''Дневникът 51'' - да отслабнем всички заедно

  • 12 426
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Добро утро

До сега разглеждах снимките,ама много сте ми хубави бе ееееееее Кой каза че в красивите хора имало нещо гнило? Глупости или аз съм невероятна късметлийка да попадна сред вас или този който го е казал нещо се е сбъркал bowuu

Ая  smile3501 за режимноста

Каприсче и на мен ми харесва  smile3501

Плезирче хайде и на теб smile3501 май като се захванеш няма тън-пън при теб  bouquet

Лиде Hug

Скорпи честита ти боичка,незнам за проклети,но съм чувала ,че червенокосите са много добри в леглото така че да не се оплаква мъжо,а да купува по-червени бои и да боядисва по-често  bouquet и аз бях червена по едно време но нямам снимки от този период сега и аз незнам каква съм но ще видя кога ще ви кача снимки Hug

Аз тези дни ще започвам пак режимчето,но да видим кой ден ще си избера

Мирандитемичката е страхотна както винаги Благодаря ти че въпреки проблемите си си намерила време за нас newsm51
Тикве къде си  newsm78  bouquet
Весел и минусов ден  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Честита нова тема и да си я напълниме с минуси! Hug

Миранди, Hug благодаря за труда за темичката  bouquet

Режимна съм , но нямам време да пиша - много работа, а в къщи компютъра още не ми работи. Cry
По-късно ако мога ще пиша по-подробно, ако не - утре Peace


Успешен ден на всички! Hug

# 17
  • Мнения: 1 424
Честита нова темичка  Hug   bouquet
Момичета,дайте съвет с какво да заменя печена тиква в диета ? По план се включва,но аз не ям изобщо  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 533
Здравейте, момичета!

Мнооого отдавна ви чета и след като ви опознах малко воайорски Embarassed, реших да се присъединя към групичката ви Wink
Да разкажа малко за себе си...
Ами започнах 54кг миналата година, лутах се между диети и накрая се спрях на РХ, успях да сваля до 48кг, дори зимата задържах : Mr. Green Естествено с порядъчна порция спорт Wink Обичам планините и обикалям всяка неделя родните върхове Hug
За съжаление от месец насам килограмите тръгнаха леко нагоре и сега съм 51 Tired
Нямам представа как се получи, не съм имала сериозни отклонения, но е факт и започвам борбЪтЪ Wink
Имам желание да опитам водната гимнастика при Мария Шпицер, а и йогата ми липсва, та ще трябва да се постарая повечко с двигателните усилия Hug
Ами пожелавам успех на всички и ще се радвам да ме приемете в дружинката Hug

# 19
  • Мнения: 1 384
Честита да ни е новата тема и да я пълним само с минусчета   bouquet

Миранди  Hug

Мен вчера ме заболя гърло и днес се тръшнах болна, едвам гледам. Тези дни трябваше да съм само на протеини, ама реших, че няма да лишавам организма си от така необходимите му витамини и ще бъда тези дни на ПЗ  Rolling Eyes

Сега ви оставям и отивам обратно в леглото  Tired

Sladune, добре дошла! Simple Smile

Хубав ден на всички!!!

# 20
  • Мнения: 1 254
Привет
Тъкмо се прибрах и хапнах и ви пиша. Вече съм се взела в ръце, хапвам умерено До сега съм ан кис.мляко със семки; обяда беше супа броколи с заргана+салата; довечера сме на сафрид със салата
Иле, и аз за каната съм на мнение като Скорпето. Внимателно с употребата й.  Hug
Тикве, оправяй се мила
Лиде, оправи ли се компютъра
Скорпе, честита прическа. Със здраве да си я носиш. За лентичката-махнах я да не се плашите. Тази сутрин почти получаих сърдечен удар като видях какво показва. Ще я върна като  закова 63  Party
дидичева, за цвета на косата важи само за естествения  Wink И аз съм била червенокоса. Много ми ходи  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 22 443
Здравейте и от мен момичета. )))
Темичката е супер, благодаря на Миранди. )))
Аз съм малко над килограмите в таблицата, но тази седмица минавам или на плодуване, или на зеленчуци та ще ги сваля до табличните такива. )))

игуанка, честита кана на майка ти, ние ползваме кана Брита вече 12г.
Мерси и на Скорпи за коментара, но аз честно казано изключително рядко пия чешмяна вода, или минерална, ползвам само каната. Филтъра по принцип се препоръчва да се сменя на 1месец, не знам дали така е добре, предполагам, че да. )) А майка ми си купи и едно апаратче за йонизиране на водата. Потапя се във водата за около 5-10сек и после се изважда, така молекулите на водата се структурирали. ))

# 22
  • Мнения: 1 130
Sladune   welcome Успех в начинанието ти! Въпреки че като гледам твоите сегашни килограми са велика моя мечта  Mr. Green А колко си висока ако не е тайна, че на мен лично килца дето почват с 4 ми звучат абсурдно малко - ама това си е мое мнение де  Peace
 Относно каната Брита - много зависи от канализациите там където живеете - при нас слава богу водата е ок - поне имам достъп до ежедневни анализи \тъй като моя човек има работа и с РИОКОС-ите разни  Mr. Green\, но при много стара канализация е хубаво да се ползва минерална вода примерно или каната внимателската - абе не че ще се затрием - то нали знаем какво ядем и дишаме  Crazy \какво като ям плод и зеленчук примерно - нали си го купувам от пазара, че и млякото кисело и прясно - много знам от какви животни идва или пък месото \ така че тя таз тема си е за цяла дисертация знаем всички  Crazy То май от много знаене полза тц - нема, колкото по-несведущ е човек, толкова е по-щастлив май - в незнанието си  Mr. Green
тикве да се лекуваш ей - какво се тръшна и ти изведнъж  ooooh!
vodka_s_led и аз не обичам много тиква ама тя съдържа страшно полезни неща - ако я изпечеш с мед и канела може пък да ти хареса  Thinking
лиде дано ти оправят компа - не съм свикнала да отсъстваш толкоз дълго от тук  Wink
Като казах отсъствие и се сетих галатейскиииииииии къде пак изчезна бре, Интерпол ли да пускаме да те издирваме пак  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 533
Публикувана от: Scorpi 
Цитат
Sladune    Успех в начинанието ти! Въпреки че като гледам твоите сегашни килограми са велика моя мечта   А колко си висока ако не е тайна, че на мен лично килца дето почват с 4 ми звучат абсурдно малко - ама това си е мое мнение де 
Благодаря ти Hug На 27кг съм, скорпи като теб Mr. Green, висока съм 1.64. Просто се чувствам най-добре 48кг Peace Доколкото съм ви чела, Чоколата и Игуанка са на подобни кг Hug
Аз се присъединявам към недолюбващите тиква Sick, но се насилвам да хапвам от време на време, особено в баничка по Коледа Embarassed
Минусова вечер желая Hug

# 24
  • Мнения: 148
Сладуне welcome и успех  bouquet
Тикве да оздравяваш бързо ти какво направи готви готви и накрая се разболя слагай край на готвенето Hug

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 16:51 от didicheva

# 25
  • Мнения: 1 599
Здравейте сладуранки,


Да ви се оплача  doh вчера преди да си легна вчера хапнах 2 парчета кекс  Embarassed голяма съм ..... а бях толкова режимна през деня....уффффффффф!



iguanka благодаря за кафето   smile3525



Scorpi  червена ли се боядиса ? Супер много харесвам този цвят. Единственото което ме спира да се направя, че трудно се маха ако решиш да се промениш, а аз не се боядисвам често и затова не става за мен. Честито искаме снимка да те види ме



lideto70  браво за режимноста   smile3501




Sladune  добре дошла  welcome пожелавам ти успех  и скоро пак да влезнеш във форма

didicheva  а къде е твоите снимки в албума???


 crazy_tikva  бързо оздравяване .... зарежи я диетата за 1 седмица ... преди няколко седмици и аз бях болна - гърлото ме режеше ужасно! Ходи ли да доктор?


Mirama  и при мен е така ама аз съм с много +  Cry надявам се и аз да ги смъкна скоро












# 26
  • Мнения: 1 384
Благодаря ви, милите ми  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Много сте мили, както винаги и ми повдигнахте духа днес  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не знам как така се тръшнах наистина от нищото  Cry

Пия чайове, смуча хапове, гълтам фервекси, колдрекси  Sick Sick Sick  и цял ден лежа и едвам надигам глава  Tired

Сега станах да хапна /малко насила/ ама трябваше

Aia, режима най-много да го оставя за ден, ще си гледам да съм стриктна, ама в тея неща, които ги пия има захар  ooooh! Но наистина здравето е на  първо място, като се съвзема почвам на 100% със всички сили  Peace

На всички многоооо  newsm51 newsm51 newsm51

# 27
  • Мнения: 1 169
Здравейте  Party

Аз имам един минус от 200 гр. И преди малко се наврях в единствените дънки които не бях пробвала понеже си мислих, че посмъртно няма да ми станат, а се оказа, че си ми стават и си ги закопчавам нормално. След малко мятам и бутчетата за вечеря, че става късно, а трябва да се яде  Crazy

crazy_tikva да се оправяш бързо  Hug
Sladune добре дошла. И успех  Hug
Aia ще го свалиш плюса не се притеснявай. Важното е, че си се излекувала.
Scorpi  Hug
vodka_s_led радвам се да те видя отново сред нас  Hug

# 28
  • Мнения: 498
Добър вечер!!! Mr. Green

Аз днес имах много задачки за вършене и не успях да пиша през деня,сега идвам на вечерен отчет.За днес-2краставици и 3домата,то май трябваше само от един вид да са зеленчуците,но както и да е.

Ая,много си спортна,браво Peaceама за кекса ще се караме Laughing

Скорпи,мерси,ще ги очаквам рецептите Wink

Дидичева,сериозна съм докато не си наруша режима с нещо мъничко и тогава се почва едно ядене,затова гледам да нямам забежки

Лиде,и ти като мен работна Mr. Greenдано ви оправят бързо компютъра вкъщи

Сладун,добре дошла!  bouquet

Тикве,почивай си и се оправяй бързо Hug

Водчице,радвам се да те видя HugКаква е тази диета с тиква? Аз много я обичам Crazy

Гладнес,като ти стане някоя малка дрешка е най-стимулиращо Flutter

Миранди,ти какво режимче си избра?

На всички,които не съм споменала поименно Hug

Да стискате палци,че утре е големия ден с меренето и ме е страх какво ще да покаже Г-н КантарЮ #Crazy

# 29
  • Мнения: 1 599
crazy_tikva  най-важното е да се оправиш после за 2-3 дни каквото е и да е в + ще го свалиш Simple Smile)


GlaDneSS  браво... най се радвам като влезна в по - малък размер панталон  Hug само така !


Le Plaisir  не се карайте направо с бухалката ... много съм сърдита на себе си... понеже сега щеше да покаже - ама аз  ooooh! За утре стискам палци.... дано да е с много минусиии


аз изчезвам по късно ще се включа

Общи условия

Активация на акаунт