Биофреш

  • 106 773
  • 648
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 630
Стики, благодаря за инф. Последно да попотам: за очи кой околоочен крем е най-добре да купя, на 31 г. съм. Серума става ли или е за по-голяма възраст?
Здравей, ще си позволя да ти отговоря. Аз съм на 28 и използвам този от серията Биороза. Много го харесвам. Смятам, че е подходящ Peace

# 91
  • Мнения: 372
Kremi S мерси много

# 92
  • Мнения: 3 835
Но пък смятам, че едва ли има заложени толкова силни и активни съставки при тези цени, за да се притеснявам да ги използвам. А и не съм първа младост #Crazy, така че може би е време да започна с по- специфична грижа. От продуктите на марката, които използвам не мога да се оплача Simple Smile

Има такива съставки! Казвам за Биороза! Peace
Вече казах моето мнение за тази серия - за над 35 години! Когато започваме с анти-ейдж продуктите.
(Според мен преди 35 години такива продукти не са необходими. Достатъчна е ежедневната грижа и хидратация.)

# 93
  • Мнения: 630
Да,...но аз смятам, че все пак е въпрос на личен избор и усещане. Ако зоната е проблемна, в случая околоочната, не виждам защо да не се използва крем с по- специфично предназначение, освен хидратация. Моя позната използва такъв крем още от 26 годишна, защото околоочната зона й беше много проблемна и се чустваше много добре. Аз тогава я упреквах, но сега си давам сметка, че няма смисъл да чакаме да станем на 35, да се набръчкаме добре, само за да не спорим с етикета Peace

ПС  Не казвам, разбира се, че на 20 трябва да използваме крем за 50, не ме разбирайте погрешно.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 42
kremi_s,забелязваш ли крема срещу акне до премахва петна от пъпки  newsm78
Имам няколко петънца и се чудя дали ще ми помогне за тях  Thinking И колко парички е  Blush

# 95
  • Мнения: 3 835
, но сега си давам сметка, че няма смисъл да чакаме да станем на 35, да се набръчкаме добре, само за да не спорим с етикета Peace

Далеч съм от мисълта да определям какъвто и да е етикет!  Naughty
35 съвсем не е възраст, когато вече си набръчкан, повярвай ми!  Wink
(Дори и тези със суха кожа имат само мимически бръчки на тази възраст. На 45 някои имат бръчки, а други и на 50 нямат.)

Всеки сам преценява как да се грижи за кожата си! Само споделих мнението си.

# 96
  • Мнения: 630
kremi_s,забелязваш ли крема срещу акне до премахва петна от пъпки  newsm78
MANDITKA, аз използвам и избелващият крем от Биороза и ако виждам някакво изсветляване на тена, то го дължа по- скоро на него, а не на лавандуловия и не бих могла да кажа.
Стики, Hug, аз не споря с теб. Просто, както казваш и ти, изказвам своето мнение. Около себе си имам доста познати, на които околоочната зона им изглежда по- зле от на майка ми. Всичко си е  строго индивидуално Simple Smile така че и грижите трябва да са такива

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 11:10 от kremi_s

# 97
  • Мнения: 372
Намерих ги в Халите, цените са по 24 лв.
Не съм сигурна дали е по-удачно да си закупя Биопроза, при положение че има медицинска козметика с проверени резултати на подобни цени.

# 98
  • Мнения: 1 111
Titonche за съжаление цените на Биорозата по магазините са много надути.Цената от дистрибутур е 11-13лв.

# 99
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 182
Да подновя темата
искав да си направя коледен подарък
спрях се на околоочен био дерум ва био роза
нощен - от серията лавандула.
На 32 съм - подходящи ли са за мен?

# 100
  • Мнения: 1 111
* Боби *  аз съм на 32г., ползвам околоочния био серум и съм много доволна.Серумът е с много лека консистенция,попива много добре,а в същото време контура през целия ден е хидратиран Peace
Много е икономичен,понеже срока на годност е 6м.мисля,че няма да успея да го измажа.
 

# 101
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 182
Днес се сдобих с Нощен крем за лице ЛАВАНДУЛА.
купих си АНТИБРЪЧКОВ ОКОЛООЧЕН БИО КОНЦЕНТРАТ и ми е приятен на първо ползване, ще споделя 2009 по-подробно мнение, но ме интересуват и другите продукти от серията Био Роза, а най-вече -
ПРЕВАНТИВНА АНТИБРЪЧКОВА ГРИЖА
Като крем ли се използва?

# 102
  • Мнения: 3 835
Кажи после за Лавандулата!  Praynig
Да знам дали да ми поръчат в магазина. Имаха само от серията с маслина, а аз съм с мазна кожа.

Не пише ли на опаковката как се ползва превенцията?

# 103
  • Мнения: 1 111
Преписвам по важното написано на опаковката на ПРЕВАНТИВНА АНТИБРЪЧКОВА ГРИЖА:
Ново оръжие срещу застаряването:превенция и защита едновременно.Запазване на колагена 100% и анти ейдж превенция.Осигурява висока степен на УВ защита.Кожата възвръща своята младост,мекота и еластичност по напълно безопасен и естествен начин.Нанесете върху предварително почистена кожа и втрийте с леки масажни движения.
Аз го ползвам като крем,след него не слагам друго.В този студ кожата ми се чувства добре,не изпръхва и зачервява.

# 104
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
kremi_s,забелязваш ли крема срещу акне до премахва петна от пъпки  newsm78
MANDITKA, аз използвам и избелващият крем от Биороза и ако виждам някакво изсветляване на тена, то го дължа по- скоро на него, а не на лавандуловия и не бих могла да кажа.

и аз ползах 1 опаковка на избелва6тия биороза... при мен няма6е никакъв ефект....

Общи условия

Активация на акаунт