Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 52

  • 43 274
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 185
Ванчето, ама аз трябва да я скрия ,вече цяла седмица моделирам цветенца, все посред нощите и днес пак продължавам.  Grinning  Нали е изненада за мъжо, нека да е пълна изненадата, ако я сложа в кутия  Thinking то трябва под леглото да я пъхна, че да не я намери  Joy Joy Joy

Дай идея за друг блат, дето няма нишесте и става лесен за изпълнение за "новобранци" като мене в тортоправенето, да не се изложа ако блатът не се надуе нещо, или не го изпека отвътре  Grinning

# 91
  • Мнения: 1 965
Дай идея за друг блат, дето няма нишесте и става лесен за изпълнение за "новобранци" като мене в тортоправенето,
Оооо, Слънчице!!!! Намери кой да питаш за идея за блатове.  Joy
Това което правя веднъж на петилетка е: 3 яйца, 2/3 ч.ч. захар, 2/3 ч.ч. брашно, 1 ч.л. бакпулвер, 1 ванилия.... бъркаш, печеш, режеш на 2. Но със сигурност на 1ва стр. има и по-вкусни рецепти.

# 92
  • Мнения: 1 173
канинова а царевично натурално няма ли при вас ? Аз съм ги правила с царевично нишесте тези блатове. Предполагам и само с брашно ще станат .  Тука има "кейк флауър" или брашно за торти , което е по-финно от обикновеното. Ако имате нещо подобно може съвсем спокойно и него да използваш.
 На Силва ЧРД,   bouquet

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, познайте какво клипче ви нося (образно казано де). Албена одеве ми прати клипче как прави бордюрчета и розички. Не съм го качвала в youtube защото имат много изискеания, но го сложих на сървъра ни. Теглете го и го гледайте. Може и онлайн, ама ще ми натоварите много нета, защото уебсървъра е на РС-то ми.
http://www.adage-studio.com/pep/ALIM1402.AVI


Албенка, хиляди благдарности мила   bouquet
Предполагам няма да съм единствената за която тази информация е от полза   Simple Smile

# 94
  • Мнения: 185
Ванче, рецептата ти, "бъркаш, печеш..режеш на две" изглежда много примамлива и някак лесна за изпълнение...след два часа започвам.

Рая-САЩ - има при нас, най-различни смески за бисквитблат, за кухени, даже готови блатове, ..ама нали си навих на пръста, че сама ще го правя, на сега съм в чуденка  newsm78.
Преди малко се върнах от един спец.магазин за торти, такива чудесии има тук, то не беше сребърен, златен прах,..бои,кремове, готови разточени "чаршафи" Grinning дето се покриват булченските торти, панделки..много неща има, само за хора като вас професионалисти в тортите.
 Чао, бягам да слагам бебчо да яде и къпем и да мятам тавите с миксера

# 95
  • Мнения: 1 173
kaninova нямах в предвид готови смеси , а брашно за торти. То е много фино, не е като обикновеното. По принцип казват че от нишесте и обикновено брашно се получава именно "кейк флауър"

# 96
  • София
  • Мнения: 2 130
Честит Рожден Ден, silrai! Много сладки, сбъднати мечти - паразително вкусна почерпка, благодаря!

# 97
  • Мнения: 668
Пак чудесии и вкусотии, само чета и се облизвам. Чудесни сте момичета.  Hug
Благодаря на Албена за клипчето и на Пепи за съдействието!!!   bouquet

# 98
  • Мнения: 452
Само аз ли не мога да го видя това клипче?

# 99
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз не мога да го сваля  Sad

# 100
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 349
 И аз не мога!!!
Свалям го но много, много бавно!

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, имайте малко търпение. Не мога да ъплоадвам с огромна скорост. Имайте предвид, че е на домашния ми компютър, който в момента е ужасно бавен заради всички закачили се да теглят  Sad От повече от час го качвам и в youtube. Вече е на 84% и се надявам скоро да го пусна като линк  Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 491
barcela, Rumya, прави сте момичета, както казва Стефчето сваля се изключително бавно. Първият път ми блокира на 9%, в момента го свалям за втори път със същата програма и съм вече не знам колко време на 5-6%. Пуснала съм го и през още две програми да се сваля и там е същата работа, така че заредете го и имайте търпение, все по някое време ще се свали  Peace

А, Пепи писали сме едновременно  Wink

# 103
  • Мнения: 320
Аз го свалих за около 20 мнути.
И на Албенка и на Пепи много  Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 484
silrai,честит рожден ден!!!Бъди много здрава,щастлива,много обичана от всички и все такива страхотни торти да правиш!!!  bouquet  bouquet   bouquet bouquet  bouquet newsm59  ura  Тортата изглежда много апетитно!!!

Общи условия

Активация на акаунт