Русенската есен свърши, ама циганското лято ей го де е!

  • 15 611
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 343
Здравей на късно включилата се Myriam.
Днес разбрах, че на 18-ти в парка, където е новата частна занималня/май сградата на художниците/ ще се проведе нещо като празненство на тема WINX. Май така се пише, ама като нямам момиченце и не съм много запозната. Таксата е 6 лв. Децата-предимно момиченца, трябва да бъдат облечени в подходящи Winx дрехи, а там има подготвени аксесоари. Ще им правят прически и др.неща, ще има осигурено парче торта и сок. Ще се проведе някъде следобяд и  ще продължи 2 часа. Информацията не е пълна, но чух, че ще има разлепени плакати, така че следете.

# 61
  • Мнения: 4 390
atlantica , много благодаря за навременната информация, относно празненството на тема WINX!  Би ли ме упътил някой, къде е тази сграда на художниците и в колко часа е началото?
Не живеем в Русе, няма как да следя, но подозирам колко би била щастлива дъщеря ми и много искам да я заведа!
Предварително благодаря!  bouquet

# 62
  • Мнения: 343
Сградата е някъде зад Английската гимназия в Парка. Днес ако я видя организаторката ще питам за часа.
Тъй като нямам /засега/ момиченце, предложих по-нататък да се направи такова празненство и за момченцата, нещо като тип пиратско парти. Това е за да не се ощети другият пол. Blush

# 63
  • Мнения: 14 133
Сградата е някъде зад Английската гимназия в Парка. Днес ако я видя организаторката ще питам за часа.
Тъй като нямам /засега/ момиченце, предложих по-нататък да се направи такова празненство и за момченцата, нещо като тип пиратско парти. Това е за да не се ощети другият пол. Blush
Много готина идея.  Hug И ние можем да уважим пиратска сбирка.  Wink  Peace

# 64
  • Мнения: 222
ехо, отдавна не съм писала, ама с малкия юнак имам ли време?
ето една снимка от нас
http://www.bg-reality.com/gallery2/main.php?g2_itemId=1092&g2_navId=xf71fa7fb
вече сме 4,500, 55 см, имаме малко колики ама няма как...

# 65
  • Мнения: 14 133
Майче, голям веселушко я малкия ти юнак, пу-пу.  Hug
Дано скоро да се отърве от коликите.  Praynig

# 66
  • Мнения: 222
ето още една
нарекла съм я : copy-paste
познайте защо, може също- открийте разликите  Grinning
http://www.bg-reality.com/gallery2/main.php?g2_itemId=1095

# 67
  • Мнения: 1 168
милички, имам малко нужда от помощ - някоя от вас живее ли близо до Търговията, да провери цените на едни кесийки, че ни трябват за късметчетата за коледния базар?

# 68
  • Мнения: 14 133
ето още една
нарекла съм я : copy-paste
познайте защо, може също- открийте разликите  Grinning
hahaha Как сладичко си спят двамцата!!!  Wink hahaha

# 69
  • Русе
  • Мнения: 626
mayakub, браво за мерките и теглилките   bouquet снимките са просто страхотни  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 4 390
Днес ако я видя организаторката ще питам за часа.
Благодаря ти!  bouquet

# 71
  • Мнения: 758
atlantica , много благодаря за навременната информация, относно празненството на тема WINX!  Би ли ме упътил някой, къде е тази сграда на художниците и в колко часа е началото?
Не живеем в Русе, няма как да следя, но подозирам колко би била щастлива дъщеря ми и много искам да я заведа!
Предварително благодаря!  bouquet


Това е Частното училище Леонардо да Винчи. Орагинизират занималня за малки деца и за ученици. Както и почасово гледане на деца. Може да се стигне до него от алеята, която е на Кенора, като се тръгне надолу към Дунава и като се стигне до стълбичките, се свива надясно и след около 500м има една (жълта мисля беше) сграда, за която се качваш по десетина стъпала. Там се намира това частно училище.

# 72
  • Мнения: 4 390
Много ти благодаря, MagieAbouquet

# 73
  • Мнения: 1 942
Днес махаха детските съоръжения до Кенора в парка. Не отговаряли на европейските изисквания  Shocked Общината искала да се махнат като не безопасни, но нови няма да има щото собственика няма да се изръси да купи съответните безопасни. До "баба Яга" също ще бъдат демонтирани. И сега кво? Оставаме само с площадката от нашето детство - богата на железни люлки и площадката с тройната пързалка ли? Тъпо!

# 74
  • Мнения: 199
Привет, ....честно казано, този "Замък" на Кенор-а беше доста опасен. Моят момък не е дин път си е късал разни дрехи по острите ръбове там. Той беше от ламарина ако не се лъжа! Но пък за другите съоръжения, не виждам защо да ги махат...
Бай дъ уей, Sillveto, отдавна се каня да те питам, нямате ли нужда пак от дрешки за по-големи деца? Че скоро ще правя чистка на гардероба. А мога и някой чифт обувки да намеря.
Хубав, усмихнат и слънчев ден!  Hug  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт