друг начин?

  • 4 305
  • 52
  •   1
Отговори
...извинете за въпроса,ако ви се струва глупав..на 14 години съм и съм любопитна:има ли друг начин да се забременее без да се прави полов акт или инвитро?

# 1
  • Мнения: 91
Миличка много ти е рано да питаш за бебета,когато му дойде времето ще имаш прекрасни деца, не бързай да порастнеш. newsm10

# 2
  • Мнения: 7 716
Инсеминация. Peace

# 3
a iima li nachin, kogato momicheto e devstveno i e popadnala semenna technost ne vyv vlagalishteto a vurhu samiq organ, to da e zabremenqlo?  newsm78

# 4
  • Мнения: 975
Миличка,щом си девствена и не си правила секс споко. Hug

# 5
  • Мнения: 1 715
a iima li nachin, kogato momicheto e devstveno i e popadnala semenna technost ne vyv vlagalishteto a vurhu samiq organ, to da e zabremenqlo?  newsm78

Направо това да беше питала!Мисля,4е не!
Направо ме разсмя  Grinning
 Hug

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 ooooh!

# 7
ami..znam, che beshe smeshno..no za jalost napraih edna greshka, za koqto sujalqvam i se popritesnih. blagodarq za otgovorite  Embarassed

# 8
  • Мнения: 91
Няма как да стане миличка,не се притеснявай,щом не си правила секс и си девствена Hug

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
 ooooh!
Споко,няма как да стане   Naughty

# 10
ami zna4i oshte minaliq mesec pochnah da se pritesnqvam. menstruaciqta mi zakusnq s 1 den ama si beshe normalen.sledvashtiq put mi doide, no samo za 1 den. sega predi nqkolko dni pochna da me boli korema nisko dolu.vuzmojno li e tova da e ot ovu-to?a zakusnenieto ot pritesnenie?

# 11
  • Мнения: 1 715
ami zna4i oshte minaliq mesec pochnah da se pritesnqvam. menstruaciqta mi zakusnq s 1 den ama si beshe normalen.sledvashtiq put mi doide, no samo za 1 den. sega predi nqkolko dni pochna da me boli korema nisko dolu.vuzmojno li e tova da e ot ovu-to?a zakusnenieto ot pritesnenie?

Аз до колкото разбрах,ти не водиш полов живот,секс,нали?Ако е така ,със сигурност не си бременна!А относно цикъла,той закъснява или липсва и по много други при4ини,освен бременност!

# 12
blagodarq vi na vsi4ki za otgovorite naistina veche ne se ppritesnqvam tolkova..subrah sili i mislq utre za vseki sluchai da si vzema test i da proverq naistina.

# 13
  • Мнения: 1 715
blagodarq vi na vsi4ki za otgovorite naistina veche ne se ppritesnqvam tolkova..subrah sili i mislq utre za vseki sluchai da si vzema test i da proverq naistina.
smile3506 smile3507

# 14
  • Мнения: 975
А бе миличка,хич не си давай парите за тест,щом не си спала с мъж как ще си бременна.Непорочно зачатие ShockedДе да ставаше толкова лесно.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
flyleaf по принцип чудеса се случват но при теб няма как да е станало,първо пишеш че си девствена и второ не си правила секс,споко,няма място за притеснение. Peace

# 16
  • Мнения: 91
Няма смисъл да си купуваш тестчета,подобре се успокой,сподели с близък и върви на лекар.Може и от притеснението да е ,но пак ти казвам няма как да стане щом не сте извършили половото сношение и си девствена,прегръщам те силно и не се тревожи напразно.

# 17
  • Мнения: 7 716
Дори и да си девствена, забременяване може да настъпи само от триенето на пениса по външната страна на влагалището. Влагалището има миниатюрен отвор, откъдето изтича менструалната кръв и оттам може да навлезе дори минимално количество сперма и да настъпи оплождане.

# 18
  • Мнения: 1 187
На тази възраст е нормално цикълът ти да не е много точен и дори да прескочи.

# 19
преди малко направих теста и е отрицателен  newsm53
другия път като правя разни работи ще внимавам  пове4е, за да нямам такива притеснения  Wink
мерси на вси4ки  Hug

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Дори и да си девствена, забременяване може да настъпи само от триенето на пениса по външната страна на влагалището. Влагалището има миниатюрен отвор, откъдето изтича менструалната кръв и оттам може да навлезе дори минимално количество сперма и да настъпи оплождане.
Запомни написаното от Лали и внимавай за в бъдеще! Peace

# 21
  • Мнения: 1 187

другия път като правя разни работи ще внимавам  пове4е
Преди да правиш нещо, първо помисли за възможните последствия и се информирай - има достатъчно статии по всички интересуващи те въпроси. Не разбирам днешната младеж - аз питах майка си каквото ме интересуваше преди да направя нещо, а те обратното първо правят, после питат. Бъди по-отговорна към себе си и късмет!

# 22
не говоря 4есто с майка ми... тя е разли4на и никога не ме разбира..

а може ли да питам възможно ли е тестът да е грешен?

# 23
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Май има още нещо което не споделяш? Naughty Но на въпроса ти–да,има случаи на отрицателни тестове при наличие на бременност,докато обратното е невъзможно–да показва че си пък да не си.

# 24
# 25
  • Мнения: 91
Миличка успокойсе вече не мисли за това,не си бременна,ако ти кажа да си вземеш втори тест после ще питаш за трети. Hug Hug

# 26
  • Мнения: 975
Не мога да разбера непрестаннто ти питеснение.Какво толкова е станао та тези съмнения,девствена ,не правила секс пък тестове ,съмнения... ShockedСпоко бе момиче.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
Девойче да не би да има още нещо което ти не си споделила с нас та все още се притесняваш и искаш да правиш още тестове.Кажи истината ако нещо криеш,а ако е само това което си ни написала няма място за притеснение и е безмислено да продължаваш със тестовете.

# 28
  • Мнения: 73
Аз мисля че девойчето май ни е спестила някои неща Thinking. Мила отивай на лекар той най добре ще ти каже какво става! Но по принцип на твоята възраст е нормално да ти е нередовен цикъла.

# 29
ami ne,ne vi spestqvam.,imashe turkane i tova me pritesnqva..a puk drugoto e, che me bolqt qi4nicite ot nqkolko dena nasam Confused

# 30
  • Мнения: 91
Миличка мисля че напразно се притесняваш,но за да се успокоиш върви на лекар,ние не можем да гадаем може и да си настинала затова да те болят.Върви на лекар и кажи  какво те притеснява ,той ще ти обясни най добре. Hug

# 31
мии говорих с майка ми и й казах за болките.тя каза, че може да е цистит (защото болките са придружени от 4есто уриниране, пък и преди 2 седмици бях много болна) и така,де, тя ми каза да мина през личния ми лекар и да говоря с нея, да видим дали ще каже нещо за гинеколог..  Thinking

# 32
  • Мнения: 91
Ти сама и предложи да отидете,не се притеснявай да и кажеш,най вероятно си настинала.

# 33
мхм, казах й аз. Тя вика, 4е тази седмица и тя щяла да ходи на гинеколог, и ще идем двете. дано всичко да е наред  Rolling Eyes Hug

# 34
  • Мнения: 91
Браво видяли че не било страшно,споделяй с майка си и ще видиш че тя никога няма да те разучарова ,винаги ще бъде до теб.Пожелавам ти да бъде всичко на ред и повече усмивки,горе главата Hug Hug

# 35
# 36
  • Мнения: 17 546
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

# 37
bravo LALI,tukmo mislex da pi6a i pro4eyox,4e si napisala edinstveniqt veren otgovor.prosto se ozadu4ix kato pro4etox ostanalite otgovori.momi4eta kogato ne ste sigurni v ne6to molq vi ne zablujdavaite ostanalite s kategori4nite si otgovori.razbira se ,4e momi4eto moje da zabremenee bez da e imalo polov akt.tova,koeto pisa lali e vqrno.dori ima momi4eta pri koito lipsva himen po rojdenie(maluk procent,no vse pak ima).a na devstvenite iskam samo da kaja neka ponau4at tova onova i pogovorqt sus sobstvenata si maika predi da pomislqt da si igraqt s golata opa6ka.

# 38
ami ima li nachin v 910tata sedmica ot poloviq akt testut da otchete otricatelen rezultat newsm78

# 39
  • Мнения: 2 732
ami ima li nachin v 910tata sedmica ot poloviq akt testut da otchete otricatelen rezultat newsm78
Нали нямаше акт Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 2 908
Абе май май е имало така ми мирише на мен но девойчето неискаше да ни каже явно, незнайно защо Thinking

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Май нещо ни пързаля  Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 2 908
Е,тя си знае,но защо въобще иска някава помощ от нас и мнения след като не казва за какво точно става въпрос,не че ние неразбрахме де Grinning
Хей девойче не си прави шегички с нас,айде пази се и внимавай занапред  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 146
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

Ей, писна ми от глупави изказвания не на място. Няколко човека са го писали това и просто недоумявам в кой свят живеят. Не стига, че момичето проявява някакво благоразумие да се притеснява и все пак да пита - нещо, което повечето на тази възраст не правят (за разлика от секс!) - ами вие само се заяждате и се смеете. И да спестява, и да не спестява, помогнете, вместо да се правите на назидателни и да се смеете.


CHACHE  е права, както и Lali, така че ВНИМАВАЙ!

# 44
nee,ne!!hora, obyrkah se..ne sme pravili seks, devstvena sym, toi prosto svurshi na korema mi ..izmihme se ..obache men me e strah ot eakylacionnata technost (dano taka da sym go napisala vqrno) shtoto moje da e popadnalo takova neshto ne VUV, a NA vaginata mi..izchetoh symati forumi i navsqkude razli4ni rauti se kazvat..vseki mesec mi idva ,obache e po-skudno i po 2-3 dni.pravih test za bremennost i e otricatelen.ama taka se pritesnqvam, che..

# 45
  • Мнения: 3 146
nee,ne!!hora, obyrkah se..ne sme pravili seks, devstvena sym, toi prosto svurshi na korema mi ..izmihme se ..obache men me e strah ot eakylacionnata technost (dano taka da sym go napisala vqrno) shtoto moje da e popadnalo takova neshto ne VUV, a NA vaginata mi..izchetoh symati forumi i navsqkude razli4ni rauti se kazvat..vseki mesec mi idva ,obache e po-skudno i po 2-3 dni.pravih test za bremennost i e otricatelen.ama taka se pritesnqvam, che..

Скъсяването на цикъла, при положение, че по-рано е бил по-дълъг, както и наличието на болки, са причина да идеш на гинеколог. Колкото до бременност - да, ако семенна течност попадне върху вагината, може да се забременее. След като тестът е отрицателен, обаче, няма за какво да се притесняваш.

Виж, моят съвет е да правите секс с презерватив, след като искате да имате сексуален контакт, вместо да си правите експерименти.

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 19:23 от gergandi

# 46
po princip znam che testut pokazva do 99% to4nost.obache sega puk me obhvana misul che e greshen.Ama znam tam che te opredelq ot edin hormon koito s vseki izminal den narastva v organizma , a az testa go pravih mn vreme sled tova koeto sum pravila..

# 47
  • Мнения: 2 229
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

Ей, писна ми от глупави изказвания не на място. Няколко човека са го писали това и просто недоумявам в кой свят живеят. Не стига, че момичето проявява някакво благоразумие да се притеснява и все пак да пита - нещо, което повечето на тази възраст не правят (за разлика от секс!) - ами вие само се заяждате и се смеете. И да спестява, и да не спестява, помогнете, вместо да се правите на назидателни и да се смеете.


CHACHE  е права, както и Lali, така че ВНИМАВАЙ!

Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!

Това, че можела да забременее, като е девствена е пълна лудост. Посочете ми една статия, в която да пише за такъв случай! Защото ако имаше такъв, църквата щеше да прояви голям интерес към новата Дева Мария. ooooh!

po princip znam che testut pokazva do 99% to4nost.obache sega puk me obhvana misul che e greshen.Ama znam tam che te opredelq ot edin hormon koito s vseki izminal den narastva v organizma , a az testa go pravih mn vreme sled tova koeto sum pravila..

НЕ СИ БРЕМЕННА!!!!!!!!!!
Не можеш да забременееш, ако не правиш секс, прочети малко книжки и се образовай, преди да ти свършват където и да било!!!! ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 715
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

Ей, писна ми от глупави изказвания не на място. Няколко човека са го писали това и просто недоумявам в кой свят живеят. Не стига, че момичето проявява някакво благоразумие да се притеснява и все пак да пита - нещо, което повечето на тази възраст не правят (за разлика от секс!) - ами вие само се заяждате и се смеете. И да спестява, и да не спестява, помогнете, вместо да се правите на назидателни и да се смеете.


CHACHE  е права, както и Lali, така че ВНИМАВАЙ!

Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!

Това, че можела да забременее, като е девствена е пълна лудост. Посочете ми една статия, в която да пише за такъв случай! Защото ако имаше такъв, църквата щеше да прояви голям интерес към новата Дева Мария. ooooh!

po princip znam che testut pokazva do 99% to4nost.obache sega puk me obhvana misul che e greshen.Ama znam tam che te opredelq ot edin hormon koito s vseki izminal den narastva v organizma , a az testa go pravih mn vreme sled tova koeto sum pravila..

НЕ СИ БРЕМЕННА!!!!!!!!!!
Не можеш да забременееш, ако не правиш секс, прочети малко книжки и се образовай, преди да ти свършват където и да било!!!! ooooh!




Цитат
Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!    НЕ СИ БРЕМЕННА!!!!!!!!!!
Не можеш да забременееш, ако не правиш секс, прочети малко книжки и се образовай, преди да ти свършват където и да било!!!! ooooh!

И аз така мисля  Peace

# 49
  • Мнения: 3 146
Изказванията са си много на място!
Според теб нормално ли е на 14 да ги върши такива и после да задава ИДИОТСКИ въпроси?! Благоразумие ли е, да се притеснява пред СВЪРШЕН ФАКТ?! Тя вече е свършила работата и тепърва тогава решава да се образова, забременява ли се или не от въздуха! ooooh!

Това, че можела да забременее, като е девствена е пълна лудост. Посочете ми една статия, в която да пише за такъв случай! Защото ако имаше такъв, църквата щеше да прояви голям интерес към новата Дева Мария. ooooh!


Не смятам, че да обсъждаме, нормално ли е или не, тъкмо след свършен факт, вместо да дадем съвет, е благоразумно. И независимо от това дали е благоразумно, познавам изключително много хора от моето поколение и след това, които се държат по подобен начин. Сексуалната революция дойде и в България и не виждам какво ще спечелим, като се правим излишно на моралистки. Това е най-малкото глупаво.

Колкото до статия, ще потърся, чела съм го, разбира се, за да го пиша, но не мога да цитирам в момента. Самият факт, че на всички презервативи пише, че трябва да се сложат преди контакт с вагината, говори достатъчно, още повече че има доста случаи на жени без ципа (20%), а и има случаи на хора, осъществили акт, без да бъде скъсана ципата и да забременеят. Свекърва ми е така.

# 50
  • Мнения: 2 229
Разбира се, че може да се даде съвет, но без "ръкопляскания" колко е отговорна авторката, защото определено не е. Peace

Дори да няма ципа (аз не съм твърдяла, че се явява като "бариера" Mr. Green), без секс или някаква форма на проникване, просто няма начин да забременее.
Разбира се, може да има доказана вероятност от 0,0001%, чисто теоритично. Crazy Но както знаем има много неща, които на теория има вероятност да се случат, но на практика - никога.

# 51
  • Мнения: 1 629
После като разбере как стоят нещата с птичките и пчеличките и ще и стане смешно Simple Smile Ей сладурки сте големи! Hug

# 52
оокей..знам..осъзнах се..тъпо съм постъпила..но просто исках големи хора да ми дадат съвет, тъй като нямам с кого много-много да споделям....и не искам да става като в другите форуми_вси4ки се заяждат и т.н...и на вси4кото отгоре, където про4ета-разли4но пише..  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт