каква ваничка?

  • 3 287
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И двете си деца съм къпала в обикновена ваничка.

# 16
  • Мнения: 4 784
Обикновена широка ваничка с поставка.

# 17
  • Мнения: 2 111
Купихме анатомична вана когато дъщеря ми беше на 5 месеца.
Вече е на 11 месеца и като гледам няма изгледи да й отеснее скоро.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 809
Ние купихме анатомична на САМ, но я използваме откакто Нели стана на 3 месеца. В началото изобщо не ни беше удобна, тя много ревеше, и общо взето наклона само ми пречеше. Купихме обикновено корито. Вече я къпем в анатомичната ваничка и дори немога да си представя как бих я къпала без нея. Много ми е удобна, тя си лежи без никакъв проблем, въпреки че много рита и мърда само леко я придържам, а стойката е супер стабилна.
Относно отесняването са абсолютни глупости, че анатомичните ванички отесняват по-рано от 6 месеца. ОБикновената ваничка вече и е тясна, а анатомичната като гледам още бая време има да я ползвам.

# 19
  • Мнения: 491
Аз използвах обикновена ваничка,на стойка....горката аз как ли съм си къпала сама бебето Mr. GreenКато по малка използвахме възглавничка,минахме на шезлонг/хавлиен/,къпехме я в нейната стая,но когато стана на 9-10 месеца и къпането за нея беше най голямата игра се преместихме в банята на подобно столчеhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2305

# 20
  • Мнения: 257
анатомична.  Peace
те са направени така, че от едната страна се слага бебето докато е по-малко, после се обръща от другата страна. не мога да си представя как мога сама да къпя бебето във ваничка, която не е анатомична
Peace

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
имам и двете-обикновената я ползвам и до сега Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
Анатомична на САМ.Използвахме стойката,когато я къпехме зимата в стаята и беше мн. мъничка.Вече е на 1год. и 1 мес. и хич не и е отесняла,но мн. пляска с вода и я къпем в банята и с душчето и не ползваме стойката.Мисля,че това е най-добрия избор на нашия пазар.По-скъпички са ,но е удобство.Имат си и канче и място за сапун и шампоанче.Успешен избор!

# 23
  • Мнения: 24
благодаря на всички отделили време да ми отговорят.на мен определено ми хареса тази на САМ и както виждам има добри отзиви.явно ще инвестирам в нея!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Обикновена на стойка. Peace

# 25
  • Мнения: 82
Анатомична на стабилна стойка. Без такава ваничка незнам как бих къпала малкия сама.Ние все още се събираме и от тясната страна.

# 26
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Обикновенна ползвам с хавлиена поставка Peace

# 27
  • Мнения: 1 165
Аз съм ползвала анатомична и да ти призная, не е нещо особено.Ако си мислиш,че  няма да придържаш детето, няма да стане.Плюс,че можеш да я ползваш докъм годинката.
Най-добре обикновена със стойка,за да ти удобно и да не стоиш наведена ,когато къпеш детето.Можеш да си вземеш и едно шезлонгче за вана и там да поставяш бебето.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И нашата ваничка е анатомична на CAM. Заслужава си парите.  Peace
Когато сме на гости на майка ми къпем бебка в обикновена ваничка, но така е много по-неудобно.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Само да добавя, че ваничката я купихме чак във втория месец. В началото къпехме бебето много бързо на мивката, по съвет на акушерките от родилния дом Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт