ОКТОМВРИЙСКА среща мила-мама с бебчо ще се снима!

  • 11 574
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 132
Момичета, вече сме си вкъщи, ето да ни видите, мерси на всички за пожеланията не съм ви чела, ще го направя при първа възможност, че още не мога да си седя на д-то от шевовете))))). Добре сме с бебчо и се учим да свикваме един с друг.
БЕБЕ КРИСТИАН


На всички мами родили след мен, още не съм прочела кои са бебенцата да са им живи и здрави и да ги слушкат много!!!
 bouquet HugДобре дошла.
Много е сладичък Heart EyesИ май русичък ми се вижда Heart Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 1 476
Инче, бебе Кристиан е голям сладур  Hug
Бързо възстановяване и послушно сладурче Simple Smile

# 77
  • Мнения: 218
Инче, одрал ти е кожата и е много, много хубав... пу-пу! Чакаме подробности всякакви!

# 78
  • Мнения: 42
Абе къде е Пуки? Странно ми е, че не се е включила днес. А сега гледах в "часът на мама" за бебетата ин витро... раждали се с едно висше образование Joy!!!!!!

# 79
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТО НА ДВЕТЕ ХУБАВИ МАЙЧЕТА. НЕКА ТЕХНИТЕ РОЖБИ ДА РАСТАТ В МИР И РАЗБИРАТЕЛСТВО И БЪДАТ ПОСЛУШНИ ДЕЧИЦА.  Hug  bouquet

Шикимики честита годишнина, наистина изглеждаш много щастлива преди година, а съм сигурна че така си се чувствала и през цялата такава. Благодаря и за почерпката и за това клипче с твоя племенник, голям певец е малкия юнак  Joy Joy

Аз имам едно предложение за днес по принцип, но като гледам как сте се развихрили в домакинството, някой вече са направили разходката няма да ви се излиза никъде май. Исках да се видим и за обяд, или вече за следобедна закуска да изядем по една пица с айрянче някъде по центъра.  newsm03

# 80
  • Мнения: 678
Шики честита годишнина    bouquet
Пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората,
по-необятно от небето, по-дълбоко от океана!
Живейте така, че всеки ден да си казвате:
Беше по-хубаво от вчера!

# 81
  • Мнения: 218
Хайде като сме на вълна "смешни клипове" да ви пусна и един на Денис от периода му, когато обичаше да се върти докато му се завие свят и се забие някъде  hahaha

Ето линк
http://www.youtube.com/watch?v=9VZ6qT9wnZk

# 82
  • Мнения: 2
Момичета, вече сме си вкъщи, ето да ни видите, мерси на всички за пожеланията не съм ви чела, ще го направя при първа възможност, че още не мога да си седя на д-то от шевовете))))). Добре сме с бебчо и се учим да свикваме един с друг.
БЕБЕ КРИСТИАН


На всички мами родили след мен, още не съм прочела кои са бебенцата да са им живи и здрави и да ги слушкат много!!!

Инче добре дошла отново сред нас, само че вече като настояща мама   bouquet.
Синчето ти е голям хубавелко, пу-пу   love001

# 83
  • Мнения: 10
Чвстити сладурчета на мама Бистра и мама Александра
Много са аладки снимчиците на Стела и на Кристиан  newsm44 ей голяма са радост сладурчетата   love001
благодаря за съветите относно книгите за отглейдане на малки бебоци  Simple Smile ще се огледам какво има по пазарите  Hug
Шики честита годишнина  cheers все така щастието да струи от теб и много да се обичате  newsm51 и скорошно увеличаване на семейството  Simple Smile
времето е страхотно Simple Smile и аз само просирам поредната пералня и отлитам на разходка   bouquet
целувки сладурки  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 2
Фиил-ю, абе сега чак се загледах в снимките на мъжа ти, и се сетих че някога съм го виждала. Преди години / мисля беше 2001/ работех на "Русалка" /вилното селище до Каварна/. Твоя мъж играл ли там, или се бъркам жестоко.

# 85
  • Мнения: 1 020
Инче, Кристиан е много хубав Simple Smile как се справяш с кърменето? как мина раждането?

# 86
  • Мнения: 697
Честити бебчета на Алекс и на Бистра!   bouquet

Честита годишнина на Шики Simple Smile

Инче добре дошла пак сред нас  Hug Ох че е сладък малкия Кристиан, да го изпапкаш Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 183
Инче, голям сладкиш си родила  Simple Smile Да ти е много кротичък и да слушка!

Ще има голям избор за зетьове за моята кукла  Flutter

# 88
  • Варна
  • Мнения: 340
Да е жив и здрав малкия Деян на мама Бистра, а баткото много да им помага  Laughing

Инче, добре си се завърнала   bouquet, а малкия е страхотен  baby_neutral

# 89
  • Мнения: 678
Бидапет честит ти син    bouquet
Желая ти барзо възстановяване и много да те радват и слушат и двамата с батко.

Общи условия

Активация на акаунт