народни вярвания за рожден ден

  • 3 354
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
не вярвам в суеверия

# 16
  • Мнения: 1 422
Суеверия не знам, но поздравления за теб, че за 35 години не си загубила детското в себе си  Crazy
...зависи от гледната точка... Whistling
...може да се приеме и като ранно влошаване Wink Mr. Green Joy

Оооооооооой, значи аз съм си се родила влошена.... тогава току виж се проявило подобряване от понеделник насетне  Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 41
             
           Вярвам в Бог, Но не съм суеверна.  Частицата "суе" означава  "празно"  тоест, празноверие  или  " напразно вярваш в нещо"  Така че моят съвет е - не вярвайте на басни и измислици!

# 18
  • Мнения: 1 422
Спазването на догмата на религията ни далеч не означава животът ни да не е весел. Представях си тази тема като сбор от смешни истории и идеи, а не като уклон към морализаторстване  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 585
Ако получиш повече подаръци, отколкото си очаквала,
трябва да раздадеш част от тях, например на мен.
Това с отсъствието от работа на РД може да се тълкува като зибидилък, да не почерпиш. Shocked

# 20
  • Мнения: 1 422
Ако получиш повече подаръци, отколкото си очаквала, трябва да раздадеш част от тях, например на мен.
Това с отсъствието от работа на РД може да се тълкува като зибидилък, да не почерпиш. Shocked

За подаръците - дадено, а за черпенето  Naughty Naughty че то ние и ако се падне в почивни дни или събото-неделя рожден ден или имен ден, годишнина някаква, рожден ден на дете, имен ден на съпруг и т.н. - пак си черпим в първия работен ден  Laughing. Аз вече съм си измислила и подготвила черпнята  Embarassed, то не пречи на РД-то пак да си почивам.

Общи условия

Активация на акаунт