Тема за която се избягва да се говори

  • 7 819
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 145
Цитат
Не е по темата, но може тук да пуснеш утре снимка с пръстена.
Вярно, виж модераторите затвориха развлекателна тема без някакви конкретни аргументи, ама тъй де човек като иска да направи нещо все ще му намери края.  Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 1 559
Вярно, виж модераторите затвориха развлекателна тема без някакви конкретни аргументи, ама тъй де човек като иска да направи нещо все ще му намери края.  Joy Joy Joy

ама те тук и кучетата та научиха Joy,а кво остава за модераторите.То бива измислици дето да пишеш hahaha hahaha ,ама чак пък толкоз Joy.Поне кажи ,че се правиш пред настоящата на бившия ти bowuu(беше споменала ,че и тя пише тук),че да вземем да ти повярваме в крайна сметка. Laughing

Вече всички във форума ти завидяхме Mr. Green...бившия ти купува Джип,апартамен...непознати уж,пръстени... ooooh!
Момиче престани да ставаш за смях...по точно на мен вече не ми е смешно с теб,а банално Sick...Откакто си се появила тук(във форума)то простотия след простотия..спри се вече -МОЛЯ ТЕ

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 17:10 от megan79

# 77
  • Мнения: 145
Вярно, виж модераторите затвориха развлекателна тема без някакви конкретни аргументи, ама тъй де човек като иска да направи нещо все ще му намери края.  Joy Joy Joy

Цитат
ама те тук и кучетата та научиха Joy,а кво остава за модераторите.То бива измислици дето да пишеш hahaha hahaha ,ама чак пък толкоз Joy.Поне кажи ,че се правиш пред настоящата на бившия ти bowuu(беше споменала ,че и тя пише тук),че да вземем да ти повярваме в крайна сметка. Laughing

Вече всички във форума ти завидяхме Mr. Green...бившия ти купува Джип,апартамен...непознати уж,пръстени... ooooh!
Момиче престани да ставаш за смях...по точно на мен вече не ми е смешно с теб,а банално Sick...Откакто си се появила тук(във форума)то простотия след простотия..спри се вече -МОЛЯ ТЕ

Да, никога не можем да възприемем това което с другите се случва. То за нас е чуждо и непонятно. Защо ли е така????? Joy Joy Joy
Мисля, че ако си толкова сила и упорита както се описваш, би могла да отвориш тема в която да поръсъждаваме именно нат това. Тук не му е мястото. Темата няма общо с манталитета ти на разбиране.
П.С. надявам се даполуча още мнения/ адекватни/, по това, благодаря на учасниците който съумяха да изкажат реално мнение. Всъщност като имам мпредвид / манталитет/ имам предвит твоето конкретно и реално мислене. Общо взето до колкото съм запозната с темите по който участваш/ в което няма лошп, всеки си избира къде да пише/, не видях реалистично мислене, напротив във всички подфоруми търсиш по вола теле, което определено ограничава периметара на възгледите ти.

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 17:28 от tobeornottobe

# 78
  • Мнения: 1 559
Ама ти сега си се смей колкото си щеш Laughing.Но вътре в себе си знаеш цялата истина,за това което ти се случва.....вече ти знаем амплоато във форума..и си имаш табела закачена Sick.Ако искаш да е смениш,просто трябва да си смениш и ника...иначе друг вариант нямаш Naughty
Те закво тези дето пишат такива теми като твоите влизат анонимни..ами за да не им се лепне име бе момиче..то малко акъл ,ама навреме

# 79
# 80
  • Мнения: 145
Цитат
Ама ти сега си се смей колкото си щеш Laughing.Но вътре в себе си знаеш цялата истина,за това което ти се случва.....вече ти знаем амплоато във форума..и си имаш табела закачена Sick.Ако искаш да е смениш,просто трябва да си смениш и ника...иначе друг вариант нямаш Naughty
Те закво тези дето пишат такива теми като твоите влизат анонимни..ами за да не им се лепне име бе момиче..то малко акъл ,ама навреме
Ха, ха, хайде със здраве мила.Имаш всъщност две деца/ да са живи и здрави/, що не се поставиш в ситуация на темата, вместо да продължаваш да бълваш змийска утрова и да си хапеш усните.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 059
Tobeornottobe, няколко пъти отворих да дочета темата и се въздържах да отоворя. Ти, обаче, се възмущаваше защо толкова души били чели и толкова малко мнения имало. Въздържах се да дам своето мнение,защото предполагам ще прозвучи грубо. Не обичам да нагрубявам хората...Но щом искаш-ето го:
  Смятам,че е срамно да наричаш човек с различна сексуална ориентация "сексуалнонеориентиран". Ориентиран си е, гей или бисексуален-това е неговата ориентация и не е задължително да съвпада с твоята. И в 21 век е крайно време да спрете да се държите с гейовете като с прокажени. Не, не е заразно, няма никаква опасност детето ти да стане гей. Не и ако не му е заложено, а с обратен родител има по-голяма вероятност.
  Освен това смятам,че пускаш тези теми за да навредиш на бившия си. Разнесе го кой е, явно някои и за името се досетиха, сега що да не разкажем,че е гей. Ми така де, тя уж е хипотетична ситуацията, не е за него задължително, но нали знаеш " ...после разправяй,че нямаш сестра". Грозно е, много грозно!
  Постоянно вмяташ, дали не би било опасно за психиката на детето, ако бащата е гей и то се среща с него. Не, не би било опасно. Много изследвания има за хомосексуалността прочети вместо да висиш във форуми. В някои страни се женят и осиновяват деца- не е доказано при тези деца да има повече психични разстройства, отколкото при другите. Мисля,че не би могла да не го знаеш. По-скоро се опитаваш да изнудваш бившия отново. Кажи, бе, мацка, кво стана, да не ти взе джипа или пръстенът се оказа фалшив?   hahaha
  Стига вече с глупостите, ставаш смешна. Остави човека да си живее,помисли за детето! Не знам как ще се отрази на психиката му баща-гей, но помислила ли си как би се отразила вманиачена майка? Преди дни обясняваше,че статуквото те удовлетворява-готвиш заек,караш джип и те пое..ат от време навреме, а днес пак го разнасяш по форумите човечецът. Вземи се спри,че може да стигне и до него,че е гей, да не вземе да го приеме лично.
  Толкова от мен, не исках да съм груба. И за протокола-не съм гей. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 800
на мен ми се е случвало...нещо подобно на това, което описваш...имах дълга връзка с мъж и в последствие, след раздялата, разбрах, че последната година от връзката ни е имал своя си връзка с мъж  Shocked ако го бях разбрала по-рано това щеше да е причината за раздялата ни. Понягога се замислям дали ако се бях вгледала в него, бих видяла индикации за бисексуалност. И всъщост отговорът е, че неговата бисексуалност през цялото време е била пред очите ми, просто аз не обръщах достатъчно внимание на знаците...

# 83
  • Мнения: 145
Цитат
Tobeornottobe, няколко пъти отворих да дочета темата и се въздържах да отоворя. Ти, обаче, се възмущаваше защо толкова души били чели и толкова малко мнения имало. Въздържах се да дам своето мнение,защото предполагам ще прозвучи грубо. Не обичам да нагрубявам хората...Но щом искаш-ето го:
  Смятам,че е срамно да наричаш човек с различна сексуална ориентация "сексуалнонеориентиран". Ориентиран си е, гей или бисексуален-това е неговата ориентация и не е задължително да съвпада с твоята. И в 21 век е крайно време да спрете да се държите с гейовете като с прокажени. Не, не е заразно, няма никаква опасност детето ти да стане гей. Не и ако не му е заложено, а с обратен родител има по-голяма вероятност.
  Освен това смятам,че пускаш тези теми за да навредиш на бившия си. Разнесе го кой е, явно някои и за името се досетиха, сега що да не разкажем,че е гей. Ми така де, тя уж е хипотетична ситуацията, не е за него задължително, но нали знаеш " ...после разправяй,че нямаш сестра". Грозно е, много грозно!
  Постоянно вмяташ, дали не би било опасно за психиката на детето, ако бащата е гей и то се среща с него. Не, не би било опасно. Много изследвания има за хомосексуалността прочети вместо да висиш във форуми. В някои страни се женят и осиновяват деца- не е доказано при тези деца да има повече психични разстройства, отколкото при другите. Мисля,че не би могла да не го знаеш. По-скоро се опитаваш да изнудваш бившия отново. Кажи, бе, мацка, кво стана, да не ти взе джипа или пръстенът се оказа фалшив?   hahaha
  Стига вече с глупостите, ставаш смешна. Остави човека да си живее,помисли за детето! Не знам как ще се отрази на психиката му баща-гей, но помислила ли си как би се отразила вманиачена майка? Преди дни обясняваше,че статуквото те удовлетворява-готвиш заек,караш джип и те пое..ат от време навреме, а днес пак го разнасяш по форумите човечецът. Вземи се спри,че може да стигне и до него,че е гей, да не вземе да го приеме лично.
  Толкова от мен, не исках да съм груба. И за протокола-не съм гей. Mr. Green
1. в темата достатъчно ясно е пояснено, че по никакъв начин няма нищо лично срещу някого.
2. Темата е пусната не да уличава и накърнява дадена персона, а да се изисква мнението на общественоста, в случая хорато който участват в този форум / тя не е пусната единствено и само тук/
3. Това е реалният живот, и всяка една ситуация би могла да ни въведе в подобен казус, независимо дали е свързан със сексоалноста или друго.
Моля за извинение в случай че съм накарнила или злепоставила нечие достойнство. Но това е на - всякъде около нас- филми, училище, разходки в морска градина и така на таък. Дори и да вземем за пример детската градина, защото и там има такива ситуации. Това, че човек по някъв начин е такъв или е избрал да бъде така - е общо взето негов личен избор. Всеки има право да бъде щастлив в тази насока. Самоче някой казаха, че това е вид мода. Е питам, всяка една мода ли е ползна и до колко ние възрасните мижем да разберем това.

# 84
  • Мнения: 145
Цитат
на мен ми се е случвало...нещо подобно на това, което описваш...имах дълга връзка с мъж и в последствие, след раздялата, разбрах, че последната година от връзката ни е имал своя си връзка с мъж  Shocked ако го бях разбрала по-рано това щеше да е причината за раздялата ни. Понягога се замислям дали ако се бях вгледала в него, бих видяла индикации за бисексуалност. И всъщост отговорът е, че неговата бисексуалност през цялото време е била пред очите ми, просто аз не обръщах достатъчно внимание на знаците...
И как варираш в момента спрямо възрастен - дете.

# 85
  • София
  • Мнения: 62 595
Тези случаи не са чак толкова много, особено в БГ, че да се казва, че са навсякъде около нас. Може в медиите да се дават много такива примери, къде истински, къде измислени, но това не е дубликат на реалния живот. Това са просто медийни продукти, за някои от които дори не е ясно дали са истина или художествено-клюкарска измислица.

 Кажи ми, в истинския си живот колко такива семейства и хора познаваш като от твоя пример - оженили са се с идеята, че са хетеросексуални, родили са дете и в един момент се оказва, че единият родител е с някаква друга ориентация (както някой каза може и да е асексуален)? При голям късмет може да познаваш най-много една такава двойка, освен ако средата ти не е такава, че да има в изобилие такива семейства. Гарантирам ти, че повечето хора поне от този форум (като някакво подмножество) дори не познават човек с хомосексуална или друга ориентация, да се говорим за семейство.

# 86
  • Мнения: 17 546
Като гледам, никакъв отговор, даден по темата ти, не те удовлетворява. Разхождайки се из другите ти теми и намирайки идеите ти за опит да си правиш смешки с хората, съжалявам, че си направих труда да споделя мнението си и да търся отговори на измислици, които да си представям, защото, видиш ли, ти търсиш отговор, а всъщност нищо подобно не търсиш.  Crossing Arms
Скоро и тази хипотетична тема ще бъде заключена.

# 87
  • Мнения: 2 388
Скоро и тази хипотетична тема ще бъде заключена.

Сакън, недей Stop. Трябва поне до утре да стои, че аз чакам за снимка. Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 4 059
  Чисто хипотетично тогава: Гледай "Клетка за птици" ( "Birdcage"). Отпреди 10-ина години е, страхотен филм! И да не си съгласна с гледната точка, поне добре ще се позабавляваш.
   Няма съд, който да забрани на родител да се вижда с детето си или дори да го ограничи по някакъв начин, заради различна сексуална ориентация! И не би трябвало да има! Работа на родителите е да обяснят на детето за любовта и за различните без да слагат етикети и без да го травмират!

# 89
  • Мнения: 145
Лично за мен, независимо че съм пуснала тази тема, ще изкажа и мнение върху дадената ситуация.
1. Що се отнася до късното разбиране на ситуацията - ОК, избрал/ла си да бъдеш такава или такъв, твой личен избор. Боли ли че по някакъв начин съм вярвал/вала в теб - да боли, но немога да променя обстоятелствата.
2. Имаме дете създадено с обич, и лично аз по никакъв начин не мога да позволя то самото да последва твоя/нейния пример. т.е лично за мен / излизане извън соц. нормите./
3. В даденяият личен контак на този възрастен, не бих го приела, защото рано или късно действието на този човек ще се изрази ясно и конкретно, което няма никакво значение за възраста на детето. Щом единят родител показва и дава пример за това-ето на и така става, то самото дете или юноша започва да си задава въпроса. ОК, щом мама/тати го възприемат така то значи е в реда на нещата. И така се получава един кръговрат от който няма излизане, докато обществото или по тпчно закона не постави нещата в рамки.
Във връзка- що се отнася в последствие въз основа на социалното развитие на детето. Представети си само срама на това дете от другарчетата му в 3,5,6 и така на татък или в пубертета.Не мислите ли че това ще го обърка по абсолютна степен което автоматично ще доведе до избиване на комплекси в дадена област независимо каква - алкохо, наркотици, агресия, убийства и прочие.
Т.е. за мен темата е доста дълбока и свързана с развитието на дадената личност. Надявам се да греша.

Общи условия

Активация на акаунт