През октомври - златна есен, нека да ни е до песен

  • 15 935
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 305
аа, първолашките неволи са сериозно нещо! такава голяма промяна в начина на живот не може да не ви изнерви и двамата.
събрали са ви се много емоции.
споделяй тука какво го тормози човека, как е сега в първи клас.

# 16
  • Мнения: 3 016
Лилибонче , ами кво да ти кажа . Пише, няма проблеми ,обаче мноооооого бавен .И аз само повтарям: нямаш време, нямаш време. Че на всичкото отгоре ги  сложиха и  втора смяна. Сещай се за какво става въпрос. Не иска да го  водя аз до училище .Ходи сам а там има едно голямо кръстовище. Постоянно съм в напрежение ,докато не се върне или обади и така сме ние.Веднъж като загубих дете и вече съм като параноичка, мисля само глупости .

# 17
  • Мнения: 656
Рени,не си единствената параноичка.Да не казвам колко пъти съм звъняла на съпруга ми да го проверявам ,понече съм чула линейка.Луда работа.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 941
Ренка, сетих се за Мони и нейният първи клас. Тормоз и нерви, защо не може да направи един ред с правилно написани ченгели. Mr. Green Сега си давам сметка колко е било ненужно всичко. Та те са още като бебешоци в дебрите ученето. В главата им са игри и приятели. Пусни човека навън да се наиграе и го давайте по яваш-яваш в домашните. Големият зор е по-натам.  Peace
Мери, описала си всичко много правилно. Аз до такава степен бях изолирала Мони от чувствата си, че тя ми казваше - Мамо, искам пак да сме щастливи Confused А то, детето, за да е щастливо, трябва и майка му да е такава... Вече са големи и разбират и най-лошото е, че всичко им остава трайна следа в главицата и действа като бомба със закъснител. Sad Но... всичко само на думи е лесно поправимо.   Tired
Hug Hug Hug

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЛЕк, хубав, топъл на емоции и пълен с любов месец ви желая, скъпи мои
нека има уют, мир и разбирателство в домовете ви
желая ви мир и любов в сърцата и умовете

# 20
  • София
  • Мнения: 1 098
Много топли и щастливи дни да има в този есенен месец.
Гушки и цалУфани на всички с прекрасни душички. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 369
 И от мен пожелания за един слънчев и успешен за всички месец! Бремелинките да се пазят и да галкат тумбаци и от мен, бебоците да имат циганско лято за много разходки, а и защо някоя дама да не се похвали с две чертички?

 Момичета, много ви обичам Heart Eyes! Просълзихте ме в другата тема... Месец октомври винаги ще започва тъжно за мен, днес цял ден се връщам 2 години назад, цял ден си спомням минута по минута всичко, което преживях тогава. РАзхождахме се цял ден с Ники и Бела, купихме 2 балона с хелий и ги вързахме на количката. После седнахме и я нахранихме в градинката на Св. Седмочисленици и тогава се появиха мои много добри приятели с 2 момченца, по-малкото е родено 2006та година. На 29.09.2006 го кръщавахме и прз цялото време се смеехме, че той и бебето в корема ми ще са набори... И така децата поиграха с балоните, после му дадох единия балон, другия го пъхнах в ръчичката на Бела и ги пуснахме да полетят... Мисля си как само се появиха- сякаш точно за "рождения" ден. Тъжен, но все пак направихме нещо мъничко за Него- моето малко момченце...
 Благодаря ви, че през тези две години бяхте до мен Hug Hug Hug Без вас не знам как щях да оцелея...

# 22
  • Мнения: 245
Ники   spoko
Да е светло и топло на малката душичка.

# 23
  • Мнения: 611
Здравейте момичета Hug
Записвам се в новата ни темичка , нека ни носи само щастие и повече положителни мисли , и по-малко сълзи.

Ето малко ма'трял от сватбата  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292192
Всичко мина чудесно , малката се справи напълно успешно с ролята си , поиграхме си , пийнахме си  Crazy и така , купона беше на 6

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
Ники, Hug
Хриска,малък разкош е принцеската ти.Тези нейни очи са невероятни,направо ме разтапят! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 502
Ники, тежко ти е...Знам, прегръшам те силно Hug.
Бебчо е на едно по-добро място и ви пази Peace.

# 26
  • Мнения: 1 369
Честит рожден ден на всеобщия любимец Лъчката! Аги, да ти е жив и здрав и да изпълва с много обич изстрадалата ти душа!

# 27
  • Мнения: 3 621
                                               
Честит рожден ден на малкия-голям мъж Лъчи, с пожелания за много здраве и щастливо детство

Хриска, малката ти Цвети е наистина едно голямо цвете  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 3 016
                                         
                              Лъчи, бъди жив и здрав !Щастливо детство ти желая мило дете!

Аги, това е за теб-

Нека Ви носи само радост това слънчице което си имате!

Хриска, малкта госпожица е прекрасна малка булка Grinning.

# 29
  • Мнения: 255
Аги ,Честит рожден ден на твоето слънчице Лъчи.Да ти е жив и здрав ,да те прави много щастлива.

Днес и моята мама има рожден ден.За това ви черпя  party023 Coffee(много ме е яд ,че незнам как се слагат катринки).
Честити рожден ден маме.да си ми жива и здрава още много години и дано много скоро те направя щастлива баба.

Ники  Hug,знам колко е тежко мила и за това само искам да те гушна.
Рени Hug

Общи условия

Активация на акаунт