друг начин?

  • 4 304
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 146
nee,ne!!hora, obyrkah se..ne sme pravili seks, devstvena sym, toi prosto svurshi na korema mi ..izmihme se ..obache men me e strah ot eakylacionnata technost (dano taka da sym go napisala vqrno) shtoto moje da e popadnalo takova neshto ne VUV, a NA vaginata mi..izchetoh symati forumi i navsqkude razli4ni rauti se kazvat..vseki mesec mi idva ,obache e po-skudno i po 2-3 dni.pravih test za bremennost i e otricatelen.ama taka se pritesnqvam, che..

Скъсяването на цикъла, при положение, че по-рано е бил по-дълъг, както и наличието на болки, са причина да идеш на гинеколог. Колкото до бременност - да, ако семенна течност попадне върху вагината, може да се забременее. След като тестът е отрицателен, обаче, няма за какво да се притесняваш.

Виж, моят съвет е да правите секс с презерватив, след като искате да имате сексуален контакт, вместо да си правите експерименти.

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 19:23 от gergandi

# 46
po princip znam che testut pokazva do 99% to4nost.obache sega puk me obhvana misul che e greshen.Ama znam tam che te opredelq ot edin hormon koito s vseki izminal den narastva v organizma , a az testa go pravih mn vreme sled tova koeto sum pravila..

# 47
  • Мнения: 2 229
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

Ей, писна ми от глупави изказвания не на място. Няколко човека са го писали това и просто недоумявам в кой свят живеят. Не стига, че момичето проявява някакво благоразумие да се притеснява и все пак да пита - нещо, което повечето на тази възраст не правят (за разлика от секс!) - ами вие само се заяждате и се смеете. И да спестява, и да не спестява, помогнете, вместо да се правите на назидателни и да се смеете.


CHACHE  е права, както и Lali, така че ВНИМАВАЙ!

Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!

Това, че можела да забременее, като е девствена е пълна лудост. Посочете ми една статия, в която да пише за такъв случай! Защото ако имаше такъв, църквата щеше да прояви голям интерес към новата Дева Мария. ooooh!

po princip znam che testut pokazva do 99% to4nost.obache sega puk me obhvana misul che e greshen.Ama znam tam che te opredelq ot edin hormon koito s vseki izminal den narastva v organizma , a az testa go pravih mn vreme sled tova koeto sum pravila..

НЕ СИ БРЕМЕННА!!!!!!!!!!
Не можеш да забременееш, ако не правиш секс, прочети малко книжки и се образовай, преди да ти свършват където и да било!!!! ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 715
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

Ей, писна ми от глупави изказвания не на място. Няколко човека са го писали това и просто недоумявам в кой свят живеят. Не стига, че момичето проявява някакво благоразумие да се притеснява и все пак да пита - нещо, което повечето на тази възраст не правят (за разлика от секс!) - ами вие само се заяждате и се смеете. И да спестява, и да не спестява, помогнете, вместо да се правите на назидателни и да се смеете.


CHACHE  е права, както и Lali, така че ВНИМАВАЙ!

Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!

Това, че можела да забременее, като е девствена е пълна лудост. Посочете ми една статия, в която да пише за такъв случай! Защото ако имаше такъв, църквата щеше да прояви голям интерес към новата Дева Мария. ooooh!

po princip znam che testut pokazva do 99% to4nost.obache sega puk me obhvana misul che e greshen.Ama znam tam che te opredelq ot edin hormon koito s vseki izminal den narastva v organizma , a az testa go pravih mn vreme sled tova koeto sum pravila..

НЕ СИ БРЕМЕННА!!!!!!!!!!
Не можеш да забременееш, ако не правиш секс, прочети малко книжки и се образовай, преди да ти свършват където и да било!!!! ooooh!




Цитат
Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!    НЕ СИ БРЕМЕННА!!!!!!!!!!
Не можеш да забременееш, ако не правиш секс, прочети малко книжки и се образовай, преди да ти свършват където и да било!!!! ooooh!

И аз така мисля  Peace

# 49
  • Мнения: 3 146
Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!

Това, че можела да забременее, като е девствена е пълна лудост. Посочете ми една статия, в която да пише за такъв случай! Защото ако имаше такъв, църквата щеше да прояви голям интерес към новата Дева Мария. ooooh!


Не смятам, че да обсъждаме, нормално ли е или не, тъкмо след свършен факт, вместо да дадем съвет, е благоразумно. И независимо от това дали е благоразумно, познавам изключително много хора от моето поколение и след това, които се държат по подобен начин. Сексуалната революция дойде и в България и не виждам какво ще спечелим, като се правим излишно на моралистки. Това е най-малкото глупаво.

Колкото до статия, ще потърся, чела съм го, разбира се, за да го пиша, но не мога да цитирам в момента. Самият факт, че на всички презервативи пише, че трябва да се сложат преди контакт с вагината, говори достатъчно, още повече че има доста случаи на жени без ципа (20%), а и има случаи на хора, осъществили акт, без да бъде скъсана ципата и да забременеят. Свекърва ми е така.

# 50
  • Мнения: 2 229
Разбира се, че може да се даде съвет, но без "ръкопляскания" колко е отговорна авторката, защото определено не е. Peace

Дори да няма ципа (аз не съм твърдяла, че се явява като "бариера" Mr. Green), без секс или някаква форма на проникване, просто няма начин да забременее.
Разбира се, може да има доказана вероятност от 0,0001%, чисто теоритично. Crazy Но както знаем има много неща, които на теория има вероятност да се случат, но на практика - никога.

# 51
  • Мнения: 1 629
После като разбере как стоят нещата с птичките и пчеличките и ще и стане смешно Simple Smile Ей сладурки сте големи! Hug

# 52
оокей..знам..осъзнах се..тъпо съм постъпила..но просто исках големи хора да ми дадат съвет, тъй като нямам с кого много-много да споделям....и не искам да става като в другите форуми_вси4ки се заяждат и т.н...и на вси4кото отгоре, където про4ета-разли4но пише..  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт