Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках

  • 17 519
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 983
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКАТА СЛАДУРАНА НА  p4eli4ka_maia  Hug



# 301
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви момичета Hug Hug Hug. Нацелувайте малките сладурковци и сладурки от мен   remybussi
П.С.Оправих си линийката ,че и мен ме дразнеше Embarassed.
Кой може да ми каже как и аз да качвам такива картинки като мечето на Ивана? Blush newsm78
Между другото-много е сладко  bouquet.Обожавам мечета Hug

# 302
  • Мнения: 1 685
Излязоха резултатите от кръвните изследвания.Няма увеличена кръвна захар Praynigно има левкоцити завишени (13.3gl) а трябва да варират между (3.5-10,5).   лимфоцитите в проценти не са завишени но тези в брой Да.Те са (8.1GL) а референтните стойности са (1.3 7.4).  може ли някой да ми обясни, че педи ще ни приеме във вторник след обяд(още е в отпуск).Другите изследвания на урина ще са готови след час . да се извиня  ,че досаждам толкова ама се тревожа много,вие знаете как е ooooh!благодаря           bouquet

# 303
  • София,
  • Мнения: 4 267
p4eli4ka_maia ето Ви още едно мече и то МЕЧО Пух!  Да ти е жива и здрава, много да те слушка и да порасте голама, умна и красива и най вече да е щастлива!


ГЕри, я се успокой ще видиш, че всичко ще е наред!

hellche какво става, направо се ужасих като прочетох и доста си поплаках, много ми е криво, а Вероника стои и се чуди какво става и я погушках малко. Аз тази нощ, нещо изобщо не можах да мигна и предната също. Цяла нощ някакви кошмари, а то какво било, нали знаеш за моето силно развито шесто чувство, но тя ще се оправи сигурна съм, аз го видях в съня си,  много се притесних. Дано се оправи по бързо. Много целувки и прегръдки и ще  се  Praynig Много Ви обичаме Hug

# 304
  • Мнения: 6 604
Гери,не можеш ли да отидеш на друг лекар? Не чакай педито. Той по-добре би ти обяснил какво да правиш. Аз не съм много сигурна ,но мисля  newsm78,че завишените левкоцити говорят за инфекция. НО пак ти казвам,че не съм сигурна. Аз бих отишла на лекар. Стискам палци Hug Praynig

# 305
  • Мнения: 1 685
Точно за това си мислих PeaceВзема ли резултатите от изследването, ще търся педиатър.Hellhce,сигурно днес си ходила при лорка,как е тя?

# 306
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГЕри, Пчеличка ти е казала и аз така мисля, отидете при друг педиатър.
А Hellhce е много притеснена, още не е ходила при Лорка, каза ли са и на обяд. Аз току що говорих с нея, довечера ще и се обадя пак и ще Ви пиша, че тя едва ли ще има време. Дано днес да е по добре Лорката, стискайте палци и  Praynig! Hug

# 307
  • Мнения: 6 604
Стискам палци за малката Лорка и мама . Praynig Praynig

# 308
# 309
  • Мнения: 1 685
Пчеличке, искам да гледам снимкиии ,да знаеш ;-)Dundurela, да ни кажеш как е лорка ,че и аз му мисля на това дете.Дано днес е по-добре Praynig

# 310
  • Мнения: 6 604
Гери-естествено,че ще пусна снимки Hug. Я кажи ти с вас какво става? Ще ходите ли на друг лекар?

# 311
  • София
  • Мнения: 39 823
Честит рожден ден на порасналото момиченце   bouquet Никакви тревоги за мама и тати Simple Smile

Алекс днес е един киселяк. Лапа цица и заспива. Тъкмо реших да се разходим и той заспа. Ама да е дремнал 15-20мин.
Котараците го обикалят и утешават Simple Smile

# 312
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ан Мари ще ни пуснеш ли нова темичка, молим, нали си ни модераторка Laughing

# 313
ЧЕСТИТО НА МИМИ И ОТ НАС!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!

 nbirthday  love001  love001  love001  Party Time

# 314
  • Мнения: 923
Честит празник на пчеличка мая и малката принцеса и от нас с Коки. newsm51 bdbaloni baloni
hellche, много ми е мъчно за вас с Лорчето. Дано бързо се оправите и да сте заедно. Много сила и вяра ти желая. Praynig
Dundurela скорошно оздравяване babydust7
Geri844 дано всичко при вас е наред. Praynig
Момичета да ви се похваля имаме си ново зъбче. newsm44

Общи условия

Активация на акаунт