Искате да помагате на други майки да кърмят? Мислите за ЛЛЛ лидерство? - FAQ

  • 11 178
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 23 971
Какви са изискванията към компа, програми и скорост на нета за да се види това чудо уебинар?

# 121
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз го гледам записа без проблем, на моя стар, бавен и немощен комп.

# 122
  • Мнения: 1 410
Много искам да мина обучението и да съм в полза на майките.Сега също помагам ,базирайки се на опита ,който имам ,но искам да знам повече.
Към кого да се обърна за одобрение и евентуално записване?

# 123
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Много искам да мина обучението и да съм в полза на майките.Сега също помагам ,базирайки се на опита ,който имам ,но искам да знам повече.
Към кого да се обърна за одобрение и евентуално записване?
Ти имаш богат и ценен опит и без никакво съмнение си от полза за майките, като го споделяш! Можеш да ми пишеш на ЛС Simple Smile

# 124
  • Мнения: 344
А линк към стаята на днешния уебинар? Не можах да намеря....

# 125
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Изпратих ти линк на ЛС Simple Smile

# 126
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И тук да кажа колко полезен беше днешния уебинар. Благодарности на Мимс за чудесната лекция!

# 127
  • Мнения: 3 638
Уебинарът беше наистина страхотен! Благодарности и от мен!   bouquet

# 128
  • Мнения: 493
Колкото и смешно да звучи, Бу имам огромно желание да се обучавам и да помагам и на други майки, а и с организация на туй онуй. Инъче в Димитровград и Хасково има голям интерес за срещи и сбирки  Flutter

# 129
  • Мнения: 10
Здравейте,
смених си страия ник  silvi_silvi (така или иначе нямам много публикации с него) с този greatlove, идеята е да съм навсякъде с един и същ
Сигурно не е точното място тук да пиша,но незнам къде  Embarassed

# 130
  • Мнения: 10
BebEshOnDeL ,надявам се освен на интрес да има и посещаемост  Simple Smile

# 131
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Силви, точното място е! Радвам се, че си вече част от нас.  Hug И ще използвам и тук да те поздравя за успешната ССК в Димитровград!

# 132
  • Мнения: 10
Благодаря, Микки,
надявам се да съм максимално палезна  Wink

# 133
  • Мнения: 398
Привет на всички.
Прочетох темата(ще трябва пак де) и определено искам да се включа.
Малко ми е неясно-лидери, помощници, консултанти;с кое да започнем;аз ли определям каква искам да бъда.......
Аз имам много свободно време сега, а и доста дълго ще е така.Успявам горе-долу да се разбера с хората на английски, но доколкото разбрах той ще ми е повече нужен по-нататък, а дотогава ще съм задобряла.
Най-ми пасва дистанционното обучение, като от време на време се прибираме в БГ(Варна и Пловдив) и ще мога да посетя и там среща и да се видя с лидер.За съжаление съм вече бивша кърмачка (ама ако човек знае какво ще му поднесе живота ще може по-добре да го планира), но пък кърмих дъщеря си една година.
Искам да помагам на майки да кърмят децата си, да науча повече за кърменето.Тук се срещам с доста майки, посещаваме и един детски център, а и смятам да се свържа с най-близката ЛЛЛ група, която Бу беше така любезна да ми намери.
Малко объркано стана, но казвайте сега как и с какво се започва.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 02:00 от Елица-сестрица

# 134
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Здравей и тук, Елица-сестрица Simple Smile

Бих ти предложила най-напред да почнеш с четене на Изкуството на кърменето



Книгата е едно от основните неща, които ако са достъпни за желаещия да кандидатства за лидерство (а ти владееш езика достатъчно), е важно да се прочете. Дава задълбочени познания за кърмене по много достъпен и ненатрапчив начин. Авторите на това най-ново издание са много известни в областта на кърменето, а стилът на книгата е приятен и лесен за четене - със сигурност ще ти е интересна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт