Пораснаха МЛАДОСТките ни мъничета и много от тях са вече ученичета!

  • 22 967
  • 258
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
Добре дошла на Котката Марта!
Да ти е жива и здрава дъщеричката, и аз съм родена на 13.08.  Grinning

# 61
  • Мнения: 1 258
Добре дошла на Котката Марта!  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 818

 Grinning Привет и тук, Яна!  Hug

Онзи ден ходих до въпросния магазин с Фарлин, но нищо не си харесах (но това май ми е от недолюбването на пластмасата), а и не ми изглеждаха намалени нещата  Thinking

Преди месец някъде и на мен ми се Обадиха  Mr. Green Обаче имаха неблагоразумието да ме нарекат мило, та нямаше и пет секунди да съм им повярвала. Искаше младежа среща  Crazy с един трагичен тон. Като ми писна да си говорим глупости му казах, че няма да стане и ми е повече от ясно за какво става дума и му затворих. След малко пак ми звъни, но този път го попитах дали иска да си говори с мъжа ми, сега пък той затвори, защо ли?  Thinking Laughing
Овчарчето,  Joy Heart Eyes

# 63
  • London
  • Мнения: 292
Maktub,
и аз после като подишах малко въздух, сама на себе си се чудех. Joy Joy Joy
Не мога да ти обясня как ми се обърна сърцето за синчето (май трябва да забременявам пак  Mr. Green) едвам си спрях ръцете да треперят.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 588
Да се включа и аз, че съвсем ви изпуснах. Blush

Добре дошли на новите мами! Hug

Честито на всички празнуващи макар и на патерици!  bouquet

С тези тези телефонни измамници много неприятно, добре, че не сте се вързали.

Лека вечер на всички!

# 65
  • Мнения: 1 531
мактуб, питаш продавача и той ти казва актуалната цена, ама защо не са ти обяснили Thinking

# 66
  • Мнения: 2 274
Ели, не гледай цените! Термо чорапогащниците са по 4 лв. а термочорапките по 1,30. Всичко е на доставни цени - ти си избираш каквото ти хареса, а той ти казва каква е доставната цена като провери в компютъра!
Добре дошла на новата мама   bouquet!
Ейййй, овчарче, лоша работа! Добре че майка ти се е усетила!
Момичета, пазете се че върлува вирус с разстройство! Мойте мъже се натръшкаха, съседите също! От 3 дни държа децата на диета, тъпча ги с хидрасек и шипков чай, но за сега успеха е нищожен. Ако и утре са така ще им купя вече Суметролим!
А кой мъник е бил болен и от какво и как лекарите не са успели да го излекуват?
Лека нощ на всички   bouquet!

# 67
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте момичета,
Вчера моето момченце направи 3 годинки. По този повод... ето я черпнята...



Почерпката ни е тематична, защото сме луди фенове на Светкавицата Макуин.
Като се почне от гащите и потника и приключим с раницата. Отвсякъде сме брандирани.
Та и партито ни беше в този дух.
И сега да ви разказвам...
Явно миналата седмица хич не съм била на себе си. Такива съм ги сътворила, че просто не мога да се позная.
Чух с едното ухо че ще преминаваме към зимното часово време. Да ама чула недочула и като знам че това се случва събота срещу неделя изпаднах в опасения, че хората може да се изтърсят един час по рано на рожденния ни ден. Та в тази връзка се обадих на всичкит ни гости и ги предупредих да си сменят часовниците. Най-чинно си сменихме и ние с мъжо часовниците. Обаче в събота слушам вечерта новините и нищо не се споменава. Казвам аз на мъж ми, че е странно, че не го обявяват и сядам да питам „чичко Гугъл” какво мисли по въпроса. И познайте... разбрах че смяната е другата седмица. Айде почвам да звъня а всички да им кажа за умопомрачителната ми постъпка и да ги предупредя да не си пипат часовниците и да дойдат навреме за партито. За една бройка да проваля празника на детето.
Както и да е оправихме го това.
Най вероятно е случайност ама... значи... преди три години в 4 през нощта ми изтекоха водите и се почна процедурата по появяването на Пепи на бял свят. Та тази събота в 4 моето магаре като се събуди и като почна да реве... та до 6 часа. Аз бях ни жива ни умряла. Питйте ме как изкарах деня. 
Ама и това го преживях.
Сутринта обаче няма събуждане. Докато го вдигна младежа зор видях. После отидохме в клубчето, насъбраха се гостите, децата лудуваха, палихме сто пъти свещите, после имаше дискотека... и бай Пешо пръв танцьор... страшен купон беше.
След това минахме през свеки да й оставим торта и Пепи да спи там. Погостувахме и после се прибрахме да се заровим в хартии и играчки.
Пешко получи страхотни подаръци. То не са автомти, мечове, влакчета, багери... и основно КОЛИ. Хора ако знаете колко колички имаме вече... ама то не се радва на нищо друго моето диване. След това докато оправя къщата вече бях каталясала. А това дете не ще да спи и това си е. Със зор си легнахме, ама и двамата веднага отнесохме плувката.

Сутринта със един чувал събрани играчки за детската градина и малко рев се изпратихме.
Сега една приятелка ми се обади, че е оставила нейното детенце и никой не плачел. Всички си стояли на столчетата и си папкали макароните.

Ами това е от мен понеделнишки.

Хубава седмица на всички!


# 68
# 69
  • Мнения: 2 274
Да ти е живо и здраво момчето   bouquet! Голям купон е било при вас миналата седмица  Joy!

# 70
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте, момичета!
Много отдавна не съм писала, от Нова година!
Виждам много нови мами и това много ме радва, а също че и темите вървят много по-бързо от преди!
Не зная дали някой ме помни, при нас най-голямата новост е, че имаме ученик. Той вече се чувства добре в училище. Само майка му не може да си направи някакво разпределение на времето, преди беше удобно, обличам ги и двамата сутрин, баща им ги води на градина и няма проблем. Сега са на различни места, за училище трябва по-рано да се излиза. Тошко няма проблем със ставането и тръгването. Ама мама и тати докато се натуткат. И малката не ще да става по-рано, че да излизат заедно. Нея я водя чак след 8, че дори и в 8 и половина.

Дрина, много много хубави пожелания за рождения ден на малкия юнак. Здраве преди всичко, и щастие и любов на цялото семейство!

# 71
  • Мнения: 1 531
меги Hug
гледам една от снимките от този китайския срещу фантастико: там ни казаха да не ходим с малки деца, като бяхме веднъж с мира и нейни приятелчета #Cussing out #Cussing out #Cussing out  така се ядосах, клиенти сме му от години, но ни познава сервиторът, а тази  тиква каква беше, собственичка ли незнам,ама #Cussing out а мира си е толкоз кротка, те другите деца пискаха, ама и тя да беяе пискала, кво, не бях чувала досега да не те пускат на ресторант външна градина с деца Sick

# 72
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Живеем на 2 крачки оттам - в 419 - Винаги сме ходили с тях (на пицарията), никога не са ни правили забележка. Винаги обикалят около езерцето. Ако няма в къщи за ядене - хоп - на пицарията.
Може би защото сте били в ресторанта, не зная.

# 73
  • Мнения: 1 258
Момичета,за "Амигос "ли говорите? newsm78

# 74
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Май така се казваше

Общи условия

Активация на акаунт