Биофреш

  • 106 840
  • 648
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 829
в обобщение да питам: Къде в София мога да ги видя тези кремове (и евентуално да купя)? Подразбрах за Халите, подлезът на ЦУМ (дали този м/у ЦУМ и Шератон?), подлезът на президентството... Плиска се спомена някъде...  Thinking

# 106
# 107
  • Мнения: 1 111
Момичета, в сайта на Биофреш можете да пратите запитване къде се продават продуктите Peace

# 108
  • Мнения: 829
пратих, чакам отговора  Simple Smile

# 109
  • София
  • Мнения: 1 231
пратих, чакам отговора  Simple Smile

После да го споделиш и тук  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 829
пратих, чакам отговора  Simple Smile

После да го споделиш и тук  Simple Smile
непременно  Grinning

# 111
страхотна козметика-ползвам крема за лице с розово масло/просто прекрасен/ освен това дневен и нощен крем, крема за ръце ,шампоана с розова вода,лосиона за тяло също с розова вода всички тези продукти са чудесни-поне за мен  Hug

# 112
  • Мнения: 258
пратих, чакам отговора  Simple Smile

После да го споделиш и тук  Simple Smile
непременно  Grinning

Аз чакам, чакам вече час... newsm78

# 113
  • Мнения: 829
отговор нямам от Биофреш, ходих и до Халите - нямат биороза налична, само с поръчка ставало  Close - аз исках да ги видя, да прочета едно-друго... Другите продукти от по-евтините серии ги имат, но не ми се харесаха. Засега ме губят като клиент  Confused

# 114
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 218
Да се разпиша - много съм доволна от околоочния био серум на Био роза!
Най-добрия крем, който ползвам за зоната около очите. Определено ще повторя.
Нощния Лавандула ми идва малко мазничък, аз ли прекалих с количеството  newsm78 , но съм го ползвала 2-3 пъти - нещо периода ми действа апатично и не ползвам нощен крем  Sick

# 115
  • Мнения: 1 111
malejna на кремовете не пищо почти нищо различно от написаното в сайта.
Защо наистина не поръчаш от дистрибутор и без това цените в магазините са доста високи.
Имам фактура с телефоните на дистрибутурите им в страната,ако някой се интересува да пише на лични,ще му ги пратя.

# 116
  • Мнения: 0
zdr i az sam ot bs.kakvo si pora4vate 4e ne 4atkam

# 117
  • Мнения: 1 111
Бяла козметика Peace

# 118
  • Мнения: 3 835
За втори път ми се случва - като повторя продукт и вече е с различна консистенция и аромат.

Така беше с тоалетното мляко с лимон (третия път беше хубаво като първия).
Сега с кремът за ръце с невен. Добре че поне не съм алергична към него, но ароматът определено ме дразни.
Вярно, някакви стотинки са, но все пак ако държат на името си, трябва да го пазят, нали!  Crossing Arms

# 119
  • Мнения: 385
Здравейте на всички Hug Толкова добри отзиви за тази козметика, че и аз се изкушавам да я пробвам!
 Замислям се за околоочно кремче, но понеже съм доста податлива на алергии, се опасявам да не направя реакция от розата Thinking Силно парфюмирани ли са кремчетата? И според вас кое е най-удачно да си взема за около очи, на 25 съм?
Доколкото виждам от сайта май всички кремове (за лице и околоочни) са против бръчки, чудя се дали са подходящи за моята възраст...защото никъде не видях да е указано newsm78

Общи условия

Активация на акаунт