''Дневникът 51'' - да отслабнем всички заедно

  • 12 436
  • 374
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 254
привет сладурани!
Планът за хапване за днес е изпълнен. Махнах се от масата, че започнаха да развавят едни бонбони, а на мен ми е слаб ангела  Mr. Green
Плезирче страхотно режимна си. Как издържаш на толкова малко храна. Аз бих се гътнала.. Ако ядях като теб сигурно щех да съм 30 кила, честно!
Гладнес, честито минусче.
Иле, стегнахте ли се вече. Приятна екскурзия!
Ая, от утре режимна, нали  Hug

# 31
  • Мнения: 3 050
Да питам -  а има ли проблем да се смесва обикн. вода с тази която е пречистена  newsm78
Почти сме готови за почивката, утре съм на РД... и последните 1-2 дни ще са луди(и на лекции съм)
Тази вечер не успях да ви обърна внимание (познайте защо- зяпам в рецептите и ми се напълниха очите, много ми се иска да мога да готвя и аз така, знам че не е невъзможно де... че си вися там от два часа, надебелях от гледане  Laughing но съм вечеряла само таратор и боб без хляб  Peace )
Хубава вечер  Hug  Hug  Hug

# 32
  • Мнения: 498
Каприсче,аз ако ям повече не свалям,не знам защо така,а пък от много мъничко качвам Cry

Иле,аз там не влизам,наводнявам стаята с лиги.Ама си го могат,само като гледам снимките на манджите дебелея Laughing

Ая,ще ти се разминат бухалките този път,ама без кекс вече,нали?

# 33
  • Мнения: 1 599
MissCaprice кексчето беше в понеделник преди да си легна ... днес съм режимна...  Hug


Le Plaisir  обещавам днес няма да се дам така лесно  Peace

# 34
  • Мнения: 6 958
Добро утро  Heart Eyes



Успешен нов месец на всички  Hug  bouquet Hug

# 35
  • Мнения: 1 027
Добро утро и честита ни нова темичка  Hug
Скорпи, а да ти е честита новата прическа, червенокоске Simple Smile Аз преди се боядисвах червена и странно, че съм светла, с лунички и сини очи, но не изглеждах зле- мн ми ходеше Simple Smile ( колко скромно)
Тиквичке, мн кофти, че си болничка, и аз съм така... температура, възпалено гърло, течащ нос, кашлям, кихам...зъзна... ужас. Пия всичко, което ме посъветват колегите и роднините, ама вече 4-ти ден съм скапана  Tired ...лекувай се и скорошно оздравяване  Hug
Миранди, благодарско за кафето Hug
чудя се какво да ям днес- едно такова-хем ми е гладно, хем ми е гадно Simple Smile ужас
Прегръдки за всички дневничета!!! Hug Hug Hug


# 36
  • Мнения: 1 254
добро утро момичета
Днес е последния ден от тази седмица без дъжд. Изчезвме на разходка Hug
Хапнах вече млякото с трици и допивам кафенцето  на Миранди
Росченка, иди на лекар, недей да вземаш така съвети от всичко живо  Flutter Пресен пример е баба ми която се лекува по подобен начин и все завършва с болница  Tired
Сладуне, добре дошла тук   bouquet

# 37
  • Мнения: 3 050
каприсче приятна разходка с малкия
скорпи честита нова грива Party
росченка и аз като свързана с лекарствата ще те посъветвам да отидеш на лекар (съветите на много хора са така грешни, а и комбинация от сто неща не води до успех Peace То и аз мога да те съветвам, дори по-добре но не смея Peace А пък тъпкането с този парацетамол в разтворимите ; трябва да се следи. )
тикве бързо оздравяване  Hug  Hug липсваш ни!
миранди мерси за кафето
Le Plaisir  една приятелка от курса ми сега се мисли за много дебела (а си е супер) и цяла седмица стоя на диета, сега резултата е никакъв, не винаги големите ограничения са решението. Трябва и търпение  Hug
Aia  купи си тъмен черен шоколад поне по 1 парченце хапвай, за да не умираш за сладко  Hug
после ще пиша пак  Hug че нямам време.

# 38
  • Мнения: 1 975
Привет мили дневничета  Hug

Аз не съм писала от доста време, но нещо не смогвам напоследък - много работа, много нещо ooooh!

Иначе да си призная много през просото я подкарах - станах отново 52кг и сега смятам вече да се взема в ръце  Praynig

Много ви гушкам и цункам всички и да знаете, че без вас трудно ми се отдава всякакво диетуване - Дневникът му е майката  Laughing

Целувки и до скоро, а да и болните бързо да оздравяват Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 533
Добро утро на всички дневничета newsm51

Ще отчета добро настроение след сутрешния джогинг и предстояща среща на обяд със стар приятел Mr. Green Хапването вчера беше супер- салатка със супа от коприва Peace. Днес съм на една ябълка, много вода и кафе / опитвам се да го откажа, но все още не ми е дошла музата Mr. Green/.
Тиквичка, и аз пожелавам бързо оздравяване! Колкото до режима, ти си една от най-постоянните диетуващи, така че не вярвам да има големи поражения от кратка нережимност Hug
Плезирче, и аз се чудя как издържаш с толкова малко хапване Shocked, на каква диета си  Thinking Моно, предполагам...
Ая, и аз съм фен на черния шоколад и го препоръчвам горещо при пристъпи за сладко Mr. Green, сега дори правя един разделен десерт- млечно желе с плодове и става божествено Mr. Green
Момичета, някой от вас дали е ходил на водна гимнастика newsm78
Работа се задава, така че пожелавам на всички слънчев и минусов ден Hug

# 40
  • Мнения: 1 027
Капризче, Игуанка, малко заразни прегръдки... затова отдалече  Hug Hug  Joy
Ще ви послушам, утре сутринта ще мина през доки, да ме преслуша  Peace

# 41
  • Мнения: 498
Бонжур!!!

Днес имахме среща с кантара,не беше чак толкова страшно,но все пак имам да сваля 4кг,за да си стигна мерките в табличката Embarassed,но тези мерки ако не греша са от менагата година преди Коледа,така че аз от тогава не съм била толкова,и много повече бях,но да не навлизаме в подробности.

Сега ще гоня Лидето. Laughing

Миранди,мерси за кафето  bouquet

Росченка,оправяй се бързо!

Иле,аз търпението си го имам с това ядене най-много да сваля 1кг на седмеца,даже и това ми е много.Не съм я започнала,защото е бърза диета,а защото само от нея свалям

Гале,радвам се да те видя пак тук Hug

Сладун,(така ли се произнася newsm78)точно на Моното съм

Каприсче,приятна разходка!

Днес съм на плодове,взела съм си 2кг сини сливи,трябва да са 1 ама нали все ми се карате,че малко ям Laughing

Желая минусов и успешен месец на всички!!! Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes


# 42
  • Мнения: 148
Здравейте,днес при мен е лудница #Crazy но се надявам до утре вечер да приключа с всичко Praynig

Росченка,Тикве оздравявайте Hug

Плезирче успех с гонидбата дано скоро да я стигнеш-Лидето

Лиде влезе ли в шестичката  bouquet

Гале успех   bouquet

Каприсче приятна ти разходка   bouquet

Миранди мерси за кафето аз ще си ги изпия сега  Hug

На всички дневничета- приятен и минусов следобед

Аз отивам да си пия кафето и се захващам с аранжировката на аквариума   love001 на всички

# 43
  • Мнения: 22 476
Здравейте и от мен момичета. )))
Ние се радваме на хубавото време и сме по разходки, че като съм в къщи и откачам. ))
Днес уж щях да започвам с някакъв режим и нищо не направих. Изядох една закуска със сирене към 11ч, а сега хапнах малко печени картофи и съвсем малко пържола (хич не беше хубава).

Гледам, че повечето си спазвате диетите, само аз се излагам от известно време. )
И аз имах среща с кантара, 1кг съм отгоре, ама то това е за 2седмици ядене и то никак малко.

# 44
  • Мнения: 1 384
Привет, милички  Heart Eyes

Благодаря на всички за пожеланията за бързо оздравяване  Hug Hug Hug

Все още ми е зле, само лежа, спя и се тъпча с хапове и чайове  Sick През нощта не спах почти, беше ми мн. гадно. Днес поне гърло не ме боли, ама носът  ми се разтече като водопад  ooooh!

Утре ако съм в кондиция ще пиша повече.   bouquet

  Two Hearts didicheva  Kissing Heart Le Plaisir  Kissing Heart ros4enka  Kissing Heart galiq_82  Kissing Heart Sladune Kissing Heart Миранди   Kissing Heart Aia  Kissing Heart iguanka  Kissing Heart MissCaprice  Kissing Heart Scorpi  Kissing Heart GlaDneSS  Kissing Heart lideto70 Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт