Юлчетата вече крачат и все за нещо плачат

  • 9 636
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 17 596
галена, при нас в 3 поне магазина има доста хубави грейки на прилични цени. слатина, магазин детски сват, магазин пинокио и един магазин в бившия супер на пазара на слатина, както и на базар мания, който е отсреща през булеварда Peace доколкото помня са все на Бг фирми, както и нашето и съм доволна, но трябва да се разгледа разбира се Peace

Моля те, уточни какво означава "прилични цени", че и аз съм в чуденка - ама хич не съм склонна за бебешко яке, дето я се облече 10на пъти, я не, да дам пари като за мое, дето го нося по 15 години всеки зимен ден... (Да уточня, търся дебело зимно яке, като за -15, не като за 0 град, такива видях, но и имам почти достатъчно дебели от пораснали бебета...) И понеже Слатина ми е сред "познатите" места - така и така от време на време се налага да ходим там... ?



А, да си кажа - тази гадост си е порядъчно прилепчива, и аз съм с разстройство от сутринта.

Герката, аз АБ без изследване не бих дала. Тази практика на БГ лекари - да изписват най- широкоспектърния АБ на пазара, независимо за какво става дума, и да ги сменят на принципа "проба - грешка" в моето детство ми беше е**** м***** на имунната система. Та... парен каша духа.

Ох,аз да ви кажа,4е онзи ден бях на пазара на Слатина и е доста по-скъпо от Герена и Х.Димитър.Грейките в Слатина бяха по 50-60-70лв, а аз взех за 37 и то съ6тата.Явно наема там е по-скъп не знам.

Къде по- конкретно? Моля?

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 11:02 от katiABV

# 286
  • Мнения: 640
Добро утро на всички,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУКИ! ДА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА ПОЧВА ОТНОВО ДА ПИШЕ  Hug  party023 newsm59 newsm38
И аз съм от отбора на неспалите, че Или така се въртеше и тряскаше в таблата на леглото си, че го взех в нашето. Сума време ми говори и се хили на сън, после имаше период на мрънкане нещо, после се търкаля в леглото, абе чудеса... Сутринта видях, че почти се е показал единия кътник. Явно наистина му се засилва бълнуването когато никнат пустите зъби   Sad
П.п. Веси, отнеси маркови обувки, да е в тон с партито подаръка  Mr. Green

# 287
  • София
  • Мнения: 17 596
Ох,аз да ви кажа,4е онзи ден бях на пазара на Слатина и е доста по-скъпо от Герена и Х.Димитър.Грейките в Слатина бяха по 50-60-70лв, а аз взех за 37 и то съ6тата.Явно наема там е по-скъп не знам.
ее, това къде го видя  Shocked Shocked Shocked- нашата е от слатина и я купих грейка+яке за 35 лева.

Къде в Слатина?

Кати, дано Давидче да се оправи, горкото.  Sad Обаче пак да кажа, по принцип не се дава Глюкоза при разстройство, защото може да стане още по-силно разстройството и да се обезводни детето.

Благодаря! Това го бях изтървала някъде... хубаво, че "пак" го казваш; захар, обаче, може, нали? Щото доста му давам...

# 288
  • София
  • Мнения: 3 414
Тези кътниците,как ги разбирате?Немога да видя и да напипам нищо.моя  Ради е с 16 зъба но кътници няма,някой има ли?

# 289
  • София
  • Мнения: 17 596
Уф,то Марк и той не ме бръсне вече.Ако и мъж ми се опъне ще ме приютявате.

Идвай направо.
Мисля, че до няколко часа най- много ще се присламчат 4мата в индийска нишка да те молят да се върнеш... ама да видим, да си помислим дали ще те дадем - хм, може след седмица.  smile3534

# 290
  • Мнения: 640
Иве, аз си ги наричам кътници, но става дума за задни зъби. Може и да не е точно кътник, но ми е по-лесно така да ги наричам. А иначе се вижда като почне да се хили малкия, че отзад е много бяло и надуто, и вече е резнат венеца.

# 291
  • sf
  • Мнения: 10 234
Иве, не може да няма  Joy
Отпред има 4 резеца, после кучешки, после са тия дебелите зъби- предкътници и кътници.

# 292
  • Мнения: 1 868
Цитат
Марти колко време ги държа във вода?Аз мислех на рихтер да взимам но може и да си променя мнението
на течаща вода, около 10 минути...обаче хубаво ги облях, бяха абсолютно сухи отвътре. Ако бяха мокри щях да ги върна, защото този от магазина ми се изхвърли, че могат и едно денонощие да стоят във вода и да не пропуснат
Герка, топли са отвътре, с много хубава вата или там както се казва (аз каква реклама им направих). Аз на твое място също бих дала антибиотик - едно време направих бронхопневмония, като всичко започна от подути лимфни възли и невзети адекватни мерки  Hug
Ели, мерси за адреса
Яна, и Никола от време на време влиза в някаква такава фаза, за по няколко дни отказва всичко с лъжица. Аз му правя едни овесени сладки (по рецепта на Галена), много са вкусни, полезни и най-важното можеш с ръце да даваш, ако искаш ще ти пратя рецептата  Peace

# 293
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики има четири резеца два кучешки и два големи предкътника=8бр това по две=16бр

# 294
  • sf
  • Мнения: 10 234
Иве, значи по още един голям кътник му остават от четирите страни и е готов. Супер, нямам търпение и Кико да се обзаведе с всички 20броя и да не мислим повече за зъби.

# 295
  • София
  • Мнения: 3 524
КАТИ ПИША ТИ С ГОЛЕМИ БУКВИ ДА ГО ВИДИШ Peace
ЗНАЧИ ОБСЪЖДАХМЕ ЗА СЛАТИНА ЧЕ ИМА И ПО-СКЪПИ МАГАЗИНИ С МАРКОВИ СТОКИ ИЛИ НА ИШЛЕМЕ ЗА ИЗНОС- ТАМ ЦЕНИТЕ СА ДО ОКОЛО 70 ЛЕВА ЗА ГРЕЙКИ И ЯКЕТА.
НА КОКИ ГРЕЙНКАТА И ЕДНОТО ЯКЕ СА БГ И СА ОТ МАГАЗИН "ДЕТСКИ СВЯТ", И СТРУВАХА 35 ЛЕВА ДВЕТЕ. МАГАЗИНАСЕ НАМИРА НА СЛЕДНОТО МЯСТО: НА КРЪСТОВИЩЕТО НА ГЕО МИЛЕВ И СЛАТИНСКА, АКО ИДВАШ ОТ ГЕО МИЛЕВ ЗАВИВАШ НАЛЯВО И НА 1ТА ПРЯКА ВДЯСНО В НОВА КООПЕРАЦИЯ.
КИДС МАНИЯ ИЛИ ПО-СКЪПИЯ МАГАЗИН Е НА СЪЩОТО КРЪСТОВИЩЕ ПРОДЪЛЖАВАЩ НАПРАВО И КАТО ПОДМИНЕШ КРЪСТОВИЩЕТО БАЗАРА СЕ НАМИРА ОТДЯСНО.
НАДЯВАМ СЕ И ДАВДИЧЕ ДНЕС ДА Е ПО-ДОБРЕ И ДУПЕТО ДА НЕ ГО БОЛИ.
А КАК ТОЧНО СЛАГАШ ХУМАТА- КАКВИ ПРОПОРЦИИ И МАЖЕ ЛИ СЕ И СЕ ОТМИВА ИЛИ Я ОСТАВЯШ ДА СТОИ И ДОКОЛКО МОЖЕ ДА СТОИ? ИЗОБЩО КАК СЕ ПОЛЗВА? Peace

П.С. някой ще пусне ли темичка че нещо сме на финала

# 296
  • Варна
  • Мнения: 204
Добър ден!
Ели, и да пишеш и да не пишеш с големи букви, Кати чете със някой и друг ден закъснение  Laughing Аз и съвети давах онзи ден, ама хич не се и усетих, че тя докато стигне дотам съветите за бърза и своевременна реакция вече няма да са нужни. Wink
Нашата ваксина също още е не е бита и то защото никой не ми се е обадил  Rolling Eyes. Днес ще заведа Нелия на доктор да и видях мехурчето защото се пукна и видно я боли, та ще попитам и за това.
Благодаря на всички за милите пожелания  Hug Рени, точно така се казва- къси рейсове, ама повече ми хареса втората част на пожеланието  Peace
Танче, честит рожден ден и на майка ти   bouquet Да ти е жива и здрава!
Честито и на Муки   bouquet
Забравих да кажа също , че Нелия и тя е с понадути лимфни възли, но според докторката е от предстоящото озъбване, защото цялата и уста /венците де/ ще се пръснат.Иначе не е болна.
И последно да питам -давате ли още витамин Д?Аз го бях спряла летните месеци и сега се чудих. newsm78Питах джипката и тя ме направи на 5 ст. , че съм го спряла, а трябвало да го давам до 2г. задължително.Мислех си че като се затвори фонтанелата и край.Май нещо съм забравила.  Blush

# 297
  • София
  • Мнения: 17 596
Ели, не че не виждам, ама имам малко проблем с навигацията...  Embarassed и малко никога не знам аз къде съм, камо ли да разбера къде се намира нещо...  Blush Ама да се надявам, че ще успея да "повторя" инструкциите на съкровището, той да се оправя с издирването...  Laughing

Хумата я правиш както ти дойде - ами, на рядка кашица. Воднисто да е, че по- лесно се маже, да не се тормози дупето. И отгоре памперса, не се мие - е, до следващото миене на дупе, де. Все едно вместо кремче. Ако искаш (и ако имаш време), може да го оставиш дупето за малко непамперсирано колкото да позасъхне хумата на него (да не се размаже по памперса, демек), ама и без да чакам съм слагала, пак е по- добре.

ПП BOOTY, не винаги чета със закъснение. Ама определено предните 2 дена се забавлявах само със смяна на памперси...  Crazy

Вит. Д би трябвало вече да давам отново, ама спрях почти със започването - заради дрисъка - но иначе при затворена фонтанела според ... ннн ... 4те доктора, които са ми давали инструкции (не че специално съм питала за това, де, ама те пак си казват) не се дава лятно време при затворена фонтанела. Сега се разпореди да му давам по 1 капка.

# 298
  • Варна
  • Мнения: 204
Кати сори  Blush newsm20. Изцепих се не на място този път  Laughing

# 299

Общи условия

Активация на акаунт