Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

  • 18 326
  • 301
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 829
Здравейте Hug

имате ли инфо ,кога ще излезнат резултатите от математическия турнир  ,който беше в събота?

# 211
  • Разград
  • Мнения: 42
Резултатите от турнира ще излязат най рано в петък или събота. Можеш да провериш на тел:
9839214 в събота.

# 212
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Боби какъв е този тел на кого.

# 213
  • На село
  • Мнения: 873
Една мама писа в темата за математическите турнири още във вторник, че резултатите в тяхното училище били излезли...
На дъщеря ми госпожата по математика се разболя и не е ясно кога ще има резултат за нашето училище.

# 214
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Научихте ли "На прощаване"? Всяка сутрин и вечер върви по мене да го слушам.И още не може да го запомни цялото,завалията.А вече изтича крайния срок ,който им е отпуснала учителката да го наизустят.
Но пък задачите по физика били мечта. Heart Eyes

# 215
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
"На прощаване" го научихме. Откакто тръгна на школа се оказа, че има сериозни проблеми с граматиката  Rolling Eyes ... плюс че има какво да се желае по математика. Иначе с предметите в училище засега няма проблеми. Уж...  Tired

# 216
  • На село
  • Мнения: 873
"На прощаване" го слушах преди три седмици още. А вече втора седмица сме на "Немили-недраги".

# 217
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
"На прощаване" го слушах преди три седмици още. А вече втора седмица сме на "Немили-недраги".

И ние, но на Елица синът и беше на зелено една седмица. Така че сега вече трябва да го почнат.

# 218
  • София
  • Мнения: 4 867
Откакто тръгна на школа се оказа, че има сериозни проблеми с граматиката 

Мен пък първият им тест по БЕЛ в школата ме изненада приятно - 5,80  Shocked Мислех, че има повече да учи девойката. "На прощаване" не знам дали го научи цялото, но съм изумена, че в час са чели на глас "Немили-недраги" - да се запознаят с текста. Това не се ли правеше в началното училище?

# 219
  • Мнения: 2 716
Пак само аз не съм в час май. Не съм чувала нищичко за наизустяване на "на прощаване". Но пък аз го знам  bowuu
И "Немили-недраги" прочетох този месец  bowuu
Резултати още няма.
На тест по БЕЛ не знам дали ходиха.   Embarassed

# 220
  • Разград
  • Мнения: 42
Дороти съжалявам, но много бързах като отговарях вчера. Телефонът е на СМГ и ми казаха, че в събота ще работи и можем да получим информация на него.

# 221
  • Мнения: 21
Мами можели да ми кажете има и някакви промени в провеждането на изпитите защото днес са им чели някакъв
 правилник за кандидатстването ама те двамата са блели някъде както обикновено.

# 222
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти съжалявам, но много бързах като отговарях вчера. Телефонът е на СМГ и ми казаха, че в събота ще работи и можем да получим информация на него.

Защото реших, че може да е някой телефонен тероризъм  Joy Joy Joy Представих си някой да се включи във форума и да даде ня някой враг телефона и да казва и в петък звънете и в събота звънете - голям майтап.

Значи това е тел за тези, които са държали в СМГ.


Мами можели да ми кажете има и някакви промени в провеждането на изпитите защото днес са им чели някакъв
 правилник за кандидатстването ама те двамата са блели някъде както обикновено.


Питах момъка, не са чели в нашето. Казах му ако четат, да си запише.

# 223
  • Разград
  • Мнения: 42
Ние сме от Разград, но дъщеря ми ходи на уроци в София. Яви се на турнира и сега единствения
възможен начин да разберем резултатите е по телефона.В сряда се обаждах и ми дадоха този телефон за информация в събота.

# 224
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 bobi95 ето, че тук мама Янита и мама Знаток и не мога да се сетя още кой, може да им пратиш данните на детето на тях и тяхните голями поряснали сладурки могат да свършат работа.

Общи условия

Активация на акаунт