Какви са видовете сутиени и кой ползвате????

  • 6 320
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм от D-тата. Важно е да са удобни.
Интересно ми е каква ли ще е следващата тема след тези с гащи, превръзки, сега сутиени newsm78

# 16
  • Мнения: 727
75B...............с подплънки са ми всичките Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Такива, които поддържат слабите и привличат силните.  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 38 499
Все още се съвземам от шока, че от В станах С.
Трудно си избирам сутиен и няма много такива, които търся.

# 19
  • Мнения: 410
Фук-фук, ама не съвсем, щото по-хубавите цветове и щампи отиват за малките чаши,, а за големите - черно и бяло, аман от класика, хич е недолюбвам   Close

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ами то такава тема за сутиените има вече.
Иначе ако тази е да си ги мерим, аз съм в 75Д отбора,но не съм много доволна,все това което си харесвам,няма номер bombs

Фук-фук, ама не съвсем, щото по-хубавите цветове и щампи отиват за малките чаши,, а за големите - черно и бяло, аман от класика, хич е недолюбвам   Close
Явно е така,наистина newsm78

# 21
  • Мнения: 649
Фук-фук, ама не съвсем, щото по-хубавите цветове и щампи отиват за малките чаши,, а за големите - черно и бяло, аман от класика, хич е недолюбвам   Close
напълно те разбирам!!
Ами то такава тема за сутиените има вече.
Иначе ако тази е да си ги мерим, аз съм в 75Д отбора,но не съм много доволна,все това което си харесвам,няма номер bombs


тя трябваше да е по шеговита  Joy

# 22
  • Мнения: 22 433
И аз съм 85D и по едно време взимах това, което ми ставаше, нямах голям избор. ) Сега по-мога да се снабдя с неща, които ми харесват. )

# 23
  • Мнения: 214
LORMAR e марката.Всичките им модели са убийствено секси.И аз обаче от 75Б минах на 80-Б или C.Иначе за двете красиви кули през деня удобни за интимният живот секси.А беше време когато и не носех,но след бебка съм винаги със. Grinning

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Фук-фук, ама не съвсем, щото по-хубавите цветове и щампи отиват за малките чаши,, а за големите - черно и бяло, аман от класика, хич е недолюбвам   Close
напълно те разбирам!!
Ами то такава тема за сутиените има вече.
Иначе ако тази е да си ги мерим, аз съм в 75Д отбора,но не съм много доволна,все това което си харесвам,няма номер bombs


тя трябваше да е по шеговита  Joy
Е,тогава и заглавието ти трябвало да е по закачливо,да намеква все пак Wink.

# 25
  • Мнения: 4 292
Какви, какви... Май едно и три  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 504
Като се замисля,май не ползвам нито един от трите.Залагам на удобни и шаренки модели.Ако обаче трябва да избирам от опциите,май клоня към третата...или поне сутиените които нося се водят с такава цел Peace

# 27
  • Мнения: 304
изчистени и удобни Joy Joy Joy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз съм Д  Mr. Green 90-95.От първия вид- задължително!!!!  Laughing И твърда чашка  Wink

# 29
  • Варна
  • Мнения: 480
Най-вече удобни и изчистени.И без никакви дантели

Общи условия

Активация на акаунт