МНОГОДЕТНИ МАМИ 41

  • 19 043
  • 345
  •   1
Отговори
# 285
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 718
Да кажа, все пак, вярно е че ни се предлага на готово празник от Белла, обаче всички знаем колко тежки са многодетните семейства - трудно се стиковаме толкова хора, да е удобно за всички и т.н.  Лошото е, че Цвета е обикновено лицето за контакти и тя отнася последствията от общата неорганизираност. А за вършенето на работа е ясно, че се покриваме и трябва някой по-навит да вземе инициативата. Но ако не се организираме сами, няма как да се получи.

# 286
  • Мнения: 293
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285327.new#new ето това е темата която трябва бързичко да посетите  Naughty

# 287
  • Мнения: 1 035
Ех че много рожденици ....Цоци , май и тази дата е за най- най-

Ивайло на ДИДКА ,Кардам  на Дива ирландска пешеходка,  Цветомира  на Вълшебна,мама  Кристал и Ясен  на albena
На всички желая от сърце много здраве и сбъдване на всички мечти !!!

Ани , Hug мислех че е мираж появата ти тук , затова не те отразих в предния си пост Wink  Радвам се че Тони е кротнал, само да не е затишие пред буря  Joy Супер е че ще строите , но  кой ще носи тухлите на майстора сега ? Ти с тез  твойте 25 кила ...или ти  ще си майстора ?


Дидка   bouquetза шестицата ,  bouquet за празника , Hug за колегата музикант .

Дива ирландска пешеходка,  bouquet Честит празник !
Цитат
Не се коси, това не онова дет си го мислиш - първо се появява нещо като пухче и чак в последствие прераства в нещо като косми!
Освен ако бле**а като мен не е пропуснала мъха ....Въх Пеши , живи косми са си т'ва ....

JuliS,  Hug
Цитат
Тъщеее Mr. Green ха така. Питаш ли ни нас с Галка, Теди , Пешеходка и другите мами с пубери в къщи???? Свеквай - по лошо ще става. Успокоителното е че ще отмине след 3-4 години...
  пък тогава ще дойде ред на другите ...и то стана  ooooh! ooooh! ooooh!

pomilvana, весела срещичка с пратеници  Joy

kaishka, да не си помислиш нещо за мене ...ама и аз имам такава риза ...За съжаление рядко я обличам , защото за да е достатъчно намачкана трябва да я пускам на 90 градуса ...пък само за нея  Whistling

Пиги®,честита ви първа заплата ! Бързо да се оправяте с ремонтите , че ни липсваш...

Кабо Алма, права си  Embarassed, ....

Албенка   bouquet

Боледуваме си ние тихичко и кротко с Ивка и Бобка в къщи .....Кашличка , хремичка - всичко ....както си му е редът...

[/color]

# 288
  • Мнения: 11 607
Flowers Four Leaf CloverИма мами с деца, които са родени също над 4 кг- natalia_viktorovna(3), peti82(4),albena(4)  ,а Джоузеф е бил цели 4,700гр. - на natalia_viktorovna;
Flowers Four Leaf CloverДруга дата с най-много рожденници – 22.10. – 3 деца и 2 родители;

Моля, моля........Тъще, скъпа с Албенка на някой празник ще ме черпите......Албенка ми каза като се видяхме,че не съм я писала като мама, раждала над 4кг., а нея я има........

И датата 22.10. съм писала....Та нали там е Адашката и Сватята...смея ли да не я пиша????????


Ха сега......

Честито на дама Цветомира, голямо момче Кардам и още по-голямо момче Ивайло! Да бъдат живи и здрави и много да радват Вълшебна, Цвет и Дидка!

На порасналите деца - Кристал и Ясен - здрави нерви за децата си! Албенке, да те слуша много рождненника!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Да си кажа......Тъщо и аз съм болна.....за 3 или 4 път в последния 1 месец. Направо се наболедувах едно хубаво този месец... - вече ми писна от мене си! Ако знаете как кашлям......ходих и на лекар, ще пия някакви лекарства за имунната система и така. А днес ходим най-накрая и на гинеколог.......Да си направя цитонамазка и да си кажа болежките,че ми писна и от цикъла ми. Тази година съм имала всичко на всичко 3 пъти това щастие неземно, като последният път бе на 19.06. Махнах си и спиралата,че срока и бе минал, ще ходя и на ендокринолог, яйчниците ми са уголемени и поликистозни.....Въобще поредната докторка, която се учуди как имам 3 деца......Чак ме поздрави за това!  chef

И друго - имам си интернет вече и на книжарницата......Сега с тази ми придобивка, може и да не се прибирам в къщи! Направо нон-стоп ще е отворено!В момента ви пиша дори от там.......


Кабо, Цвет, много си права.....много истина и болка има в думите ти.......Всеки си гледа от неговата страна, те искат делничен ден заради рекламата - и са прави! Ние искаме почивен - заради работата и пак сме прави! И за съжаление точно ти си буфера и понасяш последствията......Албенка добре го е казала........Дано стане за събота!!!!!!!И ако е за тоагва - апелирам просто да се съберем мнооооооооого семейства и да подкрепим Белла и да не си излагаме името!

# 289
  • Мнения: 1 744
Честит празник на всички рожденници днес! Да са живи, да са здрави, и винаги весели и щастливи! Hug

Я, да видим какво ще кажете за това: Flutter
http://news.ibox.bg/news/id_1000697802

# 290
  • Мнения: 2 641
ами аз познавам две многодетни семейства и им казах за вас и да се присъединят, но.......... хареса им идеята за вас и клуба ви, искат нещо да се промени към по добро за тях, но са вързани с децата и нито могат и-нет да ползват, нито да разчитат на някой да им гледа децата, нито могат да си позволят подобни сбирки и разходки даже и в София. много тъжно нали. да имаш голямо семейство а да не можеш да живееш пълноценно заради липсата на помощ и време. деня им бил разграфен - татковците се борят буквално за прехраната и издръжката всеки месец, а майките за разводачки по градини и училища, едната има бебе. другата мама работи на един пазар всеки ден, като когато си развежда децата насам натам по училища и др. институции майка й седи на пазара. с две думи ви пожелаха наистина приятно изкарване и се радват че има жени и като вас, които по добре успяват да си организират нещата  Peace
мамо цоцоланке лекувай се, казаха ми че в форума имало теми за хомеопатия и вече 3-та мама ми казва колко добре са й подействали хомеопатичнит епродукти и мненията на някой си доктор с М. започва но му забравих името. пишел в форума. мисля и аз да погледна натам щом има доволни от него.

# 291
  • Мнения: 2 641
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1241/

 да попитам някоя от вас или ваша позната дали е успяла да се запише на този телефон за преглед ? или свободно или заето дава и се изключва. и това ли е поредната шега, която си правят с хората? опитвам се вече 3 дена и нищо...

# 292
  • Мнения: 1 744
Извинете, че досаждам сигурно вече, но аз ли нещо не съм наред, или...? Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324923.60

Анаис, и аз се опитвам да се обадя на тоя телефон, но все заето ми дава. Явно е голям наплива. Confused

# 293
  • София
  • Мнения: 1 677
Момичета,и в АГ болниците прегледите са на същия апарат като този в Онкологията,прегледа е по НЗОК и не се заплаща.Защо се мъчите да се свържете с този телефон?Просто си вземете направление от гинеколог и отидете.Аз така правя  Wink

ЧРД НА МНООООГОТО НИ РОЖДЕННИЦИ ДНЕС!

А за празника на Белла,ако настояват за 5.11.,но подсигурят транспорт,ще се постарая да сме на линия с поне 2 деца.

# 294
  • София
  • Мнения: 1 001
Много рожденници пак, затова ето:


А за щастливите жени малко цветенца:


ДА СА БЛАГОСЛОВЕННИ ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!


/Това ми напомня, че не съм предоставила официални данни за потомството.Ето, моля за вписване, където трябва: децата са Даниел - 1. 04. 1998г. , Кристиян - 28. 03. 2000г. , Катрин - 20. 03. 2007г. /

# 295
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте,минавам само да хвърля едно око на темичката и този път да не пропусна празнуващите !!! Hug

Ивайло на ДИДКА ,Кардам  на Дива ирландска пешеходка,  Цветомира  на Вълшебна,мама  Кристал и Ясен  на albena,да са ви живи и здрави,много щастие и късмет!!!
                                             

Кабо за събота и ние току виж сме се пласирали в Пловдив,но само с две деца Wink

Утре обещавам да погледна и другата тема Peace Hug

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 21:49 от Пиги®

# 296
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Благодаря ви  Hug мили мои,за сърдечните поздрави!   bouquetЧестито на всички празнуващи днес и техните семйства, моят рожденник се очертава да стане добър адвокат  Flutter дай Боже!
Цоци, и аз съм от раждалите бебета  над 4кг...днешният рожденник се роди 4.400 bowuu

# 297
  • Мнения: 1 744
А, и мен добавете към списъка - Вики се роди 4250 , може да бъркам с някой и друг грам, ама със сигурност беше над 4кг. Mr. Green
За празника на Белла, ако остане за 5ти, ако мога ще си взема отпуск и ще дойдем, ама нищо не мога да кажа със сигурност. Иначе много ми се хапват от баничките им. Пък и сигурно няма да ни откажат спонсорство за празника, ако уважим техния. Wink

# 298
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 718
Flowers Four Leaf CloverИма мами с деца, които са родени също над 4 кг- natalia_viktorovna(3), peti82(4),albena(4)  ,а Джоузеф е бил цели 4,700гр. - на natalia_viktorovna;
Flowers Four Leaf CloverДруга дата с най-много рожденници – 22.10. – 3 деца и 2 родители;

Моля, моля........Тъще, скъпа с Албенка на някой празник ще ме черпите......Албенка ми каза като се видяхме,че не съм я писала като мама, раждала над 4кг., а нея я има........


Мамче, извинявай, много съм отнесена, помнех, че има нещо за корекция, ама не помнех какво точно. Факта е, всички бяха над 4 кг, а Верен се роди 4850 г. Черпенето си го запазваш.  Laughing  Hug

# 299
  • Мнения: 3 740
Аз май ще отнема ника на Шапката... ooooh!

Да са ни живи и здрави Ивайло, Кардам, Цветомира, мама Кристал и Ясен!
Честито и на днешния рожденик Георги!
Много усмивки и веселба в прекрасните им семейства!

Общи условия

Активация на акаунт