Русенската есен свърши, ама циганското лято ей го де е!

  • 15 634
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 523
Общината да се погрижи тогава да се монтират съоръжения,отговарящи на европейските изисквания за безопасност.

# 76
  • Мнения: 5 391
Значи, ако наистина са опасни и необезопасени, аз предпочитам да ги няма.
Щото стопанисвам един особен вид бандит.
Друг е въпросът, че уж обезопасените са пак опасни, не веднъж Пресил е хлътвал м/у две метални пръчки, служещи за стъпало на пързалка.

# 77
  • Мнения: 14 133
Общината да се погрижи тогава да се монтират съоръжения,отговарящи на европейските изисквания за безопасност.
Чудесно като желание, на кога ли ще стане.  newsm78
Къде ще посядваме с децата в парка.  Thinking

# 78
  • Мнения: 772
Защо ли не ме изненадва това за парка..Сега трябва и едно молче да вирнат там и съвсем ще се наредят нещата #Cussing out

# 79
  • Мнения: 51
Здравейте момичета, много се надявам някоя от вас да има информация за занимания по тенис (корт) през зимата, дали в  залата на Спарки ще има такива тази година? Не откривам телефони, нито нещо по въпроса в нета. Ако имате тел. на инструктори по тенис, моля пишете на ЛС. Благодаря.

# 80
  • Мнения: 1 942
Привет, ....честно казано, този "Замък" на Кенор-а беше доста опасен. Моят момък не е дин път си е късал разни дрехи по острите ръбове там. Той беше от ламарина ако не се лъжа! Но пък за другите съоръжения, не виждам защо да ги махат...
Бай дъ уей, Sillveto, отдавна се каня да те питам, нямате ли нужда пак от дрешки за по-големи деца? Че скоро ще правя чистка на гардероба. А мога и някой чифт обувки да намеря.
Хубав, усмихнат и слънчев ден!  Hug  bouquet
 


От дрехи са дома в Брестовица винаги има нужда /от 7 години нагоре/  Hug Само моля да не е сега, че в момента ми е зарината терасата с други дрешки, които чакат предаване в дома.

# 81
  • Мнения: 199
ОК, кажи когато ти е удобно да ги вземеш! Аз ще ги подготвя! Hug

# 82
  • Мнения: 343
Здравейте, снощи на фитнеса видях организаторката на детското Winx парти. Казва се Радостина и това е нейният тел. за връзка 0888230635, парти ще има в 11.30ч и от 16ч. на 18-ти. За записване се обадете до 15-ти. Обеща да е доста забавно за малките принцеси.

# 83
  • Мнения: 202
Здравейте, снощи на фитнеса видях организаторката на детското Winx парти. Казва се Радостина и това е нейният тел. за връзка 0888230635, парти ще има в 11.30ч и от 16ч. на 18-ти. За записване се обадете до 15-ти. Обеща да е доста забавно за малките принцеси.
Мерси много   bouquet, надявам се да е забавно.После ще дам отчет как е било!

# 84
  • Мнения: 4 390
Здравейте, снощи на фитнеса видях организаторката на детското Winx парти. Казва се Радостина и това е нейният тел. за връзка 0888230635, парти ще има в 11.30ч и от 16ч. на 18-ти. За записване се обадете до 15-ти. Обеща да е доста забавно за малките принцеси.
Благодаря!

# 85
  • Мнения: 2 732
Някой да знае какъв куклен театър ще има в неделя ,от колко часа е и колко е билета ? Simple Smile

# 86
  • Мнения: 706
Здравейте момичета, много се надявам някоя от вас да има информация за занимания по тенис (корт) през зимата, дали в  залата на Спарки ще има такива тази година? Не откривам телефони, нито нещо по въпроса в нета. Ако имате тел. на инструктори по тенис, моля пишете на ЛС. Благодаря.
да,тренировките от парка ,зимата се водят в Спарки-35лв.Има още една зала,в момента ми изскочи от акъла коя.Утре ще питам за телефони и ще ти ги дам.

# 87
  • Русе
  • Мнения: 123
 Здравейте,мами!Да се похваля - на 1-ви сутринта на бял свят се появи моето бебче  Hug Момиченце,кръстихме я Каролина.Всичко мина нормално,и двете сме добре.
 Сега ни мъчат колики  Sad Дано да минат бързо.
 Това е за сега от нас  Wink Лека вечер.

# 88
  • Мнения: 1 168
ЧЕСТИТО! Да ти е жива и здрава дъщеричката!  bouquet

# 89
  • Мнения: 5 577
честито бебе Танче  Hug ако искаш, разкажи ми още на лични.

аз днес влизам в 9-ти месец и хич не ми се чака до термин.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт