Искам съвет....

  • 2 005
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
здр наскоро започнахме да се борим за тази привилегия скоро около месец два но няма резултат първия път ми закъсня с 3 дни но след това ми започна менструацията която за 2 3 дни свърши а обикновено менстр ми продължава около5-6 дена втория път ми закъсня с 8 дни и преди да ми дойде гърдите ми ясно бяха се оголемили но нямах болки само огромен апетит нетърпима съм знам но незнам дори какво е това уво ли какво беше за да знам кога отново да опитаме със съпруга ми ако знаете нещо повече моля дайте ми съвет Sad

# 16
# 17
  • Мнения: 1 085
Не се притеснявай.Минало е година така че успехи.
Онизи ден една комшийка ми гледа на някакви карти и ми каза 4е до нова година 1000% се очертавало да забременея.Та ние дори и не опитваме.Пазим се с прекъснат полов акт , но м ного ще се радвам да стане.Много ми стана приятно като ми каза. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 13
Не се притеснявай,много жени правят аборт и след това износват здраво бебе.Успех в бебеправенето и да се похвалиш  bouquet
Peace Peace Peace
Утре съм на преглед при гинеколожката....дано всичко е наред Simple Smile Още веднъж благодаря за съветите...страхотни сте
Какво стана портокалчо на прегледа разсеяха ли се всички тревоги???

# 19
  • Мнения: 28
Ами може би да....За сега всичко е наред,чакам си резултатите от цитонамазката....и после имаме зелена светлина Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

И аз се присъединявам към останалите момичета .Не мисли, че си правила аборт , а се  наслаждавай на бебеправенето.И много скоро да се похвалиш  EFP

Общи условия

Активация на акаунт