Есен идва вече,мама ми ПЛЕТЕ елече

  • 70 101
  • 395
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 072
И сега,мами плетачки,ви каня да участвате в конкурс на КОУТС България.Аз вече се записах.Той е за любителки.Ето и къде можете да получите повече инфо,както и да се регистрирате за участие,ако желаете.Също можете да видите конкурсните модели на другите участнички,както и да гласувате.

http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/Knitting/Features/contest+HK.htm

Давайте!

Искам и аз да участвам, но не знам с какво. Кой е най-сложния ми модел? Червената рокля? Или с резедавата пола, при условие, че й направя подплатата както си трябва?!Помогнете с мнението си, моля.

# 76
  • Мнения: 191

... Кой е най-сложния ми модел? Червената рокля? Или с резедавата пола, при условие, че й направя подплатата както си трябва?!Помогнете с мнението си, моля.

На мен любима ми е червената рокля!  Peace Успех!

# 77
  • Мнения: 498
Летяща според мен може и двете да покажеш! Не видях да има ограничение за количество, а и моделите са повече от имената на авторите, та смятам, че всички са постъпили така  Peace На мен тази от твоите рокли ми е фаворит (предпочитам по-изчистени модели, но това е лично мнение).

# 78
  • Sf
  • Мнения: 978
Червената рокля е невероятна!

# 79
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!Имам поръчка от 4годишния си син за "пуловер с две риби отпред"!Моля помогнете с идеи и схемки. Praynig

# 80
  • Мнения: 3 550
Честит рожден ден на тити! Прощавай за закъснението, отдавна не съм влизала. Желая много свободно време за плетки и непресъхващо вдъхновение!
Кривондела, благодаря!
Кравичке, мисля, че може да се участва и с повече от един модел.
Завърших си пончото, скоро ще има снимки. Сега още се чудя какво да подхвана.

# 81
  • Мнения: 1 072
Благодаря за отговорите. Наистина не открих някакво ограничение. То може човек с цялото си творчество да участва.

# 82
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Здравейте.
Завърших снощи една шапка за Мими,която стана страхотна.Днес смятам да започна и шалче към нея,та снимки ще има като завърша и него.

sevdasim,само с това мога да помогна.

# 83
  • в баира
  • Мнения: 861
Летяща: Включвам се да добавя още един глас за червената рокля - страхотна е! А е и любимият ми цвят. Успех на конкурса!  Peace

# 84
  • Мнения: 283
Летяща: Включвам се да добавя още един глас за червената рокля - страхотна е! ........... Успех на конкурса!  Peace

И от мен един глас!!! Hug

# 85
  • Мнения: 3
Благодаря,Niunia!Рибките клоун ми харесаха, но ще изчакам ако още някой се отзове на молбата ми за схема на пуловер с две рибки отпред, та да имам по-голям избор и да реша Crossing ArmsВ страни от тази тема искам да попитам някой информиран ли е за новите прежди на габровската фирма?Предстоеше производство на нова прежда, много фина с голям процент мерино.Някой виждал ли я е вече?Аз се двуумя да си поръчам "Дива"с ламе.Какви са ви впечатленията и мнението за тази прежда?

# 86
  • в баира
  • Мнения: 861
Много ми хареса творчеството на тази жена:
http://www.flickr.com/photos/coccoledilana/ - ако ви е любопитно, 23 страници е.

# 87
  • Мнения: 3 550
Фифи, благодаря, че сподели това с нас!
Плела съм един тънък мохер на М&ПС. Той е 70% вълна, ако не се лъжа. Буклиран, ужасно фин и обикновено сдвоявах или строявах нишката. Плела съм го само на 2 игли, на 1 кука не си представям заниманието.

# 88
  • Мнения: 1 072
Много ми хареса творчеството на тази жена:
http://www.flickr.com/photos/coccoledilana/ - ако ви е любопитно, 23 страници е.

Уау, напълно подкрепям.

Вчера гледах в предаването на Митко Цонев Марги Хранова. Оказа се, че е запалена плетачка.  Grinning

# 89
  • Мнения: 884
Здравейте!
 Летящата, червената рокля за мен е №1, а и е като за конкурс-доста си е сложничка!
 

Общи условия

Активация на акаунт