брак,през който имах спирала 3 г. не съм забременявала и нямам нито един доброволен аборт WinkДа не дърпам дявола за опашката,де!А за вазектомията знам,че би могло да се възстановят оплодителните способности на мъжа,но за мен тази манипулация не е приемлива.Както и да е Grinning
Веч,жалко,че раждането ти не е било според очакванията ти,но пък малкият Елиас е такъв сладур Heart Eyes
Дидка,разкажи за този ритул за 40-я ден.Това не кръщене,нали?

# 263
  • Мнения: 1 226
Иринка зетя си струва парите, а  Hug
Да ти го давам отсега да си го отглеждаш, искаш ли?  Heart Eyes
Тъй и тъй твойта слуша, да не скучаеш  Hug Heart Eyes

Ще можеш ли  Rolling Eyes не съм сигурна. Иначе давай. тъкмо да не си го изкарвам на Иван, като съм заета  hahaha Joy Joy Joy Joy

Уандаааааа  Hug Hug Hug Hug

# 264
  • Мнения: 571
А някой моята ще я вземе ли Rolling Eyes newsm20Аз давам манджа и пампи а нощем да я гледа някой!!Давам я която свекърва я иска

# 265
  • Мнения: 1 226
А някой моята ще я вземе ли Rolling Eyes newsm20Аз давам манджа и пампи а нощем да я гледа някой!!Давам я която свекърва я иска

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Миркаааааа  Hug Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 400
Стелкааааааааа Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ей,стига сте плюли тез мъже,беее!!!!Ама ще взема да ида в "Татковци" Joy
Хайде лека да ви е ,момичета,че като гледам все безсънни нощи ни се очертават Crazy

# 267
  • София
  • Мнения: 3 124
Иринче, излизахме с шезлонга. Стори ми се много удобно за процеса на изнасяне на количката по етажите и асансьорите, защото може поетапно да се изнесат детето и количката. Монтирахме го много лесно- не знам защо си се затруднила, дали има разлика в модела?  newsm78 Навън е удобно това, че детето е добре закрепено и не се притеснявам, че ще го изсипя из разните препятствия по пътя  Laughing, освен това двата гюрука пазят добре от вятър, слънце и пр. В същото време, някакси ми се щеше бебето да е в по-легнало положение, все имам чувството, че не е много удобно за спане така.....но пък бебата спа почти през цялото време, така че може би тя е на друго мнение.  Wink При теб как е?

Danii, имаш и от мен едно рамо за кърменето!  Peace Започвам да се ядосвам вече на тези педиатри- 300 гр за 20 дни не е много, но не е и малко, особено когато ти самата имаш чувството, че се храните добре.  Peace

Дидке, зарадвах се на снимките ви! Честити ви 40 дни!   bouquet Като гледам, ти вече си готова за манекенския подиум  Wink.

# 268
  • Мнения: 451
Дидка големи сте сладури тримата, а ти много бързо си се възстановила! Видях ти възглавницата за кърмене на снимките - удобна ли е, от къде си я взела newsm78

Съншайн ти също пишеш, че имаш вече възглавница за кърмене - каква е ? Искам и аз ама не знам от къде и каква да си взема Thinking

Sweetkids_mama аз знам, че до 6м гръбчето трябва да е на твърдо и равно при разходките newsm78

# 269
  • Мнения: 2 123
Ние се прибрахме преди час... От 15 ч се мотаме из Мол-а в Хеммус, направихме късен обяд с приятелка, купихме си разни неща и хето ни хей... вече 3ти ден обикаляме навън. Кърмим се в колата и продължаваме!
За шезлонга - сложила съм една малка възглавница, с която гръбчето става по-равно.
Деска, и аз като Суит си мисля, че може пик в растежа да имате и много ще се радвам ако тревогите ти са временни и не се откажеш от кърменето.
Веч, добре завърнала се. Съжалявам за тежкото раждане  Hug На мен също ще ми е интересно да споделиш. Момчето ти е бузанчо  сладък  Blush
Суити, още веднъж - БЛАГОДАРЯ!
дИДЕ, ЧЕСТИТА ПОГАЧА!Изглежда апетитна като Теди!
За контрацепцията - радвам се на дискусията - аз се замислям за спирала - все още проучвам въпроса. Мирка, мисля че докато кърмиш, не може да се пият противозачатъчни.

Дано предстоящата нощ е по-лека.

Общи условия

Активация на акаунт