Яслата (11)

  • 21 007
  • 308
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 132
Отчет и от нашия първи ден: якият рев сутринта през деня е преминал в хлипане и хълцане.Като цяло и лелите са доволни, и аз, тъй като предчувствието, че в държавната ясла са по-оправни, не ме излъга.Детето беше преобуто, сухо, беше хапнало- е това, че се е хранил сам ме очуди Shocked, в нас мнооого рядко му се случва- беше си легнал дори в креватчето, но не могъл да заспи.Взех го в 14.30, малко се поразмрънка като ме видя, но бързо му мина.Следобяд поспа един час, но определено беше спокоен и весел.Сутринта направи пак гръцки трагедии, но се надявам бързо да се е успокоил. Praynig
Болните дечица да се оправят безпроблемно Peace
п.с.На нас ни искат пижама, днес ще надникна дали са я ползвали обаче. Wink

# 211
  • София
  • Мнения: 12 568
Отчет и от нашия първи ден: якият рев сутринта през деня е преминал в хлипане и хълцане.Като цяло и лелите са доволни, и аз, тъй като предчувствието, че в държавната ясла са по-оправни, не ме излъга.Детето беше преобуто, сухо, беше хапнало- е това, че се е хранил сам ме очуди Shocked, в нас мнооого рядко му се случва- беше си легнал дори в креватчето, но не могъл да заспи.Взех го в 14.30, малко се поразмрънка като ме видя, но бързо му мина.Следобяд поспа един час, но определено беше спокоен и весел.Сутринта направи пак гръцки трагедии, но се надявам бързо да се е успокоил. Praynig
Болните дечица да се оправят безпроблемно Peace
п.с.На нас ни искат пижама, днес ще надникна дали са я ползвали обаче. Wink

Фифи гледам, че сте от Дружба. В коя ясла е Томас? Кало ходи в 4-то ОДЗ "Ангел Каралийчев" в група Далматинци  Simple Smile

# 212
  • Мнения: 337
Здравейте момичета   bouquet

Моето момиченце ходи в 61 ясла в Надежда и повече от постоянно съм в пререкание с лелките за работното им време Crazy.
Как да се добавя в списъка горе?

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
И на нас не ни искаха нощници.Събираха по 10 лв., за да купят на всички деца еднакви и там си ги перат.

toni_ls  добре дошла!В списъка jas.min ще те добави  Peace

# 214
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 2 001
Как да се добавя в списъка горе?
Привет!
Просто напиши ето така къде е детенцето и ще те добавят.

# 215
  • София
  • Мнения: 437
Здравейте и от мен!
Днес като че ли новините са по-обнадеждаващи. Радвам се. Болните бързо да оздравяват.
Моето дете вече трета седмица ходи на ясла и докато влезе в градината е страхотен рев. Много плаче, а другите стоят и го гледат.  Rolling Eyes  Направо не знам кога ще свикне...
Хубавото е, че съм се уговорила с шефа да си тръгвам по-рано тази седмица, за да го взимам по-рано (към 16:30 ч.), че е малко стресиран. И така - приятен ден от мен!

# 216
  • Мнения: 132
Томас е в 96 ОДЗ Росна китка в група Лъвчета, nana 77, не се класирахме в 4-то, въпреки, че живеем точно до него, но здраве да е.Засичала съм ви с Калата май по площадките, ще ви се обадя, като ви мерна пак Wink

# 217
  • София
  • Мнения: 3 578
Добър ден и от мен,

Аз вече се пооправям от настинката, Марти е все така добре, слава Богу. Голям зор е обаче да го овардя да не се приближава до мен. Той е свикнал много да се гушкаме и целуваме, а сега само се обясняваме, че мама е болна и като оздравее тогава ще гушка пак Марти.
Вчера едната сестра казала на майка ми като отишла да го вземе, че на детето му се спи и гледал креватчетата, та си мислех днес да говоря с нея от утре да го пробваме с обедно преспиване там, но сутринта имаше малко "ревящ" калабалък, а и аз гледах да съм настрани от децата, та ще пита майка ми като отиде да го вземе. За пижамка не са ми казвали да нося, явно и за това ще трябва да се пита.

# 218
  • Мнения: 1 114
Киша, аз ти казах и когато ме попита на лични, "Доверие" е добро място. Жените, които аз съм виждала, които гледат най-малките са много отговорни и приятни. Обстановката там няма нищо общо с това което тук чета за някой държавни ясли. Даже си мисля, че може би стана по-добре, че и Дари неможаха да я приемат в държавна. И там си има кусури, но то така е навсякъде. Въпроса е, че няма нещо фрапантно за което да се хвана. За Питър Пан нищо незнам, може и там да е добро.

# 219
  • София
  • Мнения: 12 568
Томас е в 96 ОДЗ Росна китка в група Лъвчета, nana 77, не се класирахме в 4-то, въпреки, че живеем точно до него, но здраве да е.Засичала съм ви с Калата май по площадките, ще ви се обадя, като ви мерна пак Wink

Това доколкото помня е с театъра градината нали? Комшийката ми от първия етаж е зам.-директорка там. Но предпочетох 4-то ОДЗ. Няма начин да не сме се засичали по площадките. Свиркай като ме видиш.  Wink

# 220
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Да се отчета - и ние сме в отбора на болните! 4 седмица почна вчера на яслата и вечерта като отивам да я взема сестрата ми вика - днес е повърнала 2 пъти и имаше разстройство ! Втория път повърнала обяда в кошарката  Cry ... Цялата косичка на Мия беше спластена от засъхнало повръщанооо .......Веднага я заведох при доки - и сме в болничен до четвъртък... При мен още не е повръщала, няма и Т - но е на диета все пак и на ЕНГИСТОЛ.....Много тъпо се получи в работата ми, че колежката беше в отпуска и аз като трябва да изляза в болничен няма кой да върши работата и тя си прекрати отпуската и сега май ми е сърдита Sad ........Сега и това мисля ......

# 221
  • Мнения: 804
Киша, не се отказвай от яслата. В отчетната ни темичка никое дете още не ходи на ясла, а почти всички са болни - гадна работа.
Доника, кофти се е получило, но колежката колкото и да се сърди, не може да не осъзнае, че не си ти виновна. Ако зависи от теб детето ти никога няма да боледува, но за жалост никой не ни пита. Да се оправя бързо детенцето, а на колежката изпрати картичка за Коледа  Wink

Има ли някой, чието детенце е имало още сутрешния си сън когато е тръгнало на ясла? Дъщеря ми се буди към 6.30 - 7 часа и в 8.30 пак заспива. Т.е. аз в понеделник трябва да я заведа и да помоля леличките да я сложат да спи  Crazy

# 222
  • Мнения: 3 695
При нас казаха да занеса пижама, въпреки, че имат техни, но за всеки случай. Доколкото разбрах ги перат там и искаха да е надписана, та един ден й бродирах името.   Crazy Flutter
madchen, моето веднъж-дваж се беше будило в тъмни зори около 6 часа и докато я заведем до яслата беше заспивала наново, но като им казах ако може да я сложат да поспи, ми отговориха, че нямало начин за това. Виж при вас как е.  Peace

# 223
  • София
  • Мнения: 437
И аз съм занесла пижама там - нося една в понеделник и ми я дават в петък. Ако се напишка, което се случи веднъж, ми я върнаха същия ден да си я изпера и да занеса друга.
Но явно във всяка детска градина е различно. На моя приятелка й бяха дали да пере чаршафите, защото детето се беше напишкало по време на следобедния си сън. Което пък при нас не се случи.
donikka, странно е, че не са ти се обадили веднага.
madchen, детето е най-важното. Колежката ти трябва да се съобрази с това, колкото и да не й е приятно! Hug

# 224
  • Мнения: 1 053
Така взех изследванията (всичко е идеално,та няма да се налага пак да ги правим)  Peace
В четвъртък ще отида до яслата да ги занеса и да опредилим на коя дата ще тръгваме  Laughing,само да видим как ще се справим с ранното ставане (дъщеря ми става най-рано в 9.30)  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт