ОКТОМВРИЙСКА среща мила-мама с бебчо ще се снима!

  • 11 522
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Честита принцеска на Светлето, много да я радва.   bouquet
Честито и на лелята и леко бременеене 
Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 278
Честита радост на мама Светли!

# 17
  • Мнения: 1 020
Айде и аз пльос в новата темичка Simple Smile Мерси Сев   bouquet Hug
Честито на лелята на Стела, леко бременеене и скоро и тя да се радва на едно сладко бебче Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 183
Ето да ми видите шкембето  Mr. Green Честно казано се чувствам много по-дебела отколкото се вижда на снимките.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225542&pid=7938031

Точно както Тони казва - като тюлен. Тонка, аз като те гледам отстрани много си си готина  Hug

# 19
  • Мнения: 558
Хеленка, възглавка за кърмене не ползвах първия път... сега се чудя...
От една страна по- удобни са едни специални от твърд дунапрен
"My Breast Friend" се наричат: Или Боппи:

Ако човек има удобно кресло, и с обикновена възглавка може да мине, докато е малко бебето- два- три месеца... А, най- лесно е в леглото полегнали с бебето Wink...

*******************************
ЧЕСТИТА МАЛКА ЗВЕЗДИЧКА СТЕЛА, НА МАМА СВЕТЛИ!!!!!!!!
********************************

# 20
  • Мнения: 37
Тук съм още...честно казано ме е страх да не ме върнат пак и си чакам да се регулират контракцийте.. Нали и тапата падна, та се надявах бебчо да пукне водите вече. А за сртаничката- термина ми е 02.10 и чакаме принцеска... Дано да я гушна по-скоро!

# 21
  • Мнения: 217
Бидапет, Александра, ако тази нощ е вашата нощ, успех!  Hug

Шики, много се радвам, че си намерила какво да купиш на мъжо! Ако не наднича в темичките ни, сподели  Wink

Хеленка  Hug Записах си го!

Никози, не танцувам, ама с тия анимации ми се налагаше да правя какво ли не  Laughing Еххх, почват да ми липсват... хубаво се получаваше  Blush

# 22
  • София
  • Мнения: 183
Александра, ти си голям ентусиаст  Simple Smile Признавам те! До сега поне малко успя ли да поспиш? И не разчитай мехура да се спука от самосебе си. Понякога се налага докторът да свърши тази работа.

# 23
  • Мнения: 37
не сам мигнала-това е 3-та вечер, вече не мога името да си кажа, само броя минутки и пиша в един тефтер..

# 24
  • Мнения: 817
Алекс, а не можеш ли да пиеш но-шпа или бусколизин? Май тия дни момичетата обсъждаха, че това по никакъв начин няма да забави раждането, а само ще намали болките. Много е кофти така няколко дни непрекъснато да си с болки.

# 25
  • Мнения: 217
не сам мигнала-това е 3-та вечер, вече не мога името да си кажа, само броя минутки и пиша в един тефтер..

Ами ако започнат напъните какво ще правиш? То по книга пише, че трябва да имаш контракции през 5 минути в продължение на час, преди да тръгнеш за болницата, но понякога "Совите не са това, което са" и както се убедихме с Инчето можеш да родиш бързо-бързо, докато се чудиш раждаш или не... Пък и доколкото разбрах имаш повечко път до болницата.... Ти си знаеш, де.. стискам палци  Peace

# 26
  • Мнения: 24
честито на мама Светли!да са много щастливи с малката принцеса!

# 27
  • Мнения: 40
Честито на мама Светли, да я радва много малката принцеса!

# 28
  • Мнения: 678
Честита беба на мама Светли   bouquet Сигурна съм, че ще порасте красива и обичана принцеса. То по лични мой наблюдения в Русе все хубави девойки се раждат  Heart Eyes
Само за малко се отчитам, че ми е много сдухано тия дни  Tired Още не съм родила, но вече съм на мнение, когато дойде, тогава. Дано само не окуцея до тогава, че страшно много тежи и дископатията ме е захапала и ходя на една страна, куцукайки  Crazy
Мамите с каки и батковци - как се справихте с отделянето в друга стая. При мен е драма (лично за мен де, не знам колко много за баткото)  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 217
Мананка, аз съм имала големи трудности със свикването да заспива сам, да не говорим, че още спим в една стая (нямаме друга, освен кухнята, пък и не мога да си представя да е отделен за момента от двама ни). Близо ли са стаите ви? Ако вратата стои притворена (неговата и вашата) или са една до друга стаите, мисля, че ще свикнете по-лесно Peace
И все пак ми се струва, че е малък още да спи напълно сам...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт