Есен настана, Рени я няма! Австрия 22

  • 16 794
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 106
Много ме е яд, че не взеха нашата Рени в училището и ако искате да спретнем една петиция до ръководството, че след няколко години ще се лишат от около 20 тина деца първокласници, ако тя не преподава там #Cussing out
До susan - когато някой кандидатства за работа би трябвало да изпълни  условията, определени от работодателя.
Да е Завършил образованието си, да има стаж по специалността, да ...  всеки би могъл да се запознае на место с условията, регламентите за заемане на дадена длъжност.
Всичко добро.
аз лично не бих отишла на зъболекар, ако той нямаше "тапия" за зъболекар, а и никой не би му дал правото да работи като такъв.
Уомбат - моите почитания, явно си "пазителят на форумът" ,
 остави фактите да говорят.
Ехо,влизаш тук и си пишеш колко неподходяща е Рени,даже и да си била една от интервюииращите и да си разгледала дипломи и т.н  не значи ,че разбираш за какво става въпрос.
Доколкото ми е известно училището се издържа от вноските на учениците, а не е на някаква държавна субсидия и ако ние родителите на децата,който познаваме РЕНИ и знаем  че тя работи там, със сигурност ще пратим децата си , а й ще препоръчаме точно класа на Рени за нашите познати и приятели,защото я познаваме не само като човек и не само като майка ,но и много други неща ,който ти не знаеш. Абсолютно съм сигурна за професионалните и качества и затова се подписвам  в петицията на Сузан.
А ако ти си онова момиченце ,което си получило работата, не виждам какво искаш да ни докажеш ,нали я имаш вече. newsm78

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 20:33 от nkolentsova

# 226
  • Мнения: 106
Рали ,едната билка я е намерила приятелката ми и утре ще я взема от нея.Обади се да ти я дам. Трябвало да се кисне в ракия 2 седмици и казали в аптеката.

# 227
  • Мнения: 339
"Две петлета се скарали пред поповата врата, поп излезе и им каза "Иж-Миж ти мижиш""

# 228
  • Мнения: 957
"Две петлета се скарали пред поповата врата, поп излезе и им каза "Иж-Миж ти мижиш""

Grrrr и тебе ще те нахапяяяя!

# 229
  • Мнения: 339
"Две петлета се скарали пред поповата врата, поп излезе и им каза "Иж-Миж ти мижиш""

Grrrr и тебе ще те нахапяяяя!

 Joy Внимавай, че пръцкам  hahaha

# 230
  • Мнения: 292
Jacobs, бакпапира е различен от бутерпапира, питай в някой най обикновен лебенсмителгешефг като хофер, била за бутерпапир! И успех с тортата или там каквото стане  Mr. Green! И честита ви годишнина  bouquet
сватба не се ли пише свадба newsm78 Рени?
Paneblue ужасно ме ядоса, ама направо съм ти бесна #Cussing out #2gunfire

Първо, явно регистрацията ти във форума е само заради становището ти ПРОТИВ Рени да е преподавател в училището!
Прието е новодошлите да се представят, да пишат нещо за себе си, дали са в Австрия, от кога, имат ли деца и пр...Ти "нахълтваш" като че си я ти отхвърлила сама Рени от училището / а може и наистина да е така / или теб са те взели вместо нея и държиш тона на някой директор кадри от тоталитарно време!!
Второ,колко добре познаваш Рени та да разправяш, че няма квалификация??????????
Много добре, че се е включила и Криси, на нея какво и е?? Има не само всичко от ...до..., че и разрешение за работа даже Shocked, не бешефтигунгс блаблаа дето изисква допълнителна работа от училището да се попълни формуляра като при Рени
Трето:всяко зло за добро- това т....училище дето мирише на тотарлитарка да го.... има едим преподавател, дето децата не искат да ходят при него, не го харесват, преподава също български...е няма да си карам детето насила да ходи я, Ще си направим наше си училище!
Второ свободно българско училище!Я да се преброим кои сме с педагогически специалности, да проверим какви неща ни трябват за отварянето и ето ти го.
Конкуренция да! Важното е децата да научат да четат и пишат на български, а не да ми ги възпитават някакви с начална училищна педагогика / знаем кои отиват в тази специалност, като не можеш някъде другъде-оп педагогика Mr. Green /

Закривам подписката "Рени -преподавател в БГ училище " и откривам нова - "Второ свободно българско училище с ДИРЕКТОР И ПРЕПОДАВАТЕЛ ПО БЪЛГАРСКИ РЕНИ"

Ей много се ядосах и можех и по гадно да го напиша всичко, ама не може да не се се спазва добрия тон тук, но ако някога се случи да те видя лично панеблу ще посинееш и ще мине за panne

# 231
  • Мнения: 323
Най страното 4е и на мен ми мина същата идея като на Сюсан,браво.По едно време си мислех 4е съм луда с такава идея,ама не съм.Не си позволявам да се намеся,защото и без това рядко влизам тук,но никога не се изказавам негативно когато не познавам 4овек,много е глупаво и не ети4но.
Сюзан с пове4е неща съм съглана още с теб,относно това,което си написала,но не е мястото тук за коментари.При4ини колкото искаш.Лек ден.

# 232
  • Мнения: 957
държиш тона на някой директор кадри от тоталитарно време!!

А ! Точно си го казала! Ама те на Кюнплац повечето са от онова време, така, че не се учудвай .

сватба е вярно

# 233
  • Мнения: 106
Оф,ама и аз се ядосах! buria

Не стига ,че Рени писа ,колко гадно се чувства на предишната страница и тази дошла тук да описва колко неподходяща била     Shocked

Много се замислям дали Рени се е подписала някъде да се споделя информация, където е кандидатствала и се чудя ,колко е морално и етично тук да се разправя каквото и да било по неин адрес!

Кажете ми, след като виждате какви хора се грижат за децата ви в това училище , не се ли чудите дали и  за вас не се разправя така!

Айде въпросната личност да видим дали ще продължи да споделя тука "факти" или ще се стои в дупката ,от която се показа!
newsm66

# 234
  • Мнения: 957
kolentsova, ще те произведем май в чин заместник  "бау бау" на форума Mr. Green Отлични данни показваш за сега  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 106
Как да не се ядосвам като това неграмотно същество размахва пръст!

"пазителят на форумът" ,

Желая ви приятна вечер и успех на форумът ви. явно новопищешите не са "желани"
Айде първо да научи първо правила за кратък и пълен член(много добре се вижда ,че не е печатна грешка) и после да се отваря кой бил  неподходящ за преподаването на български език ! И това е човек,който учи  децата ни !  smile3505

# 236
  • Vienna
  • Мнения: 266
здравейте моми4ета,направо незнам какво да напиша и как да по4на, мн накратко, в болницата видях друг 4овек, цялата й физономия, вси4ки дори гласът й са на др. 4овек. сестра ми е психи4ески срината, да влезне6 в болницата и след 4дни да си в това състояние е ко6мар, само 20%от белите й дробове са 4итави и с тези 20% тя ди6а, по4ти е неподвижна,туморът е доста голям и претиска множество органи, немога да ви опи6а глетката, немога да ви опи6а с думи как тя се 4увства.......мн се радвам,4е отидох, повдигнах й духьт и психи4еското й състояние е доста подобрено...докторите са я отписали о6те поминалата събота, за тях е цяло 4удо,4е тя ди6а, даже 4 пъти я извеждах на вън, представете си какви усилия й коства да ди6а без бутилка......непрекъснато ме моли да й помогна и да я прибера в къщи, като обещава,4е ако я прибера ще се оправи. дано никога не преживеете това което аз в тези моменти на тотална безпомощност......родителите ми са съсипани, майка е направо неадекватна......Доротея се бори всеки ден и 4ас за живота си,моли се,надява си и иска да живее и да е здрава......аз вярвам в 4удо и се моля то да стане, самия факт 4е е о6те сред живите е 4удо.....благодаря на вси4ки ,които се помолихте с нас за нея, ще е прекрасно,ако можем пак да повторим тази молба.
Нина дай гсм на ли4ни,мн съм ти благодарна!
Тук е мястот да благодаря на две френски мами, и двете се казват Мария (и това ако не е знак!)

# 237
  • Мнения: 413
Патенце, като чета очите ми се насълзяват. Колко несправедливост има на този свят. Та тя има две деца, трябва да живее, желая и го от все сърце.  Praynig

До Венера - аз също като теб, но съм в началото. В събота съм на линия /ако таткото се съгласи да остане с бебчо/. Писах ти в Скайпа.

сюзън - още не приемам поздравления за годишнината от Сватбата,има още време, подготвям тортата и подарък за мъжо, до сега правих шоколадови рози за тортата.  Но най-големия майтап е, че не мога да се сетя колко години правим 2 или 3 съвместен живот, от половин час си блъскам главата с тази мисъл,  newsm78 .... и утре ще търся хайратсуркундето.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 01:38 от Jacobs

# 238
  • Мнения: 106
Рали тел ми е 0680 127 82 17. Пощата е пълна.

Рени не знаеше дали си тук и вчера ти звъня, но не можа да те намери.
Ако има още нещо ,с което мога да ти помогна казвай,майка ми идва тук на 8 ми ноември, една приятелка на 30 октомври(но трябва да влезне в скаипа,че не и знам бг номера).

Ние сме с теб и се молим за Доротея и семейството ти Praynig

# 239
  • Мнения: 957
Добро утро!

Рали, ще се моля от все сърце! Сестра ти не ми излиза от главата, откакто последно говорихме.

Моля за помощ. лаптопът ми се скапа от вчера и подозирам, че е вирус. Нямам никаква антивирусна програма, защото тази , която имах изтече лятото. Не мога да вляза през него в интернет, и да направя онлайн чек, защото и интернета на лаптопа се скапа. Някой може ли да ми прати инсталационен файл на каква да е антивирусна програма на скайпа. Нека преди това ми се обади (0650 8202056), че на компа на мъжа ми няма скайп да инсталирам и да му кажа ника си там.

Общи условия

Активация на акаунт