друг начин?

  • 4 306
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
Миличка мисля че напразно се притесняваш,но за да се успокоиш върви на лекар,ние не можем да гадаем може и да си настинала затова да те болят.Върви на лекар и кажи  какво те притеснява ,той ще ти обясни най добре. Hug

# 31
мии говорих с майка ми и й казах за болките.тя каза, че може да е цистит (защото болките са придружени от 4есто уриниране, пък и преди 2 седмици бях много болна) и така,де, тя ми каза да мина през личния ми лекар и да говоря с нея, да видим дали ще каже нещо за гинеколог..  Thinking

# 32
  • Мнения: 91
Ти сама и предложи да отидете,не се притеснявай да и кажеш,най вероятно си настинала.

# 33
мхм, казах й аз. Тя вика, 4е тази седмица и тя щяла да ходи на гинеколог, и ще идем двете. дано всичко да е наред  Rolling Eyes Hug

# 34
  • Мнения: 91
Браво видяли че не било страшно,споделяй с майка си и ще видиш че тя никога няма да те разучарова ,винаги ще бъде до теб.Пожелавам ти да бъде всичко на ред и повече усмивки,горе главата Hug Hug

# 35
# 36
  • Мнения: 17 546
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

# 37
bravo LALI,tukmo mislex da pi6a i pro4eyox,4e si napisala edinstveniqt veren otgovor.prosto se ozadu4ix kato pro4etox ostanalite otgovori.momi4eta kogato ne ste sigurni v ne6to molq vi ne zablujdavaite ostanalite s kategori4nite si otgovori.razbira se ,4e momi4eto moje da zabremenee bez da e imalo polov akt.tova,koeto pisa lali e vqrno.dori ima momi4eta pri koito lipsva himen po rojdenie(maluk procent,no vse pak ima).a na devstvenite iskam samo da kaja neka ponau4at tova onova i pogovorqt sus sobstvenata si maika predi da pomislqt da si igraqt s golata opa6ka.

# 38
ami ima li nachin v 910tata sedmica ot poloviq akt testut da otchete otricatelen rezultat newsm78

# 39
  • Мнения: 2 732
ami ima li nachin v 910tata sedmica ot poloviq akt testut da otchete otricatelen rezultat newsm78
Нали нямаше акт Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 2 908
Абе май май е имало така ми мирише на мен но девойчето неискаше да ни каже явно, незнайно защо Thinking

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Май нещо ни пързаля  Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 2 908
Е,тя си знае,но защо въобще иска някава помощ от нас и мнения след като не казва за какво точно става въпрос,не че ние неразбрахме де Grinning
Хей девойче не си прави шегички с нас,айде пази се и внимавай занапред  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 146
На 14 малко ти е раничко за "такива работи" и майка ти трябва да ти е обяснила това!  Освен това докато цикълът ти влезе в ритъм може и една две години да минат. 

Ей, писна ми от глупави изказвания не на място. Няколко човека са го писали това и просто недоумявам в кой свят живеят. Не стига, че момичето проявява някакво благоразумие да се притеснява и все пак да пита - нещо, което повечето на тази възраст не правят (за разлика от секс!) - ами вие само се заяждате и се смеете. И да спестява, и да не спестява, помогнете, вместо да се правите на назидателни и да се смеете.


CHACHE  е права, както и Lali, така че ВНИМАВАЙ!

# 44
nee,ne!!hora, obyrkah se..ne sme pravili seks, devstvena sym, toi prosto svurshi na korema mi ..izmihme se ..obache men me e strah ot eakylacionnata technost (dano taka da sym go napisala vqrno) shtoto moje da e popadnalo takova neshto ne VUV, a NA vaginata mi..izchetoh symati forumi i navsqkude razli4ni rauti se kazvat..vseki mesec mi idva ,obache e po-skudno i po 2-3 dni.pravih test za bremennost i e otricatelen.ama taka se pritesnqvam, che..

Общи условия

Активация на акаунт